Chattahoochee Vs Wearehistory

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

BADHERMAP

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
101
102
81,318,600
1,551
serverda kapışıcak mage ekibi yok mecbur meleelere salça oluyoruz kardeşim, bazı şartlar olduğu taktirde güzel vs atıcağımıza inanıyorum
Dün gece sizle kapıştğımız yerde güzeldi , ama erken çıktınız sanırım

imAeroDynamic

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2016
155
113
81,471,225
2,576
serverda kapışıcak mage ekibi yok mecbur meleelere salça oluyoruz kardeşim, bazı şartlar olduğu taktirde güzel vs atıcağımıza inanıyorum
70 gelince olur o dediğin bence :)

• Like
Reactions: Rihannastyl 361

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954
Elinize sağlık güzel video. Fakat tek hoşuma gitmeyen bazı konuşmalar oldu. ilk videonuzda çok çok daha saygılıydı arkadaşlar hem kestik hem kesildik diyorlardı. fakat bu vıdeoda kestıgınız adamlara küfür edilmesi hoş olmamış. onun dışında karşılıklı güzel kapışma olmuş. Mageler baya iyi dayanmışlar size.
Oyunun içerisinde kesmekte var kesilmekte inkar ettiğimiz bir mevzu değil. Ancak forumda atılan posttan sonra gerek oyun içerisinde gerek forumda bize yönelik şu kadarına vs atalım şöyle yapalım durumlarına girdikleri için koyduk yayından kesit alıp video atma gereği duyduk. Küfür mevzusuna birsey diyemiyorum sesi kapatarak izleyin diye bir öneri yapılabilirdi ama genel olarak pk da arasira sinir stres ayağına bu tür durumlar oluyor diyelim.Bizde ronark çıkışı 1 sclik atalım 12 ye kadar dedik arkadaşlar denk geldiler.
1like larn hali hazırda en itemli ve en iyi mage teamlerden birisi olduğunun herkes gibi bizde farkındayız ki item bakımından server ortalamasının üstünde oldukları yedikleri damage ve kesilme sürelerinden anlaşılıyor. Her iki tarafında ellerine sağlık diyelim birsey daha rica edicem oynamasını kötüleyeceğiniz pokeleri oyuna sokmayınız...
Char sahibi olmasada bizim karakterlerde de zaman zaman arkadaşlarımız oynamaktadır ama hic bir zaman gidipte bu insanlara chardaki poke biz yoktuk biz olsak böyle olmaz muamelesi yapmayız.
Anlaşmalı vsler benim şimdiye kadar ayarlayipta yaptığım bir durum değil yinede bizden arkadaşlarla anlasabilsiginiz sürece musait isek neden olmasin ayrica her akşam eventlarda 21 den sonra 8 kişi oluyoruz cz de denk gelirsek kapışırız. Kardeş tüm cevaplari senden alıntı yaparak verdik kusura bakma

• Like
Reactions: ryhmelion

Rihannastyl 361

Level 70
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 21, 2017
790
1,207
312,087,600
16,074
Oyunun içerisinde kesmekte var kesilmekte inkar ettiğimiz bir mevzu değil. Ancak forumda atılan posttan sonra gerek oyun içerisinde gerek forumda bize yönelik şu kadarına vs atalım şöyle yapalım durumlarına girdikleri için koyduk yayından kesit alıp video atma gereği duyduk. Küfür mevzusuna birsey diyemiyorum sesi kapatarak izleyin diye bir öneri yapılabilirdi ama genel olarak pk da arasira sinir stres ayağına bu tür durumlar oluyor diyelim.Bizde ronark çıkışı 1 sclik atalım 12 ye kadar dedik arkadaşlar denk geldiler.
1like larn hali hazırda en itemli ve en iyi mage teamlerden birisi olduğunun herkes gibi bizde farkındayız ki item bakımından server ortalamasının üstünde oldukları yedikleri damage ve kesilme sürelerinden anlaşılıyor. Her iki tarafında ellerine sağlık diyelim birsey daha rica edicem oynamasını kötüleyeceğiniz pokeleri oyuna sokmayınız...
Char sahibi olmasada bizim karakterlerde de zaman zaman arkadaşlarımız oynamaktadır ama hic bir zaman gidipte bu insanlara chardaki poke biz yoktuk biz olsak böyle olmaz muamelesi yapmayız.
Anlaşmalı vsler benim şimdiye kadar ayarlayipta yaptığım bir durum değil yinede anlasabilsiginiz her akşam eventlarda 21 den sonra 8 kişi oluyoruz cz de denk gelirsek kapışırız
benim sizinle herhangi bir şekilde sorunum yoktu zaten hatta sırf aranızda davidoff(apo) olduğu için iyimserlik seviyem %100 şeklindeydi ancak sen attığın postlarda bize sallama gereği duydun, küfür mevzuları hiç önemli değil oyun içersinde olur böyle şeyler bu konuda bizde sütten çıkmış ak kaşık değiliz, poke mevzusuna gelicek olursa usko clan war sunucunda maçlar ve 8v8 olduğu için mecbur pokeler giriyor :)

DiDi

Level 70
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 20, 2015
737
715
312,087,600
7,288
benim sizinle herhangi bir şekilde sorunum yoktu zaten hatta sırf aranızda davidoff(apo) olduğu için iyimserlik seviyem %100 şeklindeydi ancak sen attığın postlarda bize sallama gereği duydun, küfür mevzuları hiç önemli değil oyun içersinde olur böyle şeyler bu konuda bizde sütten çıkmış ak kaşık değiliz, poke mevzusuna gelicek olursa usko clan war sunucunda maçlar ve 8v8 olduğu için mecbur pokeler giriyor :)
Ncs bas bizim clana gel mert TELEPORTGUVERCIN

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954
Dünkü attigm postta açıklama mevcuttu ancak benim posttan sonra Kojiro konuyu temizledi ve mesajı polemik olusturabilcegi sebebi ile sildi. Tekrar edemiyecem çünkü uzun bi posttu ancak herkesi kapsayan bir durum değildi yaptığım tanımlama

Sensei

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 5, 2015
77
14
78,540,825
725
mert elinize sağlık kardeşim.

• Like
Reactions: ryhmelion

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954

Contratz

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
52
17
78,235,575
102
ne yani illa bizdemi yapalım kardeş yayın konuşmalarınızla beraber special haa ne diyonuz ??

Vs Sonucunu Keşke 2-1 diye yazsaydınız beklemede kalın

DayWALKER

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2017
19
13
78,052,425
24
şimdi descent falan var esip gürlüosunuz ama 70 geldıgınde çift novada inş. ağlamaya başlamazsınız

HebaMansouri

Asylum-Crystallize-HebaMansouri
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
210
90
83,272,200
2,802
onlar nasıl küfürler arkadaşlar, sen kimin anasını s.kiyosun, az çok efendi bi team olarak aklımdaydınız playerlıklar sıfır onu anladık ta adamlık ta sıfırmış

• Like
Reactions: SleepLess and DiDi

ryhmelion

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
246
129
88,797,225
3,033
onlar nasıl küfürler arkadaşlar, sen kimin anasını s.kiyosun, az çok efendi bi team olarak aklımdaydınız playerlıklar sıfır onu anladık ta adamlık ta sıfırmış
Öncelikle Playerlik dersini verdiğimizi düşünüyorum. küfür konusuna gelince evet hiç hoş olmayan konuşmalar olmuştur, Oyun sırasında arkadaşın belirttiği gibi sinir stresten kaynaklanmaktadır,

R

RoeteMStyl

Guest
Birader şimdi sana soruyorum bizden başka bırak kapışmayı town atmayan bir mage ekibi varmı karşınızda ? Ayrıca bu tarz kapışmaları defalarca yaptık hepsinde towna yolladık sizi dünki vs tamamen farklıydı 1-2 kişide ac scroll dahi yoktu sc bitsin diye takıldık öylesine herşeyi bi kenara bırak sen zaten 1 pt melee ile 1 pt mageyi kestigine seviniyosan küfürler ediyosan ben bişey diyemem zaten. ama yinede istiyorsanız tekrarlarız vs yi ortaya 50k 100k kc tarzı iddaa koyar atarız vs mizi. Unutmayın 2 gün önce bunlarda hile var tbl var ice lr yemiyo shifte basınca ucuyo dediğiniz anları :)