Dik Dur YOURKO!

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

ZuZu

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 17, 2015
128
85
80,708,100
2,445
Gerçekten bu oyunu oynayan kişilerin yorumları, önerileri dikkate alınmalı!

HURDACI

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
195
93
81,013,350
1,278
Merhaba TheMYKO,

Bu platformu uzun bir zamandır zirvede tutmaya çalışıyorum sizlerin desteği ile bu yolda platformu geliştirirken de gücümü ve enerjimi hep siz değerli oyuncularımdan aldım. Kolay bir iş olmadığını, belli bir emek ve sermayenin ürünü bir iş çıkardığımızı sanırım buradaki topluluğa izah etmeme gerek yoktur. Topluluğumuza yıllar içinde binlerce oyuncu katıldı. Hepinizin de bende ayrı ayrı yerleri vardır.
Hepinize çok teşekkür ediyorum.

AMYKOS'un bende ve ekibimdeki yeri çok ayrı. Cidden içimize sinen, dengeleri oturmuş, bizi ve oyuncuların genelini tatmin eden bir yapısı var. Bu anlamda geliştirilebilir ama dinamiklerinin değiştirilmesi teklif dahi edilemez. MYKO ve Modern MMORPG hakkında en ufak bilgisi olmayan kişilerin ilginç taleplerine yada şikayetlerine pek kulak asmıyorum çünkü oluşturulan bu kusursuz diyebileceğimiz sistemde değiştirmemiz gereken tek bir şey var; oda kullanıcıların ''MMORPG nedir?,Nasıl oynanır?'' a ait bilgileri.. Her Knight Online oynayan kişi MMORPG bildiğini zannetmesin, bu oyunu bir çok kişi gerçek kazanç elde edebileceğine inandığı için indirip oynamakta. "Yaaa BOSS'lardan çok fazla Exceptional item düştü", "+7 item erkeden oldu diye sınırlama yapmaya çalışanlar", "yav hep CR'den 100 KC Geliyor" söylenenler. Oyundaki Collection Race sistemi hakkında açık açık AMYKOS açılmadan önce belirttim, Eğlenceli etkinlikleri tamamlayıp yada katılıp bu şekilde hızlı FARM yapmanız mümkün değil. Eğlence için açılan Collection Race etkinlikleri, sadece eğlenmenize artı katkı sağlar. Bu tür etkinlikleri hem eğlenip hem de tamamlamanız, aktif saatlerce FARM yapan kullanıcıların önüne geçebileceğiniz anlamına gelmez. +7 UPGRADE ve BOSS'lardan düşen Exceptional Itemler için ise söyleyeceklerim %0.00001 oran olsa bile bu itemin gün içinde bir yada birden daha fazla kez düşürülebileceği veya UPGRADE edilebileceği gerçeğini değiştirmez. Bu yüzden saçma sapan algılar oluşturup platforma zarar vermeye kalkışmayın, bugün belki burada olmayabilirsin ama biz hep zirvede sabit kalacağımızdan da şüpheniz olmasın. Ayrıca şunu da hatırlatayım MMORPG geri dönüşleriyle ünlüdür, herkes MMORPG 'yi birden çok kez bırakmış ve geri dönmüştür.
ve bazı arkadaşlar, başka maceralar yelken açmış, bazıları istediklerini alamamış, bazıları tutunamamış, bazıları ise sadece laf olsun diye konuşuyor. Buradan ilk ve son kez söylüyorum. Bir daha asla böyle bir açıklama yapmayacağım..

• AMYKOS sunucusunun tanıtımını, detaylarını ve etkinlik takvimini 30 Temmuz'da tüm kullanıcılarımız ile paylaştık.Kimsenin isteğine göre takvimde veya oyuna dengelerinde bir düzenleme/değişiklik yapılmayacaktır.
  • Herhangi bir nedenden dolayı şuanda aramızda bulunamayan arkadaşların, AMYKOS devam ederken forum üzerinden yaptıkları algıya izin verilmedi ve verilmeyecektir. Ayrıca bu arkadaşların ileri ki dönemlerde yaptıkları geçmiş hareketlere göre muamele göreceğinden hepiniz emin olabilirsiniz.
  • AMYKOS da hala çok fazla oyuncu ve kaliteli ekipler ve piyasadaki bir çok MYKO'ya göre daha fazla REKLAM & Oyuncu ve KALİTELİ ekip sadece TheMYKO sunucusunda mevcut, FARM & EXP Slotları doludur. Yoğunluğun düşmesi, bir kaç ekibin yeni macera arayışı, benim ve ekibimin asla etkilemeyecektir.
  • AMYKOS düzenin de değişiklik olmayacak, neyi nasıl öngördüysek öyle ilerleyecektir. Emin olun bundan sonraki tüm hamlelerimiz de buna binaen esas alınacaktır.
  • AMYKOS devam ederken, özellikle bu süreç sonrası; ''tavsiye, istek, öneri, farkındalık, arzu vb..'' konu başlıklı ve içerikli tüm konular silinecek. Çünkü iş bilmez, hadsiz ve oyunu oynamayan bir çok arkadaşın farklı yorumları, algıya ve spekülasyona sebep olmakta.. Tavsiyelerinizi şahsıma mesaj yolu ile iletebilirsiniz..
  • Özellikle bugün AMYKOS'da olup oynayan arkadaşlarımıza söylüyorum, çok daha eğlenceli ve kaliteli vakitler geçirmeye devam edeceğiz. Önümüzde bir 72 cap var. Bununla geçen süre içerisinde oturmuş bir oyuncu ve ekip düzeni var. Savaşlar doyasıya, kıran kırana geçmeye devam edecek.
Hepinize iyi oyunlar iyi forumlar.
her zaman yanındayız reis :)

RaggaBaby

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 22, 2018
95
56
78,723,975
1,347
AMYKOS şuan da çok iyi. Bahsedildiği gibi savaşlar eventlar vs çok keyifli geçmekte. Özellikle de bu akşam baya güzeldi. Mmorpg sabır ve devamlılık ister. Şuanda oyunda bulunan ekiplerle gerekenin üstünde keyif alabiliyoruz. Her şey bir mykoda olması gerektiği gibi nokta.

• Like
Reactions: Omniknight

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
açıkçası ben kojironun yaptığı bu olayları destekliyorum server uzun ömürlü olsun diye her defasında başka şeyler denedi bazen hataları oldu ama bu kimsenin oyunu bırakacağı anlamına gelmezdi herkesin hataları olur oyunu bırakacak kadar büyük hatalar yoktu ortada . bu server hepsinden daha güzeldi eğlenceliydi ama bizim insanımız o kadar nankör ki ne yapılsa yaranılmıyor oyun bilgisi zekası düşük item yapamayan adamlar serverı kötülemeye başlıyor ya da başka bi sunucuya geçiş yapılıyor yanlış hatırlamıyorsam dün forumda bi konu vardı haksız yere ban yedim ben ve ekibim başka sunucuya geçiyoruz diye konu açmış adamın biri. ulan ben yıllardır bu platformdayım haksız yere ban yemeyi bırak mute bile yemedim demekki yapmışsın bir şey ban yemişsin foruma konu açıp haksız yere ban yedik başka sunucuya geçiyoruz diye siktir git ulan sen zaten gelme buraya bu tarz insanlar oyun kalitesini bozmakta mesela uprage olayında shard +7 falan basılana kadar emin olun yakılan itemlerle sizin dizdiğiniz chardan bi 5 char dizilir heralde herşeyi bilip bilmeden yorum yapmayın neyse lafı fazla uzatmayacağım yönetim üstüne düşen görevi her koşulda yerine getirdi şimdi sıra bizde bizde üstümüze düşeni yerine getirelim . Yine yeni Yeniden TheMYKO!

• Like

NeOttomaN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 4, 2016
58
92
78,876,600
3,264
Temel , su götürmez bir gerçek vardır ki.
İnsanoğluna yaranamazsın. Asla ve asla , herkesi bir tutmuyorum.
Bu söylediklerimi herkes üstüne alınmasın. Ağzınla kuş tut bu insanlara yaranamazsın @Kojiro .
Oyunda kafaya oynayamayınca , istediğini elde edemeyince yaptığı bir upgrade denemesinin sonucuna göre servera devam edip edememe kararı veren insanlardır ki bu insanları hiçbir türlü memnun edemezsin.
Bu güruh mahvetti oyunu.
Şu güzelim canım server yine user problemi çekiyor. Ne olduda bıraktılar ? İddiamız olmadığı , sizden çok daha zayıf olmamıza rağmen keyif alıp oynuyoruz. Farm’ı pk’sı herşeyi ayrı zevkli bu db’de neden bıraktınız oyunu ? Anlaşılmazsınız kardeşler gerçekten. Siz bıraksanızda biz devam edeceğiz. #DikDurTheMYKO
İş dönüşü az dm az golem 2 chaos terapi benim için. <3

master

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2015
37
23
78,235,575
1,201
Bende solo başladım, 10 tl donate yaptım, 1 hafta tatil sebebiyle hiç oyuna girmedim
Gündüzleri 9 saat çalışıyorum
Serverın 18. Günü halen masterım yok
Ve her akşam oynuyorum, bırakmadım çabalıyorum. Tutunmaya çalışıyorum

Katılıyorum: #DikDurTheMYKO

FrenchK1sss

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 21, 2016
45
38
78,418,725
195
MMORPG, çok oyunculu bir rol yapma oyun tipidir. MMORPG Tek isimden oluşmasına rağmen esasen MMO ve RPG olmak üzere iki farklı oyun türünün birleşimi olan oyunlardır.

MMO: İngilizce açılımı ''Massively Multiplayer Online'' yani ''Devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunlar'' olarak adlandırılmaktadır. Tek başına oynamak yerine başka insanlar ile birlikte oynamayı seven kişilerin favori oyun grubudur.

RPG: İngilizce açılımı ''Role Playing Game'' yani ''Rol yapma oyunu'' olarak adlandırılmaktadır. Genellikle ''MMORPG'' özelliklerinin büyük bir kısmını ve karakterini bu bölüm oluşturmaktadır. Oyuna kişiselleştirme özellikleriyle birlikte birçok özelliğini bu türü vermektedir. RPG oyunların büyük bir bölümü silah olmayan ortaçağ benzeri ve dünya ile bağlantısı olmayan hayali diyarlarda geçmektedir. Karakterine yeni özellikler alarak veya yeni kıyafetler ve kostümler giydirerek geliştirmek temel amaçtır.

SOLOydu Clanı vardı, parası vardı yada yoktu yada +7 item 4. gün değil , 1. gün bastı.. Siz zannediyorsunuz ki bu adam 1 tane Raptor aldı bastı +7 oldu şansa bak "AMK" vs.. hiçte öyle olmuyor o işler, adamların neler yaktığını görseniz hiç biriniz böyle cümleler kurmaya cesaret etmez. Oyunda herkesin farklı bütçesi ve bir rolü var, sen şimdi günde 500 YB harcayan adam ile yarışmayı planlıyorsan, o yarışı kazanmak istiyorsan aynı şartlarda bütçen olması gerekir yada paran vardır zamanın yoktur ama hiç para harcamayan adamı NP'de yetişemiyorsundur yada itemde.

O yüzden herkes kendi bildiği işi yapsın, kendi uzman olduğu işler hakkın da tavsiyede bulunsun..

MYKO çeşitli sınırlamalar ile oyuncuları sınırlayan bir şey değildir. Sürekli o olsun bu olmasın'lara gerek yok.
Parası olan adama zaten birşey diyemezsin yazdıgım yazıda belirttim şans bu belki tek de gecirdi belki 6 tane bastı belki 4 gün dm den cıkmadı ben solo oyuncu degilim zaten demek istedigin user kacıyo solo oyuncular ve tam böyle ekip olamamış teamler vs onu demek istiyorum hani birdahaki db de ilk hafta master ve +7 kapalı olsa sanki biraz daha iyi olur tabi sizin tercihiniz

FrenchK1sss

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 21, 2016
45
38
78,418,725
195
Ben çoğu TheMYKO serverinda solo oynadim. Solo oynayip bir bok becerememek kişinin yeteneksizliği ile alakalı. Solo olarak basladiğim amykos serverinda en cok icraat yapan insanlardan biriyim belki de en iyisiydim bu databasede. Kişisel beceriksizliği genele yaymak yersiz. Eslantla ilgili olarak da şunu bırakayım;
(Priest multi ile giriş yaptiğim genieli bir char)
Öncelikle solo oyuncu senin gibi olmaz canım kardeşim oyuna akut clanı ile başladın hala clandasın tek başına bos kesersin ona lafımız yok bende yapıyorum onları herkes de yapabilir bunu ama sen o tk altında durmak icin takı set 7 fp set en kötüsünden olması lazım şimdi sen okcusun tek mage nası kessin tk yı canını acamaz bunlar hep örnek hani benim solo oyuncudan kastım senin gibi clanda takılıp onlarla caos cr dm yapan değil kimseyle iyi olmuyan tek başına oynuyan kişiler neyse ya salla boşver :)

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Maymunları dikkate alıp can sıkmaya gerek olmadığını ve oyunu bilenlerin bilmeyenlere veya yetersiz seviyede oynayanlara fark attığı bir oyunda sızlananlara taviz gösterilmemesi gerektiğini bilen yönetimin yarattığı fark
-Bihter Yöreoğlu

• Like

Ouss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2017
274
119
89,255,100
1,017
Amykos sunucunu bırakan klanlardan birisiyiz, tarafımca gördüğüm 2 temel sorun var (bana göre)
1, CR'ler , aşırı fazla mob istemesi ve pk cr'lerinde bilene cz bir o köşesine bir o köşesine koşturtan cr'lerin açılması. Ronark Land CR'sinin açılmaması bir GM pk böldüğü için açılmıyor dendi fakat %100 yanlış bir düşünce tarafımca.
2, High class itemlerin bu denli kolay olması fakat master itemlerin bu kadar zor olması, aşırı dengesiz ve saçma. Masterı açık olmayan bir çok arkadaşımı gördüm +5 +6 ib'lerle dolaşıyorlar veya warrior'lar aynı şekilde 2.hafta da 7 raptor doluydu. +6 exp raptor pazarda 10gb di :D fakat hala pk kitlesinin 3'de 1'nin masterı açıktı,
Beni ve ekibimi bırakmaya iten bu 2 sebep oldu tabi diğer mage klanların bırakması da bizi etkiledi ve bırakmaya itti şahsen şuan oynamıyoruz TheMYKO son sv'miz oldu malum asker yolcusuyuz, geri kalan herşey şahsen bence mükemmel di server'da (hera sc hariç), tabi insanlar da artık serverdan server'a geçme saçmalığı var 1 yıldır, sunucu da tutunup tutunmaması önemli değil yine de server değişiyorlar 1-2 hafta bir garip.
Neyse önerilere açıksanız da şunu unutmayın mage'ler pk dan beslenir, kaybetmek istemiyorsanız buna dikkat edilmeli ki bence bunu biliyorsunuzdur. Umarım oynıyanlar eğleniyordur, iyi oyunlar.

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Öncelikle solo oyuncu senin gibi olmaz canım kardeşim oyuna akut clanı ile başladın hala clandasın tek başına bos kesersin ona lafımız yok bende yapıyorum onları herkes de yapabilir bunu ama sen o tk altında durmak icin takı set 7 fp set en kötüsünden olması lazım şimdi sen okcusun tek mage nası kessin tk yı canını acamaz bunlar hep örnek hani benim solo oyuncudan kastım senin gibi clanda takılıp onlarla caos cr dm yapan değil kimseyle iyi olmuyan tek başına oynuyan kişiler neyse ya salla boşver :)
Ben clanla oynamadım. Sadece ilk 2 gün exp kasmak için akatsuki claniyla takildim. Daha sonra clandan çıkmaya da gerek duymadim. Clan lideri @UchihaSasuke de kendileriyle ne kadar oynadığımı bilir. Mage ile oynasam o karakterle de yapacaklarim olurdu. En kötü sg gg yapardim. Yan char ayarlardim boss keskek için bla bla. Yine kişisel mevzu bunlar. Not: Ne chaos ne Cr ne de Dm ile farm yaptim. Bowl attila eslant takildim. Uydurmasan iyiydi

• Like
Reactions: HarbyThenMe

mouseblood

Level 40
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 30, 2019
4
10
1,098,900
18
server gayet iyi ben bir sikinti gormedim sadece bu bir geceden sabaha birakan yuzlerce kisiyi gercekten cozemiyorum hayir hadi birkac hafta icinde bu ayrilik normal karsilanir da ayni gun neye karar verdiniz gercekten ben de bir oyuncu arkadasiniz olarak kafanizi cozmeye calisiyorum bir kisiye kesemediniz diye koca bir emekten vazgecilir mi

kyzm

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 24, 2017
86
28
78,540,825
388
Serverin 3.haftasına girdik solo olarak oynuyorum masterımı 5 gün önce açtım ama sıfır itemle keyif aldığımı söyleyebilirim şimdi ufaktan itemlerimi diziyorum amaç var 72capte minimum itemle bile ful skil açıp adam kesebilcem neden mi çünkü kimsede iron set yok shel set yok defans yok .....DikDurTheMYKO. Kimseye kulak Asma gerekirse foruma bile bakma akşam evine geldiğinde TheMYKOyu hobi edin starta bas 😇

dBs-mR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
205
131
83,913,225
1,853
+7 classına gelen itemler oyun içerisinde efektsiz olursa bu sorun ortadan zaten kalkar. pusa 150-200-500 kc ye artık ağam neye layık görüyorsa, sadece +7 classındaki itemlere gold skin basma zımbırtısı koyar, yeni oyuncu da her tarafta yanan shard raptor görmez, alt f4 çekmez. eski hiçbir oyuncunun +7 itemleri bu kadar dert ettiğini düşünmüyorum. sorun, cuma macerası diye gelip, user ve keyfi gördükten sonra oyunda kalan ama milletin +7 itemini görüp, oyundan soğuyan ve bir sonraki cuma başka bir maceraya başlayan, TheMYKOyu terkeden nice userların kaybolmasıdır. her cuma farklı bir bahaneyle kan kaybı yaşıyor. +7 item efekti tamamen kapatılsın, bir nevze öteler user ı ileriye dönük

enokaptan17

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 5, 2019
9
3
38,949,900
116
master açma olayı çok zor yapılmış şuan warrior master 2-3gb ye düşmüş normalde 6-7gb di en az ne olduda fiyatı düştü anlamadım ama asas masterı baya pahalı şuan bu master açmaya bir kolaylık getirilmeli kesinlikle

mouseblood

Level 40
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 30, 2019
4
10
1,098,900
18
serverin en sağlam belki en çok tl yatırmış adamında +7 var bir kuruş para yatırmamış online süresi de düşük adamın elinde de +6 var. Dengesizlikten kasıt buysa bu yüzden server bırakıyorsanız 15 yıllık knight online oyuncusu olarak konuşuyorum sizin oynayabiliceğiniz bir server yok hatta online oyun yok siz counter strike bile oynayamazsınız ilk ölüşünüzde wall var der çıkarsınız

HarbyThenMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
144
116
80,708,100
775
slayt atarak kendını oyuncu sanan arkadasları napıcaksınız bu server slayt atan adamları kesemez olduk hıc bır pvpde bu kadar slayt yok abi adamlar ucarak gıdıyor damage yemıyor vurulmuyor buna bı care bulunur inşallah

• Like
Reactions: Hustle