Asylum - TheMYKO ( amykos ) tiny nt & vs & pk ( alive in memories )

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
L

LucyImTheSky

Guest
O sizin melenizmiydi hmm. ben sizi gregolarla gördüm kaaiserlerle gördüm şimdi hatırlamıorum bir başka mele team daha vardı hangisi sizin meleniz yada cümleyi düzeltiyim sizin babanız kim?
kaiser dediğin adamların kim olduğunu bilmiyorsun sanırım sen gir bak bakayım bi rank 1 den clan üyelerine beyninde ping var sanırım :S

• Like
Reactions: xreyiz
A

Angellady

Guest
Lucy beyin yaşın kac ya senin adamların konusunun altına gelip mal ma yazıyosun la bi git igrenc yaratık forumda her konuya bi muhalefet olma biraz susmayı ögren amk
Şşşş Veysel olurmu o buralardan prim yapıyor TheMYKOya kendini tanıtmaya calısıyor tanınmaya calısıyor müsade et abisi:) reklamın iyisi kötüsü olmaz:D

L

LucyImTheSky

Guest
Lucy beyin yaşın kac ya senin adamların konusunun altına gelip mal ma yazıyosun la bi git igrenc yaratık forumda her konuya bi muhalefet olma biraz susmayı ögren amk
bak bak modele bak yorum atabilmek için yeni üyelik alıp gelmiş :QWE

• Like
A

Angellady

Guest
kaiser dediğin adamların kim olduğunu bilmiyorsun sanırım sen gir bak bakayım bi rank 1 den clan üyelerine beyninde ping var sanırım :S
Yok onların kim oldugunu cok iyi biliyorum npt ettiğimiz adamlarda adam senin clanında neyi anlatmaya calısıosun anlamadım:D

L

LucyImTheSky

Guest
Yok onların kim oldugunu cok iyi biliyorum npt ettiğimiz adamlarda adam senin clanında neyi anlatmaya calısıosun anlamadım:D
söyliyim seni bi ara kaiserlerle bi ara 55 le gördüm diyorsun ya ondan bahsediyorum :D

• Like
A

Angellady

Guest
yav grego zaten L clanında oynuyordu 2 asaslardı :D şakamısın sen biraz oyunu takip et
İlk aldığınız csw sen onlarla değilmiydin? Aircanada grego ws. sonra glas belti almıssın warior shelide 10 gb satmaya calısmıssın hani item yüzünden dağıldınız ya bunları ben sölemıorum o zaman çocukları olduğunuz mele team söylüyor:) Aircanada sonra gitti clan kurdu fln hafızanı tazeliyimi biraz daha:)

Damned53

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 19, 2017
10
-1
78,021,900
24
İso şu aptallarla diyaloga girme moruk bırak aglasın konuların altında gitsin 3 2 1 dur patla yapsın cvp verme şuna

L

LucyImTheSky

Guest
İlk aldığınız csw sen onlarla değilmiydin? Aircanada grego ws. sonra glas belti almıssın warior shelide 10 gb satmaya calısmıssın hani item yüzünden dağıldınız ya bunları ben sölemıorum o zaman çocukları olduğunuz mele team söylüyor:) Aircanada sonra gitti clan kurdu fln hafızanı tazeliyimi biraz daha:)
evet anlaşma sonucu isiden ne çıkarsa kesen clanın kendi şansınaydı o yüzden clanları dağıldı evet

DN: Hafızaya biraz kurcalarsam aklıma Heba agresiv serverin ilk haftası gelir krallık gelir ve birdaha durmaz :)

• Like
L

LucyImTheSky

Guest
İso şu aptallarla diyaloga girme moruk bırak aglasın konuların altında gitsin 3 2 1 dur patla yapsın cvp verme şuna
ya saman kadar beynin var zırlama burda iki cümle yazmaktan aciz bot

Dn: Rizeli saat öğleni geçti kafanın basmamasını anlıyorum

• Like
A

Angellady

Guest
evet anlaşma sonucu isiden ne çıkarsa kesen clanın kendi şansınaydı o yüzden clanları dağıldı evet

DN: Hafızaya biraz kurcalarsam aklıma Heba agresiv serverin ilk haftası gelir krallık gelir ve birdaha durmaz :)
Gelsin sıkıntı yokta neyse sen bırak buraları diğer konuların altına yorum yapmadığını gördüm şaşırtıorsun beni bol bol prim lazım sana unutma, yaz db sinede burda ol bol bol dövüşelim.

L

LucyImTheSky

Guest
Gelsin sıkıntı yokta neyse sen bırak buraları diğer konuların altına yorum yapmadığını gördüm şaşırtıorsun beni bol bol prim lazım sana unutma, yaz db sinede burda ol bol bol dövüşelim.
:D :D :D :D işte istediğim cevap şimdi ceketini al ve kaybol hadi

DN: Köşeye sıkışmaca VOL 5328974537

• Like
L

LucyImTheSky

Guest
TEKRAR SÖYLÜYORUM ZIRLAMAYIN 100 GBSİNE VS ATILIRRRRR İSTİYORSANIZ !!!!!!
DN: P'KDA KESİP VS DİYE ATMAYA BENZEMEZ

• Like
A

Angellady

Guest
TEKRAR SÖYLÜYORUM ZIRLAMAYIN 100 GBSİNE VS ATILIRRRRR İSTİYORSANIZ !!!!!!
DN: P'KDA KESİP VS DİYE ATMAYA BENZEMEZ
Sana birşey yazan yok hala kendi kendine birşeyler yazıp ıspatlamaya calısıyorsun:) bütün herkes sizin bana çoluk çocuk olduğunuzu söylemişti gerçi bunu kendinde gösterdin:) ikinici kim zırlıyor onuda anlamadım oyunu bıraktık son bir video alındı bu kadar sağlam koyacağını bilsem inan koydurmazdım üzmezdim seni :) Ama dediğim gibi 1 haftalık mage teamı rakip olarak da görmeniz bizim için güzel ah bir mele oynasanda sana neler yapsam yiğidim:)

L

LucyImTheSky

Guest
Sana birşey yazan yok hala kendi kendine birşeyler yazıp ıspatlamaya calısıyorsun:) bütün herkes sizin bana çoluk çocuk olduğunuzu söylemişti gerçi bunu kendinde gösterdin:) ikinici kim zırlıyor onuda anlamadım oyunu bıraktık son bir video alındı bu kadar sağlam koyacağını bilsem inan koydurmazdım üzmezdim seni :) Ama dediğim gibi 1 haftalık mage teamı rakip olarak da görmeniz bizim için güzel ah bir mele oynasanda sana neler yapsam yiğidim:)
işte bak seninde dediği gibi ben mele oynamıyorum senin mage oynamadığın gibi ama mele de oynasam seni bowlun ortasında da kessem ona vs demem darda kesersin vs dersin eyvallah derim 8/8 oluruz ama senin bu koyduğun videoda vs demen biraz komik partynde varrior var ve pk ortası

• Like