Asylum - TheMYKO ( amykos ) tiny nt & vs & pk ( alive in memories )

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

Angellady

Guest
işte bak seninde dediği gibi ben mele oynamıyorum senin mage oynamadığın gibi ama mele de oynasam seni bowlun ortasında da kessem ona vs demem darda kesersin vs dersin eyvallah derim 8/8 oluruz ama senin bu koyduğun videoda vs demen biraz komik partynde varrior var ve pk ortası
İyide güzel kardeşim senin için videoyu bir daha izledim kimse vs dememişki video açıkken kombata girmissin arkadaş koymuş sanki sizi orda keserken bizim arkadaş loading ws asylum diye yazmıs bizi mele iken videoya alıorlardı bowlda yakalamıs kesmisler biz eline sağlık diyip geciyorduk cünkü vs olmadığını iki tarafta biliyordu dedigim gibi denk gelmiş öyle novalar patlamıs kimsenin kendini 8ws8 muhabbetine soktugu yok sen kendin triplere giriorsun.

L

LucyImTheSky

Guest
İyide güzel kardeşim senin için videoyu bir daha izledim kimse vs dememişki video açıkken kombata girmissin arkadaş koymuş sanki sizi orda keserken bizim arkadaş loading ws asylum diye yazmıs bizi mele iken videoya alıorlardı bowlda yakalamıs kesmisler biz eline sağlık diyip geciyorduk cünkü vs olmadığını iki tarafta biliyordu dedigim gibi denk gelmiş öyle novalar patlamıs kimsenin kendini 8ws8 muhabbetine soktugu yok sen kendin triplere giriorsun.
yorum attım eğer vs ise diye evet vs dedi immortal okursan yorumları

İMMORTAL ;
Zaten kimle vs atsak kesin bi sorunlar oluyor, cazibemizden mi anlamadım :)) Anlamadığım novanız yoksa healinde mi yok, sen beni görünce üstüme yürüyorsan, kaçmıyorsan bu vs mantığıdır.

• Like
Reactions: xreyiz
A

Angellady

Guest
yorum attım eğer vs ise diye evet vs dedi immortal okursan yorumları
Ben kendi cümlelerimden bahsediyorum neyse konu fazla gereksiz uzadı hatta şunun da açıklamasını yapıyım 2.51 deki kdas vsi ni özellikle ben istedim süleymandan oda beni kırmadı geldi saolsun anlaşmalı zevk için atılan bir vs dir o vs de onlarda bizi kesmiştir ama anıl hatıra olsun diye küçük bir video almıştır. Yani özet olarak bu videkodaki hiç bir kombat polemik için değidir.

L

LucyLose

Guest
Sana cevabım diğer konuda onu oku ona yorum yap amk bu jobuda nasıl oynuorsunuz anlamış deilim 1 hafta oynadım bıkkınlık geçirdim zaten,önüne 60 aç 70 aç başka bir numarası yok diğer video da demissin asıl zevk melenin diye mageye torlu 2k vuruyor madem öle mele oyna seni mele olarak görmek isterim yiğidim ama nerde sende o cesaret aç önüne patla ırk kalksın falan filan:)
Dostum konularını bilmem ama sadece şunu söylicem mageyi 60 70dan ibaret gördüğünüz sürece mage team oynayamazsınız anca pk atabilirsiniz ne vs'de nede başka bi yerde mage olarak başarılı olursunuz mageyi sadece novadan saydığınız için şu serverin en iyi teamıyız zaten. :)

N

Nefer

Guest
kaiser dediğin adamların kim olduğunu bilmiyorsun sanırım sen gir bak bakayım bi rank 1 den clan üyelerine beyninde ping var sanırım :S
kaiser dediğin adam hatta sayabileceğin bütün warıorların içinden geçmişliğim var bilen biliyor o yüzden zamanında pp için clandan siktir ettiğim adam hakkında daha fazla konuşturma beni :)

A

Angellady

Guest
Dostum konularını bilmem ama sadece şunu söylicem mageyi 60 70dan ibaret gördüğünüz sürece mage team oynayamazsınız anca pk atabilirsiniz ne vs'de nede başka bi yerde mage olarak başarılı olursunuz mageyi sadece novadan saydığınız için şu serverin en iyi teamıyız zaten. :)
Zaten ne oynamak ne pk atmak nede başarılı olmak gibi bir derdimiz yok :) dediğim gibi clandan eksilmeler olmuştu kemik kadro bozulduğu için ufak bir deneme yapalım dedik hepsi bu:)

L

LucyLose

Guest
Zaten ne oynamak ne pk atmak nede başarılı olmak gibi bir derdimiz yok :) dediğim gibi clandan eksilmeler olmuştu kemik kadro bozulduğu için ufak bir deneme yapalım dedik hepsi bu:)
Sizin için söylemedim mage ptler için söyledim ben kardeş mage pt novadan ibaret değildir tp tekleme staf vs için söylemiştim. neyse iyi forumlar

canerayceman

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 28, 2017
40
0
78,205,050
52
foruma yeni konu neredne açıyorum arkadşalar biri ögretebilirmi

HebaMansouri

Asylum-Crystallize-HebaMansouri
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2015
210
90
83,272,200
2,802
Anil ellerine saglik, hayatimizda ilk defa bastigimiz jobta vs isteyen veya vsde kesip bununla gurur duyan arkadaslarinda eline saglik, muhtemelen dunyanin en iyi mage oyuncularisiniz‍♂

M

MALAMADRE

Guest
Eline sağlık. 3:07 de partnyzdeki warriorun lr mageye vurması hatta kesmesi ayrı bi olay ayrı bi olayda başka bir partyle vuruşup novamız kalmamışken vurup koymanızda ayrı bir olay . İsterseniz anlaşmalı olarak vs atabiliriz.

Dn: Eğer Son Sahneni "VS"Mantığı ile koyduysan :)
Öncellikle selam Videoda ben polemik yaratabilicek sahne göremedım neden öle algıladığınıda anlamadım bu aralar çok gerginsin ilginç, Mage basarken düşündüğümüz ulan bu kadar mage var bu kolsuz binler oyniyor biz de oynarız diyerek yola çıktık bana göre gayet iyi oynadık rank kapattık takımda 10 yıldır melee oyniyan adamlara zorla mage basalım dediğimiz de yav bi siktirin gidin ben nova atamam diyeni mage bastırdık :)
Bir dahaki sunucu olurmuyuz mechul ama eğer olursak melee olan bütün ekiplerle anlaşmali intihar etmesine vs atilir .
Yani anliyacağın arkadaşım bizim malesef magede iddamız pek yok biz anca kalabalığa nova atıyoruz ve nt girebiliyoruz umarım dediklerimden iddamızın olmadıgını ve mage basmamızın sebebini serverin mage ve okcudan ibaret olmasını anlamışsındır .

D.N =

• Like
Reactions: phonzaiii
M

MALAMADRE

Guest
Hocam amacımız çıtayı allahu ekber dağlarına çıkarmak değil de ırka nova atıp eğlenmeye çalışmak keşke nova attığımızda ts de olsan makaramızı dinlesen :)

N

Nefer

Guest
Mele de bir süre beraber takıldığım ve keyifle oynadığım arkadaşların Mage Videosunu da izlemek oldukça keyif verdi. Elinize sağlık. Ama bir daha ki sefere milleti bu kadar üzmeyin sonra ağlıyorlar falan yazık yani.. ;)
ramço rakip yok kanka mele iken sende gördün bi mage bastık forum 8 v 8 2 v 2 vs isteyen adamalrla doluşmus nerdeydi aklınız erkekler biz meleyken :)