Çılgın bir öneri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Lwl 62 capte açılan farkla 70 bfli 8 lisi saglam clanlarin normal user arasındaki fark kapatılamaz boyutlarda oluyor ve çok fazla kopma oluyor
Burda okçu çok vuruyor mage çok vuruyor diyen adam eskiden TheMYKO oynamamış insanlar boş yorum yapıyorlar
Benim hatırladığım TheMYKOda 5 prty mage olurdu ortalama 600 1k arası damage vururdu evil anadolu akar 1 2 de oylesine giren mageler mele genelde üstün olurdu ve pk tadı fazlaydı etraftan yırtık dondan çıkan kalabalık yoktu herkes oynadığı jopta playerlik olarak üstünlük sağlardı kimse edilmezdi. Kojironun suçu yok bence mage 500 vursada melw oynamak zaman ve fazla emek gerektiriyor herkes kendi anlamında kolaya kaçıyor. Swde 300 mage 300 okçu var 20 tane warior var sen nowaya olmeye mahkumsun o dar pkda . Öncelikle usko cz yani yeni ve geniş cz gelmesi lazm cr mop degilde pk olması insanların zevk alması gerektiğini düşünüyorum % kesime vurursak mop kesmekten zevk alan kişi sayısı azdır.
Birde madem 70 te user düşüyor 60/62 /65 cap olsun millet eğlencesine baksın
Ve TheMYKO çok fazla yenilikçi sw değilde bence eski sade 1299 olsun yada tamamen artık fre drakeye geçilsin 2 sinin arası ömür ve zevk olarak hiç iyi sonuç vermiyor.

IChappie

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 8, 2015
232
51
82,966,950
553
Burda şimdi userlerinde bırakmakta haklı olduğu sebebler var Diğer yandan haksız olduğu sebeblerde var bunları öneri adı altında konuşulup karara varılması gerekiyor yoksa her server aynı şeyleri yaşamamak elde değil.

• Like
Reactions: Mileenaa

[AQUAMAN]

Level 70
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 2, 2018
524
547
312,087,600
12,342
Kojiro nun artık bir ts toplantısı yapması gerekiyor diye düşünüyorum

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
diyoki başlarda okçu ve mageler çok güçlü oluyor paper staff + basmak cok kolay okcu içinde horn kolay bu şekilde başta iş yapabiliyorlar diğer joblara ustunluk saglıyorlar mumkunse +8 staffı piyasdan kaldıralım diyor.
2. olarak unique takı ve shell exp itemler piyasaya cok cok fazla düştü cok hızlı gelişti. drop scnin ve boss arenanın buna etkisi büyük bunu kaldıralım eski şekil fp chitinler ile gezelim.
3 oyun sadece cr ve chaos stone vakti dönüyor geriye kalan zamanlar boş geçiyor ya farm ya afk pazar takılınıyor pk devamlılığı yok çeşitli event teklifleri var seçenekler fazla diyor.
4 . olarakta + basmak biraz zorlaşsın drop sc muhabbeti kalksın ve 80 cap gelmesin sadece 70 olsun sw güzel eğleniyoz gülüyoz ama fazla değişiklik olunca olmuyor benim görüşüm bu yönde diyor arkadaşımız ( çeviriler bire bir değildir yazılmak istenen ana fikirleri aldım sadece )
şu okcu muhabbetlerinden bende sıkılmadım değil ne ara böyle bi okcu kitlesi çıktı piyasaya açıkçası hatırlayamıyorum herşey aniden oldu sanki drop sc mevzusuna da gelecek olursak auto loot genie drop sc 3 lüsüne tamamen karşıydım fakat biraz enpati yapacak olursak bu 3 lüden kazanılan paranın haddi hesabı olmadığını düşünürsek bence bu kazançtan kimse mağrum kalmak istemez yöneticiler tarafından olumlu user tarafından olumsuz birsey gördüğümüz üzere drop sc siz hic bir halt yenilemediğini gördüğümüz gibi anca para basan gırtlaklar drop sc cekip cekip merchant kurup satarlar bide bu ise yarıyor... en baba oyunu oynasam gene 1 ay sonra bıkıp bi hava almak isteyeceğim bu kitleye çare yok bence fakat belki userinde para kazancının önünü açarsak tabi bu 1 ay sonra vakti gibi yada 70 geldiğinde bu tarz seyleri yapabilirsek belki bi canlanma bi nebze olabilir diye düsünüyorum.En azından hava alıp gelenler de yoluna devam edebilir . Şunuda söyliyim her serveri oynadım hiç birinde TheMYKOda aldıgım tadı almadım eyv. tşkrler.

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
yav zaten bu db userin %50si gb satışdan banlandı amk :D bence gb satış serbest olmalı böylece farklı kitleninde dikkatini çekersin.Piyasada gb satışının yasak oldugu tek sw sanırım TheMYKO. Usko bile serbest kılmış :)

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
kardo gülelim diye ya ben çok gülüyorum hep beraber gülelim diye dediydim :D Allah gülücüklerini yüzünden eksik etmesin kardeşim :D
Amin kardeşim hep beraber her zaman :)

• Like
Reactions: ShadowAsassiakY

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
yav zaten bu db userin %50si gb satışdan banlandı amk :D bence gb satış serbest olmalı böylece farklı kitleninde dikkatini çekersin.Piyasada gb satışının yasak oldugu tek sw sanırım TheMYKO. Usko bile serbest kılmış :)
G.b satış diyelim serbest oldu tamam doğru user deli gibi olur ama cz de değil farmda olur hepsi yine işimize yaramaz ki.+ o tipler sw piyasasının amk yeni sw görünce direk kaçarlar :)

Shigeno

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 2, 2016
177
86
80,830,200
1,571
sexy ko diye bir swye girdim burayı bırakınca orda gb satışı serbest afk slotlar pek iyi kasmıyor adam akıllı gbyi czde kasıyorsun orada ve czde 700-800 user var rankta o sıralara düşüyorum gün içerisinde ama pk desen 10-20 kişi var bir okadarda solo pkcı var onlarda para kasma slotlarını basıyorlar forumundan tut moradon pazarına kadar herşey tl ile satılır su tl ile satılır bu tl ile satılır gb satılır şeklinde olmuş sırf bu şekilde flood geçen en az 1 k aktif user var gb satışına izin verilip verilmemesi çözüm değil önceki dblerde asas olarak oynadım 70 cap geldiğinde hala elimde dual 6 md vardı ve hala sağlam asastım son swlerde droplar biraz acıldı ilk gün 2 shard düşürüyor 6 trina ayarlıyor adam 1 veya 2 +6 shard ile dogruyor bunun üzerine 2k buff 350k geliyor 1500 scile 3k canı olan adam medalin etkisiylede 3600-3700 yapıyor 70 cap gelmeden full mp mageyken 4500 can oluyordu bunlar bir myko için fazla gelen şeyler bence eski swleri daha zevkli geliyordu chitin elit bir itemdi. şimdi yüzüne bakmıyoruz hatta direk çöpe atıyoruz harcıyacagımız bussa değmez diye. hadi tamam ilk hafta chitin değerli diyelim ilk 2 hafta diyelim sonrasında chitini npcye satar olduk. swde nakit para çok olmadıgı için ilk bfden çıkan shelleri pazarda 1-2 gb gibi bi fiyata satar olduk eskiden shell atma ihtimali var diye mavi kutuyu 7-8 gbye satardık. yine laf lafı açıyor uzatmışım. işin özü pazar dengesi bozulunca bir swde ömrü hatırı sayılır derecede kısalıyor. artık crlere kc mi koyulur dmden drop mu kaldırılır rop sc mi ucuzlar cr ball mı kalkar bilmiyorum ama pazarın dengesini bozan şeyler çıkarılmalı yada ayarlanmalı diyeyim o benim işim değil işi olan ölçüp biçip kararını versin her db oldugu gibi gelecek dblerede başlıyacam ben ama 1 aylık olmasın istiyorum .

ImbA

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 27, 2016
20
4
78,052,425
683
Bir daha lvl 80 cap olan hiç bir myko servera başlamam açıkcası. Mykonun dogasına ters bir kere

• Like
Reactions: KenneX

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
sexy ko diye bir swye girdim burayı bırakınca orda gb satışı serbest afk slotlar pek iyi kasmıyor adam akıllı gbyi czde kasıyorsun orada ve czde 700-800 user var rankta o sıralara düşüyorum gün içerisinde ama pk desen 10-20 kişi var bir okadarda solo pkcı var onlarda para kasma slotlarını basıyorlar forumundan tut moradon pazarına kadar herşey tl ile satılır su tl ile satılır bu tl ile satılır gb satılır şeklinde olmuş sırf bu şekilde flood geçen en az 1 k aktif user var gb satışına izin verilip verilmemesi çözüm değil önceki dblerde asas olarak oynadım 70 cap geldiğinde hala elimde dual 6 md vardı ve hala sağlam asastım son swlerde droplar biraz acıldı ilk gün 2 shard düşürüyor 6 trina ayarlıyor adam 1 veya 2 +6 shard ile dogruyor bunun üzerine 2k buff 350k geliyor 1500 scile 3k canı olan adam medalin etkisiylede 3600-3700 yapıyor 70 cap gelmeden full mp mageyken 4500 can oluyordu bunlar bir myko için fazla gelen şeyler bence eski swleri daha zevkli geliyordu chitin elit bir itemdi. şimdi yüzüne bakmıyoruz hatta direk çöpe atıyoruz harcıyacagımız bussa değmez diye. hadi tamam ilk hafta chitin değerli diyelim ilk 2 hafta diyelim sonrasında chitini npcye satar olduk. swde nakit para çok olmadıgı için ilk bfden çıkan shelleri pazarda 1-2 gb gibi bi fiyata satar olduk eskiden shell atma ihtimali var diye mavi kutuyu 7-8 gbye satardık. yine laf lafı açıyor uzatmışım. işin özü pazar dengesi bozulunca bir swde ömrü hatırı sayılır derecede kısalıyor. artık crlere kc mi koyulur dmden drop mu kaldırılır rop sc mi ucuzlar cr ball mı kalkar bilmiyorum ama pazarın dengesini bozan şeyler çıkarılmalı yada ayarlanmalı diyeyim o benim işim değil işi olan ölçüp biçip kararını versin her db oldugu gibi gelecek dblerede başlıyacam ben ama 1 aylık olmasın istiyorum .
katılıyorum coğuna ama ne bileyim gb satışı yasakken 1ay sürüyor gb satışı serbest olunca bi göelim. eslant2 lufer farm slotlarını kaldır. Bütün farmı cz bowl + dm , blood falan koy. farmcılarda cz cıkmak zorunda kalsın öyle olursa czde her zaman pk olur. Farmerleri kesersin , farmerleri kesenleri kesersin. Bak bunu swnin ortasındayken söylemiştim bende. Kojiro Sw piyasasına cok müdahale ediyor. 1k kc 1gb iken birden 1.500kc 1gb yapıyor sonra 600kc 1gb yapıyor anası bellenıyor piyasanın. Eslant 3 geldi stone golem saate 5gblik exp item shell bırakıyor. Bunlar önemli şeyler olmaması gereken şeyler. Günde 100adet cr olacagına Seri kill görevini açsa vallahi billahi daha güzel olacak. Bunu kabul etmek istemıyor. İnsanlar belli saatlerde pk atsın istiyor. eskisi gibi 200kill 700kc yap yada cokmu geldi. 500kill 1200kc yap millet pk atsın attıgı pknın sclerinin parasını cıkartsın. Daha uzun uzun şeyler yazarım. Bir sonraki sw açılışında yine öneri postu vs. acılır bizde yazarız ama kaçını uygularlar onu görecegiz

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
Hişşşşşşşşşşşşşşşşşşşş hadi bakimm ne geliyorrrrrr

2018_10_18_0.31.29.jpg

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
hayırdır lan harbiden geliyor sanırım :D

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
en azından 1 server denenmeli ve görülmeli katılıyorum

Rihannastyl 361

Level 70
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 21, 2017
790
1,207
312,087,600
16,074
clan war sunucusunu açıp, turnuva düzenleyin oynayalım?

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715