Dik Dur YOURKO!

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

takocuks

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2019
11
1
78,021,900
211
ben ilk defa oynadım bu serverda gayet güzel ama tek başına oynucak arkadaşlar kendini yıpratmasın takim işi bu oyun zaten..

takocuks

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2019
11
1
78,021,900
211
slayt atarak kendını oyuncu sanan arkadasları napıcaksınız bu server slayt atan adamları kesemez olduk hıc bır pvpde bu kadar slayt yok abi adamlar ucarak gıdıyor damage yemıyor vurulmuyor buna bı care bulunur inşallah
özellikle bi priest var çok güzel yapıyor onu :)

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
Terk ettikten sonra geri dönen tüm sevgililere selam olsun.

• Like
Reactions: NeOttomaN

enokaptan17

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 5, 2019
9
3
38,949,900
116
slayt atarak kendını oyuncu sanan arkadasları napıcaksınız bu server slayt atan adamları kesemez olduk hıc bır pvpde bu kadar slayt yok abi adamlar ucarak gıdıyor damage yemıyor vurulmuyor buna bı care bulunur inşallah
slayt atma dediğiniz etrafında dönerek vurmaysa eğer bunda bir şey yok bence şahsen warrior olarak sadece okculara karşı bunu yapaarım diğer classlara karşı normal kombo yaparım

RaggaBaby

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 22, 2018
95
56
78,723,975
1,347
slayt atma dediğiniz etrafında dönerek vurmaysa eğer bunda bir şey yok bence şahsen warrior olarak sadece okculara karşı bunu yapaarım diğer classlara karşı normal kombo yaparım
Bahsettiği keşke o olsa. Onlar çok masum şeylerdi.

• Like
Reactions: sasuke

iCRX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 30, 2016
337
77
99,023,100
3,387
Server gayet başarılı ve çok güzel

Fakat , insanlar artık zor a gelemiyor bu oyun u yeni nesil oynamamaz eski nesil oynadığı için insanlar evleniyorlar iş bark sahibi oluyorlar oyuna daha az zaman bırakıyorular

Ayrıca eskiden amykos ve bi önceki serverlar pk yogunlukluydu adam bir günde pk ya cıkıyordu herkes item exp kolay olsun hemen pk cıkmak istiyor

bazıları ise ilk knight online i andırdığı için oynuyor ama solo bir insan gerçekten oynaması çok zor iyi ekipler artık dışardan adam almıyorlar solo bu yüzden oyunu bırakması çabuk sürüyor

Şuanda pvp serverlar da en başarılı server gerçekten TheMYKO dur

ve bir konuya da daha değinmek istiyorum pk ya ağırlıklı olan serverlar gayet uzun süreli sürmüştür userlar gayet te memnundur önceki serverlar buna şahittir örnektir söylenecek daha fazla söz yoktur .

Ayrıca ilgili @Kojiro gamemaster arkadaşlara burdan çok teşekkürler gerçekten ilgileniyorlar..

Last edited:
  • Like
Reactions: Kojiro

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
+7 classına gelen itemler oyun içerisinde efektsiz olursa bu sorun ortadan zaten kalkar. pusa 150-200-500 kc ye artık ağam neye layık görüyorsa, sadece +7 classındaki itemlere gold skin basma zımbırtısı koyar, yeni oyuncu da her tarafta yanan shard raptor görmez, alt f4 çekmez. eski hiçbir oyuncunun +7 itemleri bu kadar dert ettiğini düşünmüyorum. sorun, cuma macerası diye gelip, user ve keyfi gördükten sonra oyunda kalan ama milletin +7 itemini görüp, oyundan soğuyan ve bir sonraki cuma başka bir maceraya başlayan, TheMYKOyu terkeden nice userların kaybolmasıdır. her cuma farklı bir bahaneyle kan kaybı yaşıyor. +7 item efekti tamamen kapatılsın, bir nevze öteler user ı ileriye dönük
Sorun yeni oyuncunun bırakıp gitmesi değil bence eski oyuncu bırakıp gidiyor. Server'ın çabuk bitmesinin nedeni high class silarların aşırı kolay olmasıdır. Adam birinin elinde 7 shard görünce koşuyor kendiside basmaya. Maradonda çok gördüm charı çırıl çıplak elinde shard 7 md 7 var. Zaten üstünden 2 parça item satsa alacak md7 ama bunu idrak edemiyor

dBs-mR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
205
131
83,913,225
1,853
Sorun yeni oyuncunun bırakıp gitmesi değil bence eski oyuncu bırakıp gidiyor. Server'ın çabuk bitmesinin nedeni high class silarların aşırı kolay olmasıdır. Adam birinin elinde 7 shard görünce koşuyor kendiside basmaya. Maradonda çok gördüm charı çırıl çıplak elinde shard 7 md 7 var. Zaten üstünden 2 parça item satsa alacak md7 ama bunu idrak edemiyor
oysa türkçe yazmıştım, baktığında 7 md olduğunu anlayamasın millet tradeden görmeden falan, kahvaltıdan sonra tekrar oku

FlyingDagger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
222
259
131,379,600
6,629
oysa türkçe yazmıştım, baktığında 7 md olduğunu anlayamasın millet tradeden görmeden falan, kahvaltıdan sonra tekrar oku
Ne yazdığını gayet iyi okudum ama sen benim ne yazdığımı tam anlayamadın sanırım tekrar okumak sana yakışır iyi bak oraya

mouseblood

Level 40
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 30, 2019
4
10
1,098,900
18
Bu userların bir kısmını geri kazanmak ya da yeni insanların sunucuya dahil olması için teşvik etmek amacıyla ciddi çalışma yapılmalı. user sayısının artmaması için hiçbir sebep yok server gerçekten iyi

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
3 yanlış 1 doğruyu götürürmüş ya burda da tek yanlış tüm doğruları götürdü.CR'deki gereksiz moblar der susarım.
aaa demeye öyle 350k vuran melee ekipler pk nın dağılmasını istiyordu

diafromzero

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 4, 2017
30
16
78,266,100
899
Özetle, tüm sorunlar insanoğlundan kaynaklanıyor user sayısı artışı azalması hepsi insanın aç gözlü ve maymun iştahlılığı yüzünden.

Adam günde 500 YB harcıyor +7 raptor basıyor öteki tarafta bunu gören sadece 50tl premium alan gariban kardeşim isyan edip biraz oynayıp, ezik pk zevkini alıp premiumu bitince çıkıyor.

Biz de 500 YB günde basabiliriz ama o zaman bizim sevdiğimiz myko zevki hızla tükeniyor bizim aldığımız aşırı zevk başkalarına oyunu bıraktırıyor ve onlar gidince bizim de tadımız kaçıyor :)

• Like
Reactions: Jrapprentice

Jrapprentice

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2017
210
153
86,202,600
4,257
En büyük sıkıntı tek başına başlayacak adamın bir şey başaramaması. Oyunda bir kesim hiç işi gücü yok ki sürekli online bir kesimde sürekli para yatırdığı için istemsizce uçurum fark oluşuyor. Hal böyle olunca kimse boşuna emek ve zaman harcamak istemez. Kimse piyon olmaz sonuçta. En son para yatıranlar kendi aralarında oynar kalır.

Partizan

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 9, 2017
125
80
79,792,350
1,952
kim ne derse desin, ister ekonomi desin ister başka birşey. Bu güzel serverı bozan tek şey CR'lerdi. bundan bir önceki amykos serverinin nasıl dolu olduğunu hatırlıyorum, her daim arka slotlar da BUS ( Blessed Upgrade Scroll) kasanlar vardı, CR'lerden güzel drop atardı bu da bi nevi o sadece 50 tl yatıran adamın oyunda tutardı.

TheMYKO ne kadar güzel, stabil bir server olsa da böyle devam ettikce ömrü 1 aylık serverlar listesinde yer tutar kendine