Zam Mi O?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

FullMetalJacket

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
173
117
81,440,700
686
diger fiyatlar normal simdi en azından bence ama vergi dilimini absürd buldum. kcyi satarken kazan, kcyi sattıktan sonra kazan. enteresan.

Nicko

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 10, 2017
104
75
79,609,200
469
dedigin gibi bakınca dogruluk payı var, ama %10 genede fazla degil mi :S, ayrıca Genie'de çok pahalı sonuçta 15 günlük süresi var 35 YB iyi bi fiyattı 45 YB çok fazla ve ani bir artış oldugunu düşünüyorum.
O kısım benim de hoşuma gitmedi ama o artışın amacının da yan charların önüne geçmek olduğunu düşünüyorum. İkinci PC'den açılan ve sürekli farmda bırakılan charların en azından Premium çekmiş hesaplar kadar olmasını/ödemesini istiyorlardır. Amykos'ta yoktu, Momos'u bilmiyorum o yüzden otolootun piyasayı nasıl etkilediğini bilemiyorum. Lâkin tahmin edebiliyorum full farm yapan charları.
Bana kalsa 35YB genie + otoloot için ideal. Tek tek de satılmaması lazım, macro kullanmak istemeyen biri olarak söylüyorum.

bilmeden yazmayın arkadaşlar son 3 dbdir var bu olay önceden yoktu malum kojiro her yerden kazanmaya çalışıyor bu yaptığı çok yanlış birşey daha önce söyledik herkes söyledi ama kimseyi dinlemedi bildiğini yaptı rahatsız olmayan yok bu konuda ilk yaptığında herkes şikayetciydi sonra konuyu sildi.
Yeni değil demek istedim ben. Yüzyıllardan beri o kesinti yapılıyor demedim.