Kusana Kadar Tekleme

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
fare suratını koymadan konuşmucam senle zaten fakesin bari o fare suratını görelim sonra ağlamanı dinlicem söz puhahaha ayar üstüne ayar aq kürdüne :D
aman tanrım gene ayay veymeye basladı napcam ben

B

BazingA

Guest
aman tanrım gene ayay veymeye basladı napcam ben
annenden istedim fotoğrafını attı bak :D

PUIHAHAHAHAHA TİPİNİ YÜZÜNÜ HURMETİNİ SİKEYİM PUHAHAHA TİPE BAK AQ COCUĞ.U LKASJDLKADJSALKDJKSLADJKASLJDKLSAKAJSDLKSAJ ADHAHAHAHAHAHAHAHA AYAAAAAAAAAAAAAAAAAR

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
annenden istedim fotoğrafını attı bak :D

PUIHAHAHAHAHA TİPİNİ YÜZÜNÜ HURMETİNİ SİKEYİM PUHAHAHA TİPE BAK AQ COCUĞ.U LKASJDLKADJSALKDJKSLADJKASLJDKLSAKAJSDLKSAJ ADHAHAHAHAHAHAHAHA AYAAAAAAAAAAAAAAAAAR
hass... ulan bu benim izmire bıraktıım fare ne olmus buna **** **** ne hale gelmiş hayvan :D

B

BazingA

Guest
hass... ulan bu benim izmire bıraktıım fare ne olmus buna **** **** ne hale gelmiş hayvan :D
HADİ ZIRLA PUHAHAHAA LKASJDALJA KAHPE ÇOCUGU SENİ HAHAHA KÜÇÜKLÜK FOTOĞRAFINI DA BULDUM PUHAHAHAHA

şalsjkdsadjaslkdjaslkdjaskjda ayaaaaaaaaaaaaaaar hahaha kulağını ******* dişinin ortasındaki boşluğa ananın amın1 koyayım lşakdsakdjaskkdjasd a

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
HADİ ZIRLA PUHAHAHAA LKASJDALJA KAHPE ÇOCUGU SENİ HAHAHA KÜÇÜKLÜK FOTOĞRAFINI DA BULDUM PUHAHAHAHA

şalsjkdsadjaslkdjaslkdjaskjda ayaaaaaaaaaaaaaaar hahaha kulağını ******* dişinin ortasındaki boşluğa ananın amın1 koyayım lşakdsakdjaskkdjasd a
şişko zyro ne hallere gelmiş ah ah :(

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
zırlazırlazırlazırla fare suratlı 0 polemik ağzın laf yapsın hadi fare suratlı oğlum puhahahahahaha
lan şişko zyro sana ne diye hitap ediyodu doğru söyle

B

BazingA

Guest
lan şişko zyro sana ne diye hitap ediyodu doğru söyle
Senide siktim öldün moruk polemik yapmaktan uzaklaştın seninle konuşmak istemiyorum polemik yapıcağın zaman alıntı yap gelirim puhahaha ayaRRRRRRRRRRR git biraz nefes al beynin yandı utancından puhahahaha aynalarla barışık oldu utanma anan1 sikerim şlajasdjkajdlkajda

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
Senide siktim öldün moruk polemik yapmaktan uzaklaştın seninle konuşmak istemiyorum polemik yapıcağın zaman alıntı yap gelirim puhahaha ayaRRRRRRRRRRR git biraz nefes al beynin yandı utancından puhahahaha aynalarla barışık oldu utanma anan1 sikerim şlajasdjkajdlkajda
nihahaha senin ağzın neler diyor efendi o kadar borcun altına nasıl yatarsın utanmıyormusun milletin ustunden nam yapmaya prim kasmaya tüh sana şişko :D

B

BazingA

Guest
nihahaha senin ağzın neler diyor efendi o kadar borcun altına nasıl yatarsın utanmıyormusun milletin ustunden nam yapmaya prim kasmaya tüh sana şişko :D
videolarda nickim whopper ama zırlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hadi uza şimdi fare suratını koyabilirsen öyle konuşucam senle sana müstahak puhahaha sonsuza kadar kudur XD

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
videolarda nickim whopper ama zırlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hadi uza şimdi fare suratını koyabilirsen öyle konuşucam senle sana müstahak puhahaha sonsuza kadar kudur XD
ulan arab yine saçmaladın kendini zyro sanıyon gene :D

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
lan yoksa izmirde çöpe bıraktğım fare? lan o bi dakka şişkom benim bilmeden sana neler yazdım gel geri mersine ******* senni doya doya :D

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
yarr4k kafalı amk şlkjmqlkeqwjelkqwjqwmq
google ne yazdında buldun bu resmi şişko zyro mu yoksa galleridenmi lan he? bak doğru söyle biz bizeyiz burda he :D