TheMYKO vs osko

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
deniz kanka bunları bilmeyen yok zaten oskonun kendi playerları da biliyolar bunları. database kalitesi olarak TheMYKOnun üzerine hiçbir server gelmedi şu ana kadar.

sorun oyuncu kitlesinde. zoru sevmiyolar ben bunu kesinlikle anladım.

biz 15 gündür oracle da oynuyoruz yapacak bir şey olmadığı için. aga server o kadar kolay ki sadece 80-83 arası 2 gün kadar exp kasman gerek o kadar. itemi 1 haftada farmlıyorsun. adamlar dengeli olsun diye 70 72 75 80 83 skillerinin hepsini görevle açtırıyolar buna uğraş veriyosun. krowaz itemler vs yok. madenden bifrost taşlarını juraid gemlerini atıyor. en yüksek armor shell. +8 itemler çok nadir şu anda. server çok dengeli ve KOLAY ama online sayısı 8500. usko bile 8500 online göremiyoken adamlar pvp tarihinde rekor kırıyo. 1000 tanesi maden kasan 1000 tanesi boş takılan 1000 tanesi pazar charı desen oyunda 5000 online var.

2 server açık olmasına rağmen emc lufer eslant cz her slotta 1 parti + 1 de ks parti var. ilk kez böylesine kalabalık bi server gördüm ben.

TheMYKOnun da 19xx macerasına başlaması gerek. aynı bu adamlar gibi krowazları vs getirmesin. en yüksek amor shell olsun. silahlar ile bifrost ve juraid silahları olsun yeter. bırak kolay olsun arkadaş. maden gemleri bifrost taşlarını atsın boşver.

bu serverların artısı solo olan binlerce kişinin çok rahat oyuna tutunabilmesi. adam madenden taş, gem, monster stone alıyor. item düşürüyo basıyo bişeyler yapıyo ince ince diziyor çarını. mesela +7 ye item mi yaktı, gidip oyunu bırakmıyo. yine gidiyo madende farm yapıyo balık tutuyo oyuna devam ediyo. mykoda böyle bi anlayış yok. bizimkiler shard +6 ya yakınca geri kalan itemleri de yakıp çıkıyolar..

benim önerim bu yönde. ben bir daha myko oynamak istemiyorum şahsen büyük ihtimalle de oynamıycam. umarım TheMYKOyu da böyle 8-10k online user ile görür oynarız.
katılmıyorum belki useri tutturur ama kaliteyi yakalayamaz 19xx birçok eskiyi özleyen insanın istemeyeceği bir şey ve bu kadar rağbet görmesinin sebebi ortada 1453 pvp olmamasıdır :D eminim güzel bir fire drake serveri gelse ne mykolar ne de 19xx ler user çekemez ama haklı olduğun konu ise solo insanların oyuna tutunabilmesi yönü o yönden yeterince user çekiyor