Damnedkillerz Is Here! Tokata Doymaya Hazirmisinz?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
kudur ws teklifine cevap bile veremiyorsun çünkü bu oyunda sen bir hiçsin
aynen krdşm zuzunun pokeliğinden yalamalığından iyi yükselmişsin bakıyorumda :D
keepyourass diye bir clan kalmadı kaldıysada ben bilmiyorum o server ilk defa birbirimizle oynayan adamlardık 555te pt heal oynayan komutcumuz
pt heal atmayı bilmeyen bir priestimiz zamanında orkunun pokeliğini yapmış bir asasımız ve daha senin tabirinle sayamadığım hiçler olarak toparlanıp protezsiz poke tokatladık çıktık

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
moruq sizin pokelere saati 10tlden ders verebilirim troll darında keserken magedeyim town arkasında keserken asastayım sonra pokeler vardı diye ağlamak zorunda kalmazsınız pokelerinizde iş yapar xdxd
50 kere kesildgn serverda hala tatava yapabiliosun hayret verici hayatindaki tek başarın sanada hak veriyorum.

HULK

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
554
330
214,407,600
4,867
keepyourass diye bir clan kalmadı kaldıysada ben bilmiyorum o server ilk defa birbirimizle oynayan adamlardık 555te pt heal oynayan komutcumuz
pt heal atmayı bilmeyen bir priestimiz zamanında orkunun pokeliğini yapmış bir asasımız ve daha senin tabirinle sayamadığım hiçler olarak toparlanıp protezsiz poke tokatladık çıktık
zuzunun pokesi ? aptalın tekisin bok atmayı bile bilmiyorsun. bak ben diyorum tekrar seninde görmen için TheMYKOYA BAŞLAYACAK VEYA BAŞLAMIŞ TÜM CLANLARA WS TEKLİF EDİYORUM 8WS8 TheMYKODA +250 TLLİK KC VERMESİNE bundan ötesi de yoktur umarım zırlamayı kesersin inş

• Like
Reactions: KING
V

VeyseIBAYAR

Guest
kardeş yanlış anlamada poke dedin adam götünden kan alır dikkat et :D akın kimsenin pokesi deil hee olmak istersen kolum var diyosan sana gir dedimiz girip cık dedimizde cıkcaksan gel poke alalım seni

• Like
Reactions: HULK

ExsapieNN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2016
183
102
81,623,850
2,009
@HULK beni hatırladın mı bebeğimmm he bebeğimmmm

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Angellady
Bu momos da glassı çalıp sucu sadece aldığımız için bize atan karaktersiz şerefsiz değilmi, benim bildiğim IP ban yediği eğer çalınan item benim olsaydı ciğerini sökmüşdüm ama malasef iftiradan suç duyurusunda bulunulamıyor.Kojirodan bu şerefsizin bundan sonra TheMYKOda barınamayacağı sözünü almıştım inşallah sözünü tutar, zamanında milletin çok ahını almıştı.

Last edited:
V

VeyseIBAYAR

Guest
Bu momos da glassı çalıp sucu sadece aldığımız için bize atan karaktersiz şerefsiz değilmi, benim bildiğim IP ban yediği eğer çalınan item benim olsaydı ciğerini sökmüşdüm ama malasef iftiradan suç duyurusunda bulunulamıyor.Kojirodan bu şerefsizin bundan sonra TheMYKOda barınamayacağı sözünü almıştım inşallah sözünü tutar, zamanında milletin çok ahını almıştı.
Kardeşim senin adın hakanmı ciger söküyosun ismail nasip olursa bu sw de oynuycak

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Kardeşim senin adın hakanmı ciger söküyosun ismail nasip olursa bu sw de oynuycak
İsmail dediğin şahıs sütü bozuğun teki illede bizede gecirsin, canlar yaksın derdindeysen o başka sonra yavaş iso ciğerimizi söktün diye ağlayıp dolanma buralarda diye çabalıyoruz.Kojiro sözünün eridir, onada banada neler yaşattığını iyi hatırlıyordur, olaki 1 server ceza vermeden banını acar oynatırsa bizden ve takip edenlerden - puan alacağı kesin, gerisi Kojiro ya kalmış artık vicdanıyla düşünüp karar versin.

V

VeyseIBAYAR

Guest
İsmail dediğin şahıs sütü bozuğun teki illede bizede gecirsin, canlar yaksın derdindeysen o başka sonra yavaş iso ciğerimizi söktün diye ağlayıp dolanma buralarda diye çabalıyoruz.Kojiro sözünün eridir, onada banada neler yaşattığını iyi hatırlıyordur, olaki 1 server ceza vermeden banını acar oynatırsa bizden ve takip edenlerden - puan alacağı kesin, gerisi Kojiro ya kalmış artık vicdanıyla düşünüp karar versin.
kardeşim ismail benim mahllemden arkadaşım ismailin öyle bişey yapmadıgına eminim ben kimseye aglamam kardeş hic bi zamanda aglamadım sen işine bak buraya daha yazma rica ediyorum

RealitySecurity

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
82
53
78,693,450
982
Dediğin videolari atda bizde izliyelim zed bot kullanan adamlarn videolarini bi uzaktan iç içe girmiş atak yaptiklari yerleri bi göstereyim sana o special dediğin videoyuda paylaş izliyelim lafta kalmasin? Allahtan kojiro fixledide su uzaktan skill seri cc tbl vs muhabbetleri o dedgin arkdslarn sesi solugu cıkmıyor son bi kac serverdir. 2.26 sonra benden sana gelsin bu arada bi tavsiye ben kendi yarrağimla gerdeğe giriorm. Sanada tavsiye ederim
Kardeşim benim dalga seninkinden baya büyüktür yalnız haberin olsun sonra jerkleyemessen sıkıntı yaratmasın. Son 2 3 serverdır melee oynamıyorum zaten melee teamla oynamaya başlayınca sana seri tokat kanka friend aldım

• Like
Reactions: Kayu

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
kardeş yanlış anlamada poke dedin adam götünden kan alır dikkat et :D akın kimsenin pokesi deil hee olmak istersen kolum var diyosan sana gir dedimiz girip cık dedimizde cıkcaksan gel poke alalım seni
Ya moruk kafanmi güzel 50 kere press ok yapti bu ada
Kardeşim benim dalga seninkinden baya büyüktür yalnız haberin olsun sonra jerkleyemessen sıkıntı yaratmasın. Son 2 3 serverdır melee oynamıyorum zaten melee teamla oynamaya başlayınca sana seri tokat kanka friend aldım
Lafta kalmasin bekliyorum kankam.

RealitySecurity

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
82
53
78,693,450
982
Bu arada zed bot mot falan bilmiyorum hiç ko da hile kullanmadım, hileyle kesildiysenizde sizlik bir sıkıntı yoktur zaten

RealitySecurity

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
82
53
78,693,450
982
@Angellady İsmail seni severdim sende bilirsin o değilde buy glass kanka, yediğimiz içtiğimiz kaba sıçman şartıyla kanka :D

V

VeyseIBAYAR

Guest
friende benide ol kankam sadece kıng olmaz cünkü onun arkasında her zaman beni görücen aa kıng ölmedimi yok magesi cekmiş gg

D3Zİ

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
269
227
92,429,700
1,745
@HULK ne zaman poke oynadın bizden habersiz:)))