Yok Yere Banlanan Bir Karakter Beter

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Evet beyler karakterim bu gün itibari ile banlanmış, doğal olarak sebebi nedir diye soracaksınız elbet, milletimi soydun banladın hayır, oyunda illegal bişeymi kullandın hayır, TL ile itemmi alıp sattın hayır, gm ile birleşip suçsuz birine hırsız damgasımı vurdun hayır, tek sebebi tüylerimi diken diken edecek derecede yapılan bir saçmalığın geç olmadan geri alınması için forumda konu açmam.O saçmalık ise malum bowlda eslant boslarının 3 saatte bir çıkacak olması.Evet bu bir saçmalıktı ve drop yönünden güzel giden bir serverı batıracak bir saçmalıktı, her ne kadar item yokluğundan çar dizememiş olsamda bu genel olarak milleti servera bağlayan bir durumdu çünki herkesin bi amacı vardı oda item dizebilmek bir rol roc glas sahibi olabilmek, zordu ama insanlara bi amaç vermişti ve 1 ayını geçmesine rağmen hak verirsinizki önceki 2 3 sunucuya göre daha uzun soluklu bir server olma yolunda ilerliyordu.Tabi serverin bir kaç hatasıda yok değildi ama uyardık başından beri uyardık dinlenmedi, dedik drop sc olayını kaldır servera cok gb girişi olur, dinlenmedi sonuç serverda gb değersiz hale geldi, dedik ilk haftadan günde 2 isilyon koyma delosa clanları sevindirsen bile diğer oyuncuları kacırtır zararı olur, dinlenmedi clanların yararına oldu aksine diğer oyuncuları alıp drop cıkınca şutladılar olan solo takılanlara oldu yine, pro da dedik cr mapa 2 isilyon koyma sh cileri sevindirirsin dediğimiz oldu sh ciler ezik car acıp dropları yağmaladılar olan yine hakkıyla oynayan userlara oldu.Orda uyardık burda uyardık yok hiç birini dinlemedi mesajları sildi forumdan banladı neyse.Bu seferde yine uyarayım dedim, hani en azından koyuyorsada eslanttaki gibi 5-8 saat arası random olsunki 3 saatte bir gelip bosu kesip gitmesin millet çaba göstersinler, amacım serveri kötülemek değildi tabi tek başına farmla 700gb kasan birinin amacı serveri kötüleyip kapattırmak olurmu tabiki olmaz, amacım bu saçmalık milleti soğutmadan kojiro nun dikkatini çekebilmek için hemen foruma konu açmaktı, biliyordum konu açtığım hesabı banlayacaktı konuyu silecekti ama dikkatini çekmiş olacaktım en azından ama beklemediğim şeyi yaptı ve acountumu banladı.Peki buna sebep olan şey sololardan nefret eden kojironun bir solonun 700 gb kastığını görmekmiydi olabilir, bu yine karşı çıktı yine haklı çıkacak diye düşünmesimiydi olabilir, kimin haddine benim fikirlerimi sorgulamak diye düşünmesimi olabilir, nede olsa solo adamı yok banlarsam millete ders olur karşı cıkmaya kalkamazlar diye düşünmesimi olabilir, kendince vardır elbet beni banlaması için nedenleri.Nede olsa zamanında pm atıp yapmadığım şeyleri yapma banlarım demesi, aldığım itemi kamoon gibi yüzsüz bi clanla bir olup çaldın deyip banlaması vs. demekki içinde bi ukte kalmış oda bu güne nasipmiş, forumda uyardığım bir konu yüzünden banladı sonunda, helal olsun ne diyelim amacına ulaştın. 2011 den beri bu servera emek veren hiç bir illegale bulaşmamış derdi sadece serverin daha iyi yerlere gelmesi olan temiz birini banladın sonunda helal olsun ve konuda ne kadar haklı olduğum forumda yavaş yavaş dillendiriliyor ve dillendirilecek oda ayrı bi konu.Emin olun şikayet edip banlandığım konuda yine ben haklı cıkacağım ve bos olayına düzenleme gelecek ama ne yazıkki ben banlandığım ile kalacağım.
Sonuç olarak vicdanı el verir haksız banı kaldırırsa devam ederim sonucta 1 aylık emeğim alın terim var, yok benim yaptıklarım kesindir sorgulatmam diyorsa kendi bilir, bari öyle bir açıklama yapsında başkalarının emekleri heba olmasın, banım açılmasa son TheMYKO serverim olacak ve benim için acı verende video yapamadan bu güzel servera veda etmiş olacağım.Kalan tüm dostlarıma, selam verip aldığım arkadaşlarıma başarılar diliyorum sağlıcakla kalın.

• Like
Reactions: SahinAkbulut

alss

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 2, 2015
92
6
78,540,825
5,089
Dadash +1

Kimse burada serverin kötülüğün istemiyor, herkesin amacı server ömrünü uzatmak

• Like
Reactions: DaDaSH

Jekyll

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
119
52
79,303,950
384
Kardeş ben mi birşey anlamadım yoksa sen mi anlatamadın ? Charın bann yemiş buraya kadar tamam foruma açtığın konuyuda biliyoruz demokratik bir ülke ve forum kullanıyoruz insanlar fikirlerini ifade etmekte özgür tabi başkasına hakaret etmediği sürece ama ben hala bu charın bann yeme sebebini çözemedim ? Foruma konu açtığın için bann yiyeceğini hiç sanmıyorum farklı bir sebep vardır sanırım ?

• Like
Reactions: DaDaSH

HarbyThenMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
144
116
80,708,100
775
O kadar gb yapıp FP ile foto cekmeler. Paraya gıyıp harcayamiyordun demek.. Ve 1600 hp 70 lwl de.
Ileriye yönelik yatırım yapmayı planliyordun sanirim

• Like
Reactions: DiDi and DaDaSH

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Kardeş ben mi birşey anlamadım yoksa sen mi anlatamadın ? Charın bann yemiş buraya kadar tamam foruma açtığın konuyuda biliyoruz demokratik bir ülke ve forum kullanıyoruz insanlar fikirlerini ifade etmekte özgür tabi başkasına hakaret etmediği sürece ama ben hala bu charın bann yeme sebebini çözemedim ? Foruma konu açtığın için bann yiyeceğini hiç sanmıyorum farklı bir sebep vardır sanırım ?
Sebebi malesef o kardeşim bende şaşırdım dedim forumdan banlar konuyu siler neyse en azından görmüş olur geç olmadan ama oynadığım hesabı banlamış yapacak bir şey yok

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
O kadar gb yapıp FP ile foto cekmeler. Paraya gıyıp harcayamiyordun demek.. Ve 1600 hp 70 lwl de.
Ileriye yönelik yatırım yapmayı planliyordun sanirim
Tanıyan bilir hep 15 20 gün farm yapar sonra item dizerim malum tek item yapmaktan zevk alan biriyim yine o yönde planım vardı ama gb değersizleşince fp ile kaldık mecbur:)

Jekyll

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2017
119
52
79,303,950
384
Sebebi malesef o kardeşim bende şaşırdım dedim forumdan banlar konuyu siler neyse en azından görmüş olur geç olmadan ama oynadığım hesabı banlamış yapacak bir şey yok
Yıllardır bu sunucuda oynuyorum daha önce böyle bir durum ile hiç karşılaşmadım. Farklı bir nedeni vardır kesinlikle.

Naughty

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 28, 2016
54
11
78,205,050
165
Açtığın konu da getirilmiş bir yeniliğe alenen saydırmadın mı güzel kardeşim?
Bunu getiren şöyle şöyledir diye alenen açık bir şekil de oyun yöneticilerine hakaret etmedin mi?

Sorununu derdini 1501501 satır yazı yazıp anlatmana gerek yok. Kusura bakma bir yöneticiye hakaret ediyorsan cezasına katlanmak zorundasın.

Kojiro mesajın da beğenmiyorsan ben de seni şutlarım demişti...

• Like
Reactions: Jekyll

Benq

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 8, 2016
13
11
78,021,900
53
Şey mi bütün bossları siz keseceksiniz, kimsede item olmayacak, piyasaya siz yön vereceksiniz...

Çok iyi oldu eslant bosslarının cz ye gelmesi, hatta eslant komple kapatılsa dahada iyi olur sonuçta insanlar bu oyunu pk atmak için oynuyor, pk alanında ne kadar çok user o zevkli bir oyun. Zaten exp kasmak basit, eslantın uskoda ki gibi bir amacı yok oyunda.

Last edited:

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Açtığın konu da getirilmiş bir yeniliğe alenen saydırmadın mı güzel kardeşim?
Bunu getiren şöyle şöyledir diye alenen açık bir şekil de oyun yöneticilerine hakaret etmedin mi?

Sorununu derdini 1501501 satır yazı yazıp anlatmana gerek yok. Kusura bakma bir yöneticiye hakaret ediyorsan cezasına katlanmak zorundasın.

Kojiro mesajın da beğenmiyorsan ben de seni şutlarım demişti...
E benim salak kardeşim getirilen yeniliği eleştirmek ne zaman suç oldu çapulcu takınıp burda biat eden sap kardeşim ben orda kimseye hakaret etmedim iğneledim aslında TL ile item satıp alanları bowlda bos dolandırıp TL ile satan ts yöneticilerini arayıp akıl danıştığı için yapmaması için iğneledim salak olan o aradıklarıydı her boku yiyip geçen burda günah cıkaran züppelerdi amacım 3 5 soysuza değil serverin geneline kulak vermesini sağlamaktı hakkınızı aramaktı suçum buysa kabul ediyorum senin gibi öküz yaşayacağıma hakkı dillendirir ban yerim daha iyi

MaNaS RebornofHalley2

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 29, 2014
240
172
89,865,600
5,528
Yok yere kimse banlanmaz bu serverda 700 gb yaptığını ağzınla söylüyorsun keske onlara 1 ay içerisinde kendine item alıp da biseyler yapmaya calissaydin tahminim herkesin aklina gelen gb satışından ban yediğindir.

Naughty

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 28, 2016
54
11
78,205,050
165
upload_2018-1-19_15-1-16.png

Allah insanı boş beyinli bırakmasın.

Böyleleri hep var .

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Yok yere kimse banlanmaz bu serverda 700 gb yaptığını ağzınla söylüyorsun keske onlara 1 ay içerisinde kendine item alıp da biseyler yapmaya calissaydin tahminim herkesin aklina gelen gb satışından ban yediğindir.
Kardeş bilip bilmeden lütfen konuyu kirletmeyin şimdiye kadar siktir et gb satmayı en ufak bir illegal faliyette bulunmamış adamım ha oyunda ha realde kul hakkını kurralları iyi bilirim merak etme bir kişi çıksın desinki sen şurda şunun hakkını yedin eşşek gibi anırıp burda video atarım.

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
seni takip ediyorum da aşırı agresifsin,yönetime karşı çok baş kaldırıştasın oysaki adamların yaptıkları birşey yok beğenmiyorsan cık diyor ne zaman geldi bu adamlar sana hakaret etti sende onlara etmemelisin. Kojironun arayıp sorduğu insanların gercek yüzünü bilip bilmemesi aşikar tabi benide kahrediyor ama napalım Ban sebebine gelirsek gb sattığını düşünenlerden değilim aktif satış olsa 700 gb bankada napsın ki solo karaktersin ayrıca , forum hesabın ban yiyebilir oyundan da 4-5 gün uzaklaştırılabilirdin kafanı toplamış olurdun fakat seninle ilgili kesin sonuca varılmış sanırsam bu saatten sonra bu adamın hayrı falan olmaz gibisinden üzüldüğüm taraf ise 700 gb ile gidip pk bile cıkamadan boomlanman

• Like
Reactions: kartel

Naughty

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 28, 2016
54
11
78,205,050
165
seni takip ediyorum da aşırı agresifsin,yönetime karşı çok baş kaldırıştasın oysaki adamların yaptıkları birşey yok beğenmiyorsan cık diyor ne zaman geldi bu adamlar sana hakaret etti sende onlara etmemelisin. Arayıp sorduğu insanların gercek yüzünü bilmemesi benide kahrediyor ama napalım Ban sebebine gelirsek gb sattığını düşünenlerden değilim aktif satış olsa 700 gb bankada napsın ki solo karaktersin ayrıca , forum hesabın ban yiyebilir oyundan da 4-5 gün uzaklaştırılabilirdin kafanı toplamış olurdun fakat seninle ilgili kesin sonuca varılmış sanırsam bu saatten sonra bu adamın hayrı falan olmaz gibisinden üzüldüğüm taraf ise 700 gb ile gidip pk bile cıkamadan boomlanman

Burda hala bu kadar hakaret edeceğine , özrünü dilese zaten açılırdı banı düşüncesindeyim.

BazingA’

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 9, 2018
194
42
80,524,950
588
Gb satıyor diyen arkadaşlar olmuş. Amacı öyle olsa gb yüksek fiyattayken satardı diye düşünüyorum, niye elinde gb tutup değer kaybetmesini beklesin ki? Tabii olayın arka planında ne var ama bu iddia mantıklı gelmiyor.

TheCerkes

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 23, 2017
507
189
160,836,225
1,499
Agresif hareketler sergiliyorsun sakin kalman lazım. Özür dilemeyi dene belki yardımcı olurlar.

Status
Not open for further replies.