AhmetKayemZorZahmeTC Ban.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

12ahmet23

Level 20
Sep 18, 2021
5
0
30,525
67
Öncelikler hepinize merhabalar bildiğiniz gibi TheMYKO yeni bir alt yapı ile bu severı açtı ancak pek çok açık olabileceğini tahmin etmek zor değildi. Bende kendi knight serverimdan kazandığım deneyimler ile bazı BUG'lar bularak bunları Mjora isimli gm kardeşimize ilettim. Karşılığında da doğal hakkım olarak YB istedim. Karşılığında karaktersiz olmak ve BAN yemekle karşılaştım. ( bu bugları kullanadabılırdım ve inanın DMlere bile tek başıma cok rahat bir şekilde kesebilirdim yapabıleceklerımı sız dusunun asagıda SS'leri paylasacagım.)
Bu arada burası bir ticaret merkezi Google gibi Youtube gibi bu tarz yerlerde açık bulduğunuz zaman belli bir maddi değer karşılığında açıklarını söylersiniz. Bunun karaktersizlikle bir alakası yok.
7494
Bir human priest açarak sunu kendime atıp CZ de yapabileceğim DM farmını hayal edin. Ya da novayla herkese 5k gibi damageler cıkartacagımı... ama yapmadım karaktersiz olmak için.
7495
7496
7497
7498

Aslında Mjora ile sırf şu hakaretleri için mahkemede uğraşırdım ancak kendimi yıprattığıma bile değmeyecek. Gerek yok. Takdir sizlerim ve Kojiro'nundur.
Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar.
Saygılarımla AhmetKayemZorZahmeTC

12ahmet23

Level 20
Sep 18, 2021
5
0
30,525
67
Bu arada diğer BUG'u merak edenler için söyleyeyim Enchant damageler serverda calışmıyor. Mage stafflarını cıkartıp Moblara atak yapın sonra takıp atak yapın anlayacaksınız. Daha bir kaç tane daha ufak tefek itemler ve skillerle ilgili problemler var tek tek yazmak istemiyorum hepsini. Ufak ya da büyük BUG BUGDUR ve bunu bulan kişiye hediyesi verilir. Hakaret edilmez.

Lastmetalvl

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 7, 2018
78
86
88,644,600
3,126
Kepazesiniz cümlesi seni ipe götürmüş sen bozmuşsun ilk dost

12ahmet23

Level 20
Sep 18, 2021
5
0
30,525
67
santaj yapmıssın resmen haklı adamlar ne bekliyordun amk
Yorumun için sağol dostum ancak bu şantaj değil hakkımı istedim nereden baktığına göre değişir. Bulduğum bir BUG'u paylaşmak zorunda değilim elbetteki karşılığında birşey bekleyeceğim. Şantaj yapmak için birşeyleri yaparak tehdit etmem gerekir oysa ki hiçbir açığını kullanmadım oyunun. Kullanıyor olsaydım çok başka şeyler olurdu

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
serverın başı birçok problemden herkesin canı sıkıldı, hiç beklenmedik problemler yaşanıyor, ezik pksını bile atamadık. iki tarafta gerildi diyip tatlıya bağlanmalı diye düşünüyorum. iki tarafta da haksızlık var. zaten arkadaş ban yiyip uzak kaldı serverdan geri kaldı belli miktar bence bu o lafından dolayı cezası olabilir ,ban açılıp iki tarafta normal devam edebilir bu benim düşüncem.
not : nickim electronics ahmetkayem'le hiç oynamadım sevgi beslediğim veya nefret ettiğim bir insan da değil tanımıyorum bile kendisini. objektif olarak yorum yapmak istedim kimse gelip yalakası diye yazmasın lütfen, saygılar iyi oyunlar.

• Like
Reactions: 12ahmet23

12ahmet23

Level 20
Sep 18, 2021
5
0
30,525
67
serverın başı birçok problemden herkesin canı sıkıldı, hiç beklenmedik problemler yaşanıyor, ezik pksını bile atamadık. iki tarafta gerildi diyip tatlıya bağlanmalı diye düşünüyorum. iki tarafta da haksızlık var. zaten arkadaş ban yiyip uzak kaldı serverdan geri kaldı belli miktar bence bu o lafından dolayı cezası olabilir ,ban açılıp iki tarafta normal devam edebilir bu benim düşüncem.
not : nickim electronics ahmetkayem'le hiç oynamadım sevgi beslediğim veya nefret ettiğim bir insan da değil tanımıyorum bile kendisini. objektif olarak yorum yapmak istedim kimse gelip yalakası diye yazmasın lütfen, saygılar iyi oyunlar.
Tarafsız yorumun için teşekkürler dostum herşey gönlünce olsun

[AQUAMAN]

Level 70
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 2, 2018
522
542
312,087,600
12,388
mantıklı bakınca bug ne kadar büyükse ödülde o kadar büyük olmalı kendisi bundan faydalanıp fazlasıyla kazana bilirdi ayrıca sunucuya zararıda ola bilirdi fakat kendisi direk olarak yetkililere bildirmiş karşılığı memnun etmemiş ki bence de az gibi me geldi umarım şeffaf bir yol bulur sorunu çözersiniz iki taraf içinde hayırlısı diyelim

• Like

HakanYavass

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 4, 2017
126
46
79,303,950
1,188
bu dbde oynamıyorum bile ama adam bunu söylemese dediği gibi kat ve kat fazlasını rahatlıkla kazanabilirdi, sonuçta ciddi bi bugmuş, 50 yb ne :D
bide neden skynet gibi adı çıkmış bir anti cheat sistemi kullandığınızı anlayamadım umarım yönetimi direk anti cheat ekibinin eline bırakmazsınız, umarım kojiro buna izin vermez

Last edited:
  • Like

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,014
6,045
312,087,600
1,025,764
Konuşma tarzına biraz çeki düzen ver, kulağını çekmesini ben söyledim.. iyi hafta sonları

Status
Not open for further replies.