TheMYKO - Pro Önerileri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467
1. Öncelikle crler günde 3 4 defa değil belirli bir event sistemine göre 1 en fazla 2 kere olmalıki millet crye alışıp sadece o saatlerde çıkmasın pkya.
2. Bu cr dropları bunu ben diğer bir konuda çok önce yazmıştım ve bir tane serverda gördük bunu ve yeni bir piyasa oluşturmuştu. Örneğin cr ler az olsun ve drobu yeşil kutu olsun sadece. Veya sizin türetebileceğiniz önerilere açık birşey.
3. Oto loot ve genie bunları kaldırmak pek faydalı olmaz gibi geliyor. Fakat bu yapılan eslant 2 sadece buss slotlarının olması bunu çok cazip kılıyo. Bence sorun slotlarda. Buss droplarının oranında. Czyi cazip kılan bir durum yok ortada. Bir kişi afk kalarak 1 kasıyosa, elle uğraşıp yatalarak olarak 2 kasıyo. Bu oranın en az 1 e 4 olması gerekiyoki cazip olsun cz.
4. Bowl bossları bence random olması her bossun değerini arttırıyo. Ama şöyle birşey olabilir mesela Lesath drobu Lesath Bakirra ve Barrk tan ağırlıklı atsın. Lobo pendantı Lobo javana ve samma dan ağırlıklı atsın gibi. (Bu öneridir daha iyisi ve daha gelişmiş sistemi elbet birinin aklına gelir hoş olur gibi geliyo)
5. Upgrade oranları bence açılıp kapanıcak bi durum yok. Sadece +8 upgrade ı ben olsam (şahsi fikrim) ilk önceden açık tutup ihtimali atıyorum 0.3 yaparım.
6. Tl ile satılan gbler veya alınanlar. Burda bir arz talep durum var. Birşeyi isteyen olursa satan illa olur. Bence bu konuda satanlarla birlikte alıcılardada yaptırımlar olması gerekir. Alıcıya ceza yok satıcıya var durumu ortaya çıktığında alıcı olduğu sürece satıcıda olur. Bunun önünü kesmenin yolu para vereni korumak değildir bence. 2 taraflı uyarı ve cezalar olduğunda bu durum bence çok daha az olur. Yada bir diğer ve basit seçenek herşey serbest olsun. Durumun tek taraflı olması bi çözüme gitmez bence.
7. Birde exp sistemine bir önerim olucak. Neden bir günde 65 olabiliyoruz bu sürenin bence 4 5 gün olması gerekir. Myko oynuyoruz sonuçta. Exp biraz daha zorlaşsa herşeyin zevki 1 kat daha artar bence.

M

Martzjperayt

Guest
Kardeş 2 yıldır 1 dbde oynadım sadece :D Bunda da oynamayı düşünmüyorum şuan bu konuda belirttiğim köklü değişiklikler olmaz ise
maksat eğlence gir 1 hafta takıl en azından

Status
Not open for further replies.