Momos için öneriler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

RoxciN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 9, 2017
66
35
78,418,725
1,324
CTRL +++++++11111 bide crlerden np gelmesın. zaten np kolay dıye cz cıkıp pk atan sayısıda azalıyor?
np gelmesin ne ya sen şakamısın ? np gelmesse zaten mage teamlar oynamasın bu serverda sen direk meleye yönelik konuşuyorsun burda kardeş kendini düşünme tek herkez zevk almak için oynuyor adam kesince np gelmezse ne zevki alcaksın oldu olucak cz kapalı kalsın

B

BarneyyRoSS

Guest
np gelmesin ne ya sen şakamısın ? np gelmesse zaten mage teamlar oynamasın bu serverda sen direk meleye yönelik konuşuyorsun burda kardeş kendini düşünme tek herkez zevk almak için oynuyor adam kesince np gelmezse ne zevki alcaksın oldu olucak cz kapalı kalsın
random ödülden gelen np yi kastediyor sanırım

L

LaidbackMorbid

Guest
1- Abi son db lr altından lr gelmesı castıng failed aşırı derecede saçma sikil atamama sorunu ortaya cıkarıyor
Lr eskı bildıgımız tadında kıtlemelı mage damagelerı duzeylı şekılde aşagıya çekilmelı (lr tutmaya başlarsa,)
2-bu cr sw canlandırmak ıcn getırılen muhteşem etkınlık (cr ve bdw master ıtemı atmasın yoldan gecen adamda master var saçmalık emek vermek gerekıyor) jr ler pus ıtemı ve 9 takı atmalı
3-gorev takısı getırılmemelı çogu takının çöp olmasını saglıyor(verdıgı ozellıkler bakımından gayet işlevsel)
4-geçen db yazdım sw 2 eslant kesınlıkle kapalı olmalı
5- exp 1 tık zor olması gerekıyor

• Like
Reactions: Instagram

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
exp item master item zor olsun

aicamed

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 19, 2017
10
1
78,021,900
29
np kagıdı gelmesin yazabilirdi herkesin düşüncesi farklı olmak zorunda kalmazdı ozaman :)
kardeşim bi heyecanla yazmışsın sakin ol. senın bahsettıgın gıbı np gelmesın desem cr olmasın derdım. np kagıtlarından bahsedıyorum

metindogu

Zorbelaa
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2015
53
2
78,205,050
550
Exp gerçekten zorlaştırılmalı TheMYKO'nun lwl' kasılma olayı cok basite kaçıyor artık ilk günden 60 olup tüm slotları mageler vuruyor
Tekrardan diyorum exp zorlaştırılmalı . . .

DoganMNS

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 14, 2017
16
0
78,052,425
32
exp biraz daha zorlaşmalı ve Master item droplarında düzenleme yapılmalı

Memox

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 21, 2017
16
1
78,052,425
43
1)Silver bar ve gold coin drobu azaltılmalı ilk haftalarda
2)Crlerden düşen master itemleri drop rate azaltılmalı
3)Dm lerden raptor shard ib az çıkmalı
4)Exp kasmak zorlaştırılmalı
5)Rom rol roc cb ss gibi droplar sadece orjinal bosslarına verilsin
6)350-700 kcler havada uçuşmamalı serverın ilk ayında onun yerine daha düşük kc ödülleri ve başka küçük ödüller eklenmeli +7 takı gibi...
7)Oto kutu kesinlikle gelmemeli
8) 2. server olacaksa eğer eslant bossları ve cz olmamalı.Ayrıca Cr lerde 1. serverda yapıp 2 ye geçenleri engellemek adına da olumlu olur.Sadece expe yönelik olmalı.

Last edited:
  • Like
Reactions: grconi

owerdose

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 29, 2016
71
4
78,205,050
526
- mage okçu dmgi kısılmalı
- harf saçmalığı kesinlikle gelmemeli gelse bile özellikle rogue ve warrior ddler ÇIKMAMALI hatta ve hatta paper pri ve mage antidefleri olmazsa daha iyi olur bi asas olarak sıradan bi scli mageye 1sayfa skill atıp öldürmek sinir bozucu olabiliyor.
- Battlepriest güçlendirilmeli, ve artık LÜTFEN helis 62 den fazla dmg vursun
- yapılan değişiklikleri server açılmadan duyuru yapılması oyun içinde süpriz olarak karşılaşılmamalı

• Like
Reactions: grconi

grconi

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 18, 2015
61
17
78,235,575
293
son 4 yıldır mykodan başka sw oynamıyorum ve TheMYKO üstüne swde tanımam ancak TheMYKOyla şlk tanıştığım zmanki o tat o heyecan malesef kalmadı user şimdeye göre zdı ama tatlıydı akşam 8 de başlardık ertesi gün öğlene kadar 60 olursak göbek atardık . master açmak için bowlda haftalar geçiridik
dm droplarının en ideal oldugu dönemdi . şimdi ise 2 saate 60 olan vtandaş eline +8 wood +6 +7 kağıt çektimi kimseye adım attırmıyor.onlarında oynamaya hakkı var çalışanı var işi gücü olan var benim gibi üni öğrencisi olan var (@Kojiro TheMYKO yüzünden 1 sene uzatım okulu haberin olsun) o arkadaşalrıda düşünmeye çalışıyorsunuz ancak 2 3 gece uyumadan exp farm pk koşturanlarla arasındaki farkı 5 saate kapatabiliorsa (özellikle CR eventlerde random item ve bowl randomları) bu sefer oyuncular arasında çok ciddi emek farkı oluyor.özellikle master itemlerinin cr lrde su gibi atması sebebinin oyuncu fazlalığından dolayı ancak 40 tane mage pt nin cr yaptığıı düşnürsek günde 3 4 kere o zman bowlda master bosslarını manası yok ilk günden bowl bosslarnı random olamsıda saçma
önerim:
ilk 2 veya 3 hafta master itemlerinin cr ve bdw den düşme olaıslığı %1-5 aralığında olamsıdır yani 1200 kişinin yaptığı crde max 20 kişiye masteritemi atmalı cr ve bdwlerden kc ve kutularda aynı şekilde olmalı kill görevi ilk 2 3 hafta çılmamalı exp zor olmalı yani exp resi olan vatandaş 40 dkya 60 dğilde hiç olamzsa 3 4 saat uğraşsın da 60 lwl olsun yoksa amaçsız olan oyuncular 40 dk ya 60 mage yapuıp veya okçu czyi zehir etmesinler eslant dropları gayet iyi değişmeyen tek şeyde eslant.
bowl bossalrına random koyulacaksa atilla drobu olamamalı 4 5 saat atilla kovalayan arkadaşlar değerini çok iyi bilirler gidip barkk lobo kesip atilla drobu alınması saçma sadece chaos stone yaratıkları random yapılmalı diğer bowl bossları kendi drobunu vermeli.
expin koaly olamsının bir kötü yanı 1 saate 60 olmup eslant dmye oturan veya buss kasan TL ci tayfa ne pre alırlar ne sc yaptıkalrı tek şey hızlıdan 60 olup dm ye veya bussa oturup hep slot kavgası hem pşyasa hemde crlerin içine ederler crlerde bu kadr mage olmasının tek nedeni expin kolay olamsıdır yoksa kimse 6 7 saat char kasıp 60 62 yapıp 3 4 gün oynayıp çıkmaz .
çok uzun bi yazı oldu dahada uzun yazardım ama okumazsınız çok doluyum bu durumlar inşallah yeni serverde gözden geçirilir.

• Like
Reactions: Kojiro and Memox

Parabola59

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 14, 2017
23
5
78,052,425
60
Nova range'i kesinlikle düşürülmeli bu kadar uzaktan nova atılabilmesi gerçekten çok saçma , zaten her türlü tek atıyorlar ama meleenin kaçma şansı bile kalmıyor + mageler bazen gözükmüyor nereden geldiklerini dibimize girmedikleri sürece göremiyoruz.

Bir asas olarak CTRL için +1 insanları pedal kullanmaya itmemek için güzel bir olay , açılmaz ise ben de pedal kullanacagım.

Oto kutuya kesınlıkle karşıyım zaten bu dbde slot az , çok fazla slot kavgası çıkar ve item kasmak oto kutu olmayan insanlar için çok zorlaşır.

Inna_Morato

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
52
35
78,388,200
223
Benim tek önerim görüntü buguna bir çare bulunması ve lr nin birazda olsa kitleme payının olması

ExtraKahve

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 8, 2016
119
44
79,303,950
828
CR VE BDW DEN MASTER ITEM ATMAMALI BOWL BIR ONEM OLMASI LAZIM PK SUREKLILIGI ICIN ETKINLIK SAAT HARIC PK DONMEMESININ SEBEBI MASTER ITEM BIRAZDA BASIT OLMASIDIR BENCE

JanMateiko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
36
12
78,205,050
108
herkes kendi fikrini yazmis ve herkes kendini dusunmus mage player mage + lari icin konusmus bp player bp guclensin demis maleler oynayan nova damagesi dussun demis herkes kendini dusunuyo bence asil olan bu oyuna tam net esitlik gelmeli uskodaki gibi herkes herkese muhtac bu character olmazsa dengeler bozulur tarzi olmali mageler bi mage pt kuruyo utanmasa pri almicaklar ptye 8 mage nt gircekler. Bende kendimce onerilerimi ve sikayetlerimi yazayim oncelikle ilk gunde 60 olma isi son bulsun demislerde millet cayir cayir kasiyo exp pre war pre alan bi dunya adam var uskoda bile 1 gunde 60 olabiliyosun millet canavar gibi exp kasiyo belki su olabilir gorevlerin 5m 10 m exp verme isi duzenlenebilir ayrica benim en buyuk problemim magelerin ekran bugu ve malelerin yaptigi slide atma isi benle ayni speedteki birinin arada mesafe olmasina ragmen skill atmasi oldukca sacma. Tekrar yaziyorum KARUS MAGE VE MALE SLIDE EKRAN BUGU FIXLENMELI!! Ayrica cr lerden deliler gibi kc gelmesinede engel olunmali oyunun ilk zamanlari 100 kc 7 tlydi bosslarin random item atmasida bazen arti bazen eski olabiliyo roc rom rol droplari azalsin bugun rom +1 9gb den pazarda. son olarak pvplerin kaderi genelde bu sekilde oyuncu kitlesi surekli ayni kisler ayni ama insanlar sikilip baska svlere geciyolar. Ismini verip reklam yapmiyim son zamanlarda acilan 2 svde ilk hafta deli user varken simdi bu oran %100 dususte. O yuzden herkesi memnun etmek cok zor bu sefer gene birakanlar olcak diceklerki droplar dusuk upgrade rate dusuk exp zor kasiliyo ozaman niye myko oynuyorumki gider usko oynarim . bu boyle devam edicek o yuzden eglencemize bakalim.

• Like
Reactions: Kojiro

Camene

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
12
0
78,021,900
65
Merhaba arkadaşlar...
Bazı yapılan yorumlara baktığımda kendımce yanlış buluyorum arkadaşımız diyor ki uskoda 2 saatte 60 olunuyor bunda ne var ki olayına getiriyor ama unuttuğu şu ki oradaki 60 lvl çöp 80/83 olmayan biri iş yapamaz eğer burası myko ise çoğu arkadaşın dediği gibi en fazla 24 saate 60 olunmalı. Ama şu da bir gerçek ki bizim oyuncularımız çoğu hemen sıkılıp bırakma tarzında bu yaklaşımda doğru değil.
Olması gereken şu ki emek veren ile emek vermeyen arasında fark olmalı bu da lvl olayı ile başlar ve devamı gelir zaten myko server ise burası oynamayan adam ile oynayan emek veren adam 60 oluyorsa hemen burada biraz düşünmek lazım hemen hemen şartlar eşit olacak ne gibi bir üstünlük var hiç yok değil mi? Bana kalırsa lvl olayı 2 saat değilde en kötü 24 saat olsa daha doğru olabilir.

z2ToleranCe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2016
44
2
78,205,050
208
SelamunAleyküm iyi forumlar bende fikrimi beyan edeyim

1- Okçu ve mage damageleri düşürülsün
2- pet sistemi kaldırılsın mykonun özüne dönelim
3- bf ve bf itemleri kaldırılsın
4- lvl kasmak zorlaştırılsın 60 olmak kolay olmasın
5- Bir süre sonra pk öldüğü için millet chaostan chaosa cz ye cıktığı için chaos kaldırılsın onun yerine czye atıyorum 20 dakikada bir farklı farklı bosslar atılsın böylece bowl pksı canlı olur
6- buss zorlaştırılsın insanlar busu buldum diye sevinçten göbek atsın

dBs-mR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
205
131
83,913,225
1,853
bi asas veya bi priestin gözünden;

**** mage damage lerinde bi sıkıntı yok. herkes yakınmış fakat 255 mp veren bi magenin 1000 1200 vurması gayet normal. ordaki kasıt, aoe ve range in daha kısa olması gerekiyor. mageler fazla vurmuyor, çok uzağa ve çok geniş vuruyor.
**** anti defler bosslardan düşmeli sadece, değil dd15, dd50 bile olsa yeter ki sadece eslant bosslarından düşsün.
**** okçu damagelerinde de bi sorun göremedim. sadece göremediği halde vurabiliyor olması tek sıkıntılı durum. bu da görüntü bugundan kaynaklanıyor.
**** cr lerden master itemleri atması bence sorun olmamalı. neden diyeceksiniz, YA GÜZEL KARDEŞLERİM :)) hem melee iş yapmıyor diyorsunuz hem master itemleri kalksın diyorsunuz. derdiniz ne? mageler master açınca daha fazla vurmuyor. onların işlerine gelir, değil 5 asas bu sefer 15 asas bi tp mageyi kesemezsiniz. bi kendinize gelin
**** server aktif olarak devam ederken de yine bunu dile getirmiştim yine söylemek istiyorum, farm slotları olmalı. mesela 500 apostle kesene 350kc ne bileyim 100 troll 100 golem kesene 100kc, görev sırasında öldüğünde kestiğinin %50si silinmesi gibi sistemler düşünülebilir. ve bunlar tekrarlı görevler olabilir, bu da herkesi cz ye bi tık daha yönlendirebilir. ''slot basmak'' tabirini unuttuk, yerini ''bloodları basalım'' almış durumda.