ANADOLU TEAM AÇIKLAMA.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

MOOW

Hi
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 25, 2017
26
23
78,082,950
101
Ulan gavat zaten anca klavye bordobereliği yapıyorsun adres dedin adres werdik karşıkada zaten cumhuriyette 1 tane toprak saha var 1 tane park var okadar delikanlıysan eğer gel hadi parkta kime sorsan bana direk ulaştırırlar 10dk da karşına dikilirim sen nerenin itisinde burda ahkam kesiyorsun ulan dingil .
2. si bize yakın olan veya clandaki adamlarımızı soyuyormuşuz diye bir iddia ortaya atmışsın ama aslı olmayan boş sözlerden başka birşey göremiyorum çünkü benim clanımda bizim her daim korudugumuz 8 kişilik ekibimizdeki arkdslarımızın bizle oynadıgı en az süre 6 yıldan başlar ve kemik tayfamızdan başka alım yapmayız.
bizi bilen bilir bizi tanımayanlar ise böyle köpek gibi havlamaya devam eder sende havlamaya devam et . bu kadar ağlıcağını bilseydik seni bukadar tekmelemezdik be evladım hadi iyi forumlar sana , ağlamaya devam ;)
Gelicem gelicem merak etme, BEN İST'deyim o yüzden bu konuşmaları yapıyorsun ya ztn :D Klavye bordoberesi kimmiş anlcksn mk TOPU. Benm clanımmış yok kemikmiş yk kadroymuş, o tipini götünden ******* senn heh mk oğlan kılıklısı seni. KADRONU DA KEMİĞİNİDE SKYM !