Damnedkillerz Is Here! Tokata Doymaya Hazirmisinz?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
knk burda skillerin açık değilmiş öle diolar yoksa kimse ölmezmiş
Adamın TheMYKOdaki en büyük başarısı bırakında izliyip paylaşip sevinsin bayarsa kaldiğin yerden devam et burda

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
Adamın TheMYKOdaki en büyük başarısı bırakında izliyip paylaşip sevinsin bayarsa kaldiğin yerden devam et burda
neymişte 50 kere press ok yapmışız falan filanmış xd ulan uçan kuşa video çeken, çapınızdan büyük egonuzla biz bestiz diye gezinen adamlarsınız BİZİ kesince video falan almayacak kadar büyümediniz daha XD
kudurabilirsin şuan

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
neymişte 50 kere press ok yapmışız falan filanmış xd ulan uçan kuşa video çeken, çapınızdan büyük egonuzla biz bestiz diye gezinen adamlarsınız BİZİ kesince video falan almayacak kadar büyümediniz daha XD
kudurabilirsin şuan
Kayu izlemeye devam et hadi buralar aşar seni bukadar pirim yeter sana ufaktan yol al.

RussianB1TCH

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 1, 2015
67
7
78,205,050
293
@Kayu çok boş yapiosun tutuldum sana. Bi çapin yok şu oyunda millete salça oluyon sen kimsinki kendini nimetten mi sanion serverda? server öncesi özelden teamde yer varmi diye msj dan msja atliyan bir avelsin.

V

VeyseIBAYAR

Guest
kudurabilirsin şuan
Ya kardeş konuşmim polemik olmasın diyorumda ortada keepyourass diye bi clan yoktu bugra dediki ben asas yapcam kanka tekleme oynuycam dedim olum bak tanıdım saglam adamlar var warior pt de oynuycak bide sizin clanınızı kurmakla ugraşmıştım vay amk şimdi burda konusuyon moruk bu arada sende o clanda deildin cs go oynadımız adamsan eger

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
@Kayu çok boş yapiosun tutuldum sana. Bi çapin yok şu oyunda millete salça oluyon sen kimsinki kendini nimetten mi sanion serverda? server öncesi özelden teamde yer varmi diye msj dan msja atliyan bir avelsin.
son 6 serverin 1inde oynadım bugüne kadar oynadığım bütün clanlarda beni davet etti sağolsunlar
adamları yalayacağım diye boş muhabbet yapma millete değil boş egosu olan boş insanlara salça oluorum xd
Ya kardeş konuşmim polemik olmasın diyorumda ortada keepyourass diye bi clan yoktu bugra dediki ben asas yapcam kanka tekleme oynuycam dedim olum bak tanıdım saglam adamlar var warior pt de oynuycak bide sizin clanınızı kurmakla ugraşmıştım vay amk şimdi burda konusuyon moruk bu arada sende o clanda deildin cs go oynadımız adamsan eger
ulan salak bizim clandaki 1 tane adamı sen getirmedin neden bahsettiğini anlasam daha iyi cevap verirdim

V

VeyseIBAYAR

Guest
son 6 serverin 1inde oynadım bugüne kadar oynadığım bütün clanlarda beni davet etti sağolsunlar
adamları yalayacağım diye boş muhabbet yapma millete değil boş egosu olan boş insanlara salça oluorum xd

ulan salak bizim clandaki 1 tane adamı sen getirmedin neden bahsettiğini anlasam daha iyi cevap verirdim
Tabi sen ne bilecen amk girdin oynadın sayemde oynayabilcen bi clan buldun işte şükret bide daha buraya yazma kardeş yeterince prim kazandırdık sana yazaanda cvp vermicem nihat sende buna cvp verme takılsın neye yorum atıyosa ne videosu atıyosa atsın ama attın her videoya yaZmamıza gerek yok ekibin varsa sw ıp atman yeterli

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
Tabi sen ne bilecen amk girdin oynadın sayemde oynayabilcen bi clan buldun işte şükret bide daha buraya yazma kardeş yeterince prim kazandırdık sana yazaanda cvp vermicem nihat sende buna cvp verme takılsın neye yorum atıyosa ne videosu atıyosa atsın ama attın her videoya yaZmamıza gerek yok ekibin varsa sw ıp atman yeterli
clanı zaten alple ben topladım şizofreniz galiba

RussianB1TCH

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 1, 2015
67
7
78,205,050
293
Ben mage oynarim bunlar mele yaranicak bi eylem içine girmeme gerek yok bu senin yapacagin işlerki dile getiriosun bu bir.
Adamlar bu konuda sana 50 kere yazmiş istedgn item hazir serverda kapişalim cevap bile verememişsin? 16 yasındaki ergen ( xd ) gülüşüyle üste cıkamazsn anca ekmeğe sürersin o salçayi.
Sen kayu pepe tarzi çizgi filmleri izlemeye devam et salça ekmeğinle daha fazla gereksiz yorumlarinla avel adam durumuna düşme olgun ol az benden tavsiye sana abisi kayu da cok izleme. @Kayu

ejder1111

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 14, 2015
131
28
79,303,950
334
clanı zaten alple ben topladım şizofreniz galiba
EndOfAllHope tayfun ben senin kadar boş zamanım yok şuan sana durup burada bir sürü laf anlatırım da yine de anlamazsın ama şöyle söyleyeyim Clan'ın o zaman ki komutcusu kim buğra(Lanadelrey) demi her ne kadar da buğra ile aramızda en son sizlerin bilmediği bir sorun olsa da kimseye kin tutmam sevdiğim biridir.Biz kimseye bahane uydurma gereği duymadık bundan sonra da böyle çocuk çocuk işlerin peşinde değiliz.

https://hizliresim.com/Mvjyrk

https://hizliresim.com/3qkad5

https://hizliresim.com/jWd2o9

https://hizliresim.com/7Njb5P

https://hizliresim.com/lWAyap

https://hizliresim.com/dG92yQ

RussianB1TCH

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 1, 2015
67
7
78,205,050
293
EndOfAllHope tayfun ben senin kadar boş zamanım yok şuan sana durup burada bir sürü laf anlatırım da yine de anlamazsın ama şöyle söyleyeyim Clan'ın o zaman ki komutcusu kim buğra(Lanadelrey) demi her ne kadar da buğra ile aramızda en son sizlerin bilmediği bir sorun olsa da kimseye kin tutmam sevdiğim biridir.Biz kimseye bahane uydurma gereği duymadık bundan sonra da böyle çocuk çocuk işlerin peşinde değiliz.

https://hizliresim.com/Mvjyrk

https://hizliresim.com/3qkad5

https://hizliresim.com/jWd2o9

https://hizliresim.com/7Njb5P

https://hizliresim.com/lWAyap

https://hizliresim.com/dG92yQ
Kardeş boşver herkezi kendi gibi işsiz sanio bu avel yeni türedi bunlar anlaşmali vs nedir bilmezler. Karakterde baskalari vardir çalişanlarin vs bi yerde denk getirrler öyle keserler kestik derler sevinirler bide kendilerini inandirirlar. Magede bizim başimiza hergün geliyor exp farm yapsin die salioz adamlari böyle avellerde denk getirio kistrp düşürdük diolar o yüzden boskoy nicknden belli çocuk daha veya ruhlu.

V

VeyseIBAYAR

Guest
Bu arada alp dedin adam 19xx deki tayfunla beraber oynamıştık o adamsa bugrayla birlikte oynayan bi adamdı sen madem clan kurdun adam topladın 19xx de nerdeydin onuda gectim moruk 1.bu bi oyun kesmekte var kesilmekte iddalıyız anlaşmalı 8w8 den kacmayız 2. Acılan konular TheMYKOdaki diger clandaki arkadaşlarımıza hırslandırmak yada artık ne derseniz size kalmış bu bi oyun zevk almak icin böyle bi diyalog kuruyoruz eş dost ama dışardan böyle yancılar atlayınca olay gercekmiş gibi oluyo burda bu konuya atlıcak sizler deilsiniz zaten atlıyosanda sana istedin secenegi sunuyorum bazı yapılan makaraları ciddiye alıp bebek gibi kin gütmeyin ego felan yok bu oyunda her tarafın ego olsa nolur şu oyunda kesilmesen nolur ama aklınızı kullanın yapılan bazı muhabbetleri anlayabilceginizi düşünüyoruz buna bizimle oynamış adamlarda dahil 2 3 senelik bi arkadaş ortamımız var ve biz böyle egleniyoruz şunuda söylim şu yazdım kadroyu TheMYKOda kesebilecek bi teamda yok EGOLANDINIZ

• Like
Reactions: D3Zİ and ejder1111

RussianB1TCH

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 1, 2015
67
7
78,205,050
293
Bu arada alp dedin adam 19xx deki tayfunla beraber oynamıştık o adamsa bugrayla birlikte oynayan bi adamdı sen madem clan kurdun adam topladın 19xx de nerdeydin onuda gectim moruk 1.bu bi oyun kesmekte var kesilmekte iddalıyız anlaşmalı 8w8 den kacmayız 2. Acılan konular TheMYKOdaki diger clandaki arkadaşlarımıza hırslandırmak yada artık ne derseniz size kalmış bu bi oyun zevk almak icin böyle bi diyalog kuruyoruz eş dost ama dışardan böyle yancılar atlayınca olay gercekmiş gibi oluyo burda bu konuya atlıcak sizler deilsiniz zaten atlıyosanda sana istedin secenegi sunuyorum bazı yapılan makaraları ciddiye alıp bebek gibi kin gütmeyin ego felan yok bu oyunda her tarafın ego olsa nolur şu oyunda kesilmesen nolur ama aklınızı kullanın yapılan bazı muhabbetleri anlayabilceginizi düşünüyoruz buna bizimle oynamış adamlarda dahil 2 3 senelik bi arkadaş ortamımız var ve biz böyle egleniyoruz şunuda söylim şu yazdım kadroyu TheMYKOda kesebilecek bi teamda yok EGOLANDINIZ
Bu avel @Kayu daha worm zor kesio kardeş siz neyin tribindesinz :)

• Like
Reactions: HULK

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
daha bu adama cevap mı verionuz morruuk şekli şemali çapi icraati eli ayaği yetmio bize boş koyun yav he he deyin geçin

• Like
Reactions: HULK

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
Uskoda onları tokatladığımdan beri beraber oynamıyoruz moruq 19xx midir ne sikimse ondan yokumdur
2. burada 2 gündür kudurmanızdan gerçekten zevk alıorm :))

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
Ben mage oynarim bunlar mele yaranicak bi eylem içine girmeme gerek yok bu senin yapacagin işlerki dile getiriosun bu bir.
Adamlar bu konuda sana 50 kere yazmiş istedgn item hazir serverda kapişalim cevap bile verememişsin? 16 yasındaki ergen ( xd ) gülüşüyle üste cıkamazsn anca ekmeğe sürersin o salçayi.
Sen kayu pepe tarzi çizgi filmleri izlemeye devam et salça ekmeğinle daha fazla gereksiz yorumlarinla avel adam durumuna düşme olgun ol az benden tavsiye sana abisi kayu da cok izleme. @Kayu
Dinime küfreden müslüman olsa knk xd russ1anbitchh xdxd

V

VeyseIBAYAR

Guest
Uskoda onları tokatladığımdan beri beraber oynamıyoruz moruq 19xx midir ne sikimse ondan yokumdur
2. burada 2 gündür kudurmanızdan gerçekten zevk alıorm :))
İnan olsun sıkıldımızdan cvp veriyoz whatsap grubumuzda nasıl makaran dönüyo görsen kafaları yersin :))) bizi sinirlendirdigimi sanıyosunda bizi eglendiriyosun kankam ama sıktın yazmayabilirsin artık

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
neye son 2 dur bi dakka başlıyonuzmu, yoksa konu gündemde kalsın diyemi yazdın
2. si beyler rahat olun tokatlayamayacaklar ama başlarsalar of of ne fena tokatlarlar lan yok tutamıyom kendimi asdawdwadsda :D gülesim geliyo :D

V

VeyseIBAYAR

Guest
neye son 2 dur bi dakka başlıyonuzmu, yoksa konu gündemde kalsın diyemi yazdın
2. si beyler rahat olun tokatlayamayacaklar ama başlarsalar of of ne fena tokatlarlar lan yok tutamıyom kendimi asdawdwadsda :D gülesim geliyo :D
Tmm