Priapos Pk

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

DiDi

Level 70
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 20, 2015
737
715
312,087,600
7,288
Sen salça ekmek satmana bak kardeşim ara sira gel charları oyna bu kadar yapıcaklarının arasında bide yerini bilmen lazım .
Hay ağzını öpeyim senin ben

SuqerMarket.

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2018
134
85
79,609,200
418
dmesene öle sylr .s .s
Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  1. Pasaportun aslı : Seyahat sonrası en az 3 ay gecerli olan bir pasaport ve pasaport’ta vize için en az 2 boş sayfa bulunmalıdır. Pasaportun veriliş tarihi 10 seneden önce olmamalıdır.
  2. Vize Başvuru Formu: Büyük harflerle veya daktilo ile yazılmış, eksiksiz, gerçeğe uygun doldurulmuş başvuru formu (E-Mail adresi ve cep telefonu numarası dahil). (Tarafımızdan Sağlanmaktadır).
  3. İki adet fotoğraf :2 adet yeni çekilmiş renkli biometrik fotoğraf. Bir tanesi başvuru formunun sağ üst köşe’de yer almalıdır, diğerini de başvurunuza ekleyiniz. Dini sebeplerden dolayı örtülen başörtüsü takılabilir.
  4. Seyahat Sağlık Sigortası: Bütün Schengen ülkelerinde geçerli, en az 30.000,– AVRO teminatlı Seyahat ve Kaza sigortası (Tarafımızdan Sağlanmaktadır).
Vize başvuru nedeni : Evlilik

https://www.turkishairlines.com

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467
Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  1. Pasaportun aslı : Seyahat sonrası en az 3 ay gecerli olan bir pasaport ve pasaport’ta vize için en az 2 boş sayfa bulunmalıdır. Pasaportun veriliş tarihi 10 seneden önce olmamalıdır.
  2. Vize Başvuru Formu: Büyük harflerle veya daktilo ile yazılmış, eksiksiz, gerçeğe uygun doldurulmuş başvuru formu (E-Mail adresi ve cep telefonu numarası dahil). (Tarafımızdan Sağlanmaktadır).
  3. İki adet fotoğraf :2 adet yeni çekilmiş renkli biometrik fotoğraf. Bir tanesi başvuru formunun sağ üst köşe’de yer almalıdır, diğerini de başvurunuza ekleyiniz. Dini sebeplerden dolayı örtülen başörtüsü takılabilir.
  4. Seyahat Sağlık Sigortası: Bütün Schengen ülkelerinde geçerli, en az 30.000,– AVRO teminatlı Seyahat ve Kaza sigortası (Tarafımızdan Sağlanmaktadır).
Vize başvuru nedeni : Evlilik

https://www.turkishairlines.com
Hayallerini gerçekleştirmek için beni neden etiketledin anlamadım, salça ekmek satmaktan farklı bi yer gördünmü sen he abisi. Hadi şimdi gurur kas ben gurur duyuyorum işimle de falan filan yap insanlar like atsin hadi .

d.n= Yerini bil ve daha cevap verme .

SuqerMarket.

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2018
134
85
79,609,200
418
Hayallerini gerçekleştirmek için beni neden etiketledin anlamadım, salça ekmek satmaktan farklı bi yer gördünmü sen he abisi. Hadi şimdi gurur kas ben gurur duyuyorum işimle de falan filan yap insanlar like atsin hadi .

d.n= Yerini bil ve daha cevap verme .
lan salak ne gurur kasıcam zaten nickim bile SuqerMarket neyden utancam yada gurur kasacam beni tanıyan herkes yaptığım işi zaten biliyor biriniz hırsız diğer biriniz de MAL sınız sizinle neyin goygoyunu yapıcam ahmak herif gidin ötede yiyin birbirinizin ağzını falan biz ipnelerede saygı duyarız hadi iyi sabahlar

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467
lan salak ne gurur kasıcam zaten nickim bile SuqerMarket neyden utancam yada gurur kasacam beni tanıyan herkes yaptığım işi zaten biliyor biriniz hırsız diğer biriniz de MAL sınız sizinle neyin goygoyunu yapıcam ahmak herif gidin ötede yiyin birbirinizin ağzını falan biz ipnelerede saygı duyarız hadi iyi sabahlar
Şu yoksul hayatında kurduğun dünyaya bayıldım doğrusu,cnm sen köybakkalını süpermarket sanmışsın gel bi buraya sana terbiye vereyim .

SuqerMarket.

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2018
134
85
79,609,200
418
Şu yoksul hayatında kurduğun dünyaya bayıldım doğrusu,cnm sen köybakkalını süpermarket sanmışsın gel bi buraya sana terbiye vereyim .
İSTANBUL/ZEYTİNBURNU Nuri Paşa Mahallesi 65/2 Sokak Başyurt Market köy bakkalı dediğin yeri gel göstereyim istersen sana :D

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467
İSTANBUL/ZEYTİNBURNU Nuri Paşa Mahallesi 65/2 Sokak Başyurt Market köy bakkalı dediğin yeri gel göstereyim istersen sana :D
Şuan gelmiş olmam lazım bi baksana etrafına ordamıyım

SuqerMarket.

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2018
134
85
79,609,200
418
Şuan gelmiş olmam lazım bi baksana etrafına ordamıyım
gelmiş olsan cevap yazamaz ki xd
haahha boş lafa gerek yok çokomelden anladığımız kadar MAL dan anlıyoruz geldiğin zaman dubayı çekerdim kapının önünde ki MAl gelince öyle yapıyorum :D yazdım orda bazinga boş laf yok beklerim sabah 7 gece 12,30 burdayım

BazingA’

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 9, 2018
194
42
80,524,950
588
haahha boş lafa gerek yok çokomelden anladığımız kadar MAL dan anlıyoruz geldiğin zaman dubayı çekerdim kapının önünde ki MAl gelince öyle yapıyorum :D yazdım orda bazinga boş laf yok beklerim sabah 7 gece 12,30 burdayım
Maldan anladığın belli babuşka

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467
Kavga etmeyemi çağırıyorsun yoksa çay içmeyemi ona göre gelicem .