Momos için öneriler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467
Reis önümüzdeki server için birkaç önerim olucak.
Öncelikle bu cr işine girmek istiyorum. Bunu belirli bir sisteme bağlayıp mesela günde 3 kere olarak ayarlansa , cr ödülleri ise atıyorum siyah beyaz kırmızı kutu arasından 1 tane random atsa bunlar medal tarzıda olabilir simge tarzıda olabilir ne biliyim herşey olabilir. Bu kutulardanda normalde crnin ödülleri olan şeyler atsa ve ayriyetten shard raptor vs düşük ihtimalle atsa. Böylelikle server başındaki ömrün biraz daha artıcagını düşünüyorum. Hemde güzel bir piyasa oluşabilir.
2. Genie olayı , şimdi şöyle bir durum varki önceden insanlar farm yapmak için belirli şeylerden fedakarlık etmesi gerekiyodu. Mesela pk atmayıp blood da buss kasıyodu veya ksleşirken vakit harcıyodu . Şimdiki durumda eslantta veya lufersonda cok rahat afk çar bırakıp her şeyi yapabiliyor ve servera para girişi eskiye göre 10 kat daha kolay oluyor.
3. Konu exp. Bu exp işi önceden daha mı zordu banamı şimdi kolay geliyo. 1 gece 65 olmak basit olmuş bence. Bunun seviyesi bir 3 güne felan cıksa fena olmaz açıkcası.

Bunlar düşündüğüm konularda birer örnek, farklı şekilde yorumlanabilir.
@Kojiro @Morpheus