ANADOLU TEAM AÇIKLAMA.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Rihannastyl 361

Level 70
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 21, 2017
790
1,207
312,087,600
16,074
off işiniz gücünüz prim yılandan gireceksiniz servera :)

Alisia

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
29
19
78,235,575
191
@MiracLe seni severiz iyi arakdaşsın özelden konuşuruz.

• Like
Reactions: MiracLe

Alisia

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
29
19
78,235,575
191
@MarshallMatters Kardeşim benim Darkko'da oynamadık diyorum. Kadir Anadolu clanı kurup girmiş olabilir. AnadoluCaptaiN ve ekibi Darkko'da oynamadı. Neyin kafasını yaşıyorsun hala ?

Alisia

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
29
19
78,235,575
191
GENEL OLARAK SÖYLÜYORUM. CAPTAİN VE EKİBİ OLARAK 3 YIL VEYA DAHA FAZLADIR MYKO SERVERLARDA OYNAMADIK. 2XXX SERVERLARDA BOY GÖSTERDİK. HALA TROLL YAPMAK İSTEYEN DEVAM EDEBİLİR.

Alisia

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
29
19
78,235,575
191
@Frunchis olum sen hiç tipine baktın mı :D Sende Kadir'i dövecek tip varmı gerizekalı :D

AnadoluKomutanLoqar

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 13, 2018
89
48
83,455,350
838
" TheMYKO yönetim ekibinin eskiye dayanan kötü yönlü istişare kötü yönlü dialog" demişsin de bunu tam olarak birazda ben açaym dedm.. En başta şunu söylemek istiyrm, HIRSZ OĞLU HIRSIZSINIZ !! En sağlam mykosundan tut en dandiğine kadar ÇALMA İŞİNİ MESLEK HALİNE GETİRMİŞ olup size yakın olan veya clanınızdaki adamları bile soydunuz.. X bir sw'de gm ile anlaşıp bana yaptğnz gibi, bu örneklerden onlarca var, sizin de ne gibi bir KARAKTER YOKSUNU, HAYSİYETSİZ, ŞERETFSİZ, BUDİST, KİTAPSIZ VS .. Bir insan hiç birşeyi düşünmese bile şunu der, Ulan Annem Babam mezarda, o kdr küfür yiyorum çalma çırpma işini bırakıp ADAM olayım da onlar rahat uyusun, Ama senn o kalbin kömür olduğu için önüne bakmaya devam ediyorsun, et bakalm devam et, Bütün videolarının altına Face'ne tel bıraktım, zerre erkekliğin varsa ararsn, Seni bile içinde barındıran ADANA .. @Scaless

Ulan gavat zaten anca klavye bordobereliği yapıyorsun adres dedin adres werdik karşıkada zaten cumhuriyette 1 tane toprak saha var 1 tane park var okadar delikanlıysan eğer gel hadi parkta kime sorsan bana direk ulaştırırlar 10dk da karşına dikilirim sen nerenin itisinde burda ahkam kesiyorsun ulan dingil .
2. si bize yakın olan veya clandaki adamlarımızı soyuyormuşuz diye bir iddia ortaya atmışsın ama aslı olmayan boş sözlerden başka birşey göremiyorum çünkü benim clanımda bizim her daim korudugumuz 8 kişilik ekibimizdeki arkdslarımızın bizle oynadıgı en az süre 6 yıldan başlar ve kemik tayfamızdan başka alım yapmayız.
bizi bilen bilir bizi tanımayanlar ise böyle köpek gibi havlamaya devam eder sende havlamaya devam et . bu kadar ağlıcağını bilseydik seni bukadar tekmelemezdik be evladım hadi iyi forumlar sana , ağlamaya devam ;)

• Like
Reactions: tearsofdewil

Caseey

Level 50
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 24, 2018
151
55
41,452,950
310
https://www.facebook.com/kadrhan1992 Şu habeş maymununa bakarmisiniz milleti dolandırmakla kalmayip hala insanlara laf atmaya yüzün var ya cidden IQ kaybettiricek cinstensin Ben ve keyfimin kahyasi aslşdkiasklşdaslk güldüm cahil insanlari bünyene katip kullanmayi meslek edinmişsin kendini öldürmen dileğiyle vasıfsız insan.

tearsofdewil

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 2, 2018
460
823
196,092,600
4,953
Ulan gavat zaten anca klavye bordobereliği yapıyorsun adres dedin adres werdik karşıkada zaten cumhuriyette 1 tane toprak saha var 1 tane park var okadar delikanlıysan eğer gel hadi parkta kime sorsan bana direk ulaştırırlar 10dk da karşına dikilirim sen nerenin itisinde burda ahkam kesiyorsun ulan dingil .
2. si bize yakın olan veya clandaki adamlarımızı soyuyormuşuz diye bir iddia ortaya atmışsın ama aslı olmayan boş sözlerden başka birşey göremiyorum çünkü benim clanımda bizim her daim korudugumuz 8 kişilik ekibimizdeki arkdslarımızın bizle oynadıgı en az süre 6 yıldan başlar ve kemik tayfamızdan başka alım yapmayız.
bizi bilen bilir bizi tanımayanlar ise böyle köpek gibi havlamaya devam eder sende havlamaya devam et . bu kadar ağlıcağını bilseydik seni bukadar tekmelemezdik be evladım hadi iyi forumlar sana , ağlamaya devam ;)
KANKA ASLI OLMAYAN DİYONDA HERŞEY ORTADA ZATEN . KOJİRO BELGE GOSTERDİ . BUNLARA ASIL DERLER ZATEN . SEN NASIL ASLI ARIYON . MANİTAMI ARIYON NE ARIYON :D

• Like
Reactions: MOOW and Caseey

Amcabey

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 1, 2018
5
1
78,021,900
12
ben tanımam ama bu ekibi kimden duyduysam ya hırsız yada karaktersiz adamlar diyorlar

• Like
Reactions: Caseey

MOOW

Hi
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 25, 2017
26
23
78,082,950
101
gençler hızlı bunlardan korkulur
İnsanlarda yüz, ar ve namus kalmamış .. HIRSIZ OĞLU HIRSIZIN bir tanesi daha ! Hiçbir şey olmamış gibi şu yorumları atman yokmu beni benden alıyor ya :D

MOOW

Hi
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 25, 2017
26
23
78,082,950
101
KANKA ASLI OLMAYAN DİYONDA HERŞEY ORTADA ZATEN . KOJİRO BELGE GOSTERDİ . BUNLARA ASIL DERLER ZATEN . SEN NASIL ASLI ARIYON . MANİTAMI ARIYON NE ARIYON :D
SURATSIZ OLDUĞU İÇİN İPLEMEZ, hala gelmiş asılsız fln diyor ya, Uğraştırck beni mk topu. Kojiro içinden geçmiş geçeceği kadar ..