Yok Yere Banlanan Bir Karakter Beter

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,049
312,087,600
1,025,949
AFRODIT sunucusunun başından beri giydiriyorsun bana forumda, sürekli bir provokasyon içindesin. Medeni olmayı öğrenmelisin forumda özel mesaj var bir sıkıntın var ise herhangi bir konuda özel mesaj ile medeni insan gibi sorunu bildirebilirsin, forumda tribünlere oynarsan sonuçlarına katlanırsın, bu provokasyona girer ve hala bu provokasyona devam ediyorsun. Bu forumda bir or.ospu varsa oda benim!

Gelelim oyun başından beri olan mesajlarına

Şu an dm farm para farm ölmüşken solonun elinden item yapma olanaklarını almışken günde 2 isilyon eklemek godamanlara useri ezdirmekten başka nedir yani arkadaşa katılıyorum, böyle erkenden eklenmesi saçmalıkdan başka bir şey değil şu, an ya 1 hafta 2 isilyon gibi bi sisteme cekilsin yada tamamen kaldırılsın ilerki tarihlerde eklensin bezdirmeyin milleti iyce
Ne hattimize demi Clanların sömürü sitemini dahada canlandıran bu etkinliğe karşı çıkmamız, bırakalım adam toplasınlar, kessinler, başkan asistlerini dizip clanı patlatsınlar oyuncularıda clana girdiğine bin pişman etsinler, sonra neden user tutmuyor neden cz de 2 clan pk atıyor, atar tabi sen solo adamlar yerine, bowl olsun chaos olsun eslant olsun bütün bosları elinde tutan clanlara bide günde 2 isilyon gibi ske glas canavarı bi bos hediye edersen adamların işine gelir tabi milletin elinde md yok adamlar ilk haftadan glas rol dizip hayvan olduğunda kim karşılarında durabilirde tutunur servera.Ben clanların haksızlılarına dayanamadığım için solo oynuyorum ve oynayan arkadaşda cok benim gibi, onlarıda yanıma alıp bi şeyler yapmaya cabalıyoruz, eskiden dm farm felan vardı tek takılanlar mage felan acar kasardı şimdi adamların elinden dm yi para farmı aldın clanların eline 2 isilyonu bıraktın, isyan etmesinde ne yapsın bu kadar adam.Ya ileri tarihe erteleyin yada drobu az diye garanti verin soğutmayın ilk günden milleti.

https://forum.my-ko.org/threads/bowl-eslant-boss-atilla-sacmaligi.8870/#post-111421

https://forum.my-ko.org/threads/clanlarin-aclik-siniri-ve-kojiroya-cevap.8295/
(Daha fazla mesajin vardır eminim ama sana uzun uzun yazıp boş muhabbetine ortak olmak istemiyorum!)

Sana ve senin gibi düşünenlere söylediğim gibi bu platformda oyuncusunuz, öyle canınızın istemediği birşeyi çirkeflik yaparak değiştirme lüksünüz yok, eğer TheMYKO'nuun menfaatlerine uymuyorsa ve bir hata yapılmış ise düzeltilebilir zaten bu geçmişte oldu ve düzelttik. Hepimiz insaniz hata yaparız, bazı ince çizgileri göremeyebiliriz bunda hemfikirim seninle. Senin olayına gelirsek dediğim gibi sadece burada oyuncusun, kendini bu oyunu sen yaratmış gibi sürekli her yeniliği baltalamanı pek anlamış değilim, anlamayı da düşünmüyorum. Bu sektörde kaç yıllık oyuncusun bilemem, yaşın itibariyle benden genç bir arkadaş olduğunu varsayıyorum kısacası sen pipiye sopa derken ben bu oyunun official'inda ticaret yapıyordum. Oyun oynama faslını çoktan bitirmiştim anlayacağın. Koskocaman bir resmi serverin yarısını satın alıp, diğer yarısına satmış biriyimdir geçmişte. Senin fikirlerine ve görüşlerine ihtiyaç duymuyorum, çünkü sen haset bir adamsın, haset adamlarıda etrafimda görmek istemiyorum.

ALLAH rızası içün şu saçmalığın daniskasını kaldırın, bizim içün değil ALLAH rısazı içün elim ayağım titriyor sinirden resmen bu nasıl düşünme şekli bu nasıl bir aldanış yine hangi salağı aradınızda bu saçma fikri verdi size anket yaptınız bari sorsaydınız böyle bir getirelimmi diye millet ne derse onu yapsaydınız başımız üstüne ama birden böyle myko ya ihanet eden bir saçmalık getirilirmi ALLAH MUHAMMED AŞKINA yapmayın etmeyin sorun düşünün sonra getirin böyle bokdan yenilikler sinirden ne yazacağımı bilemiyorum arkadaş ne desek boş yine olacak yine olacak yok 1 aydır emeklerimize yazık soğutmayın bizi oyundan

ateşle oynuyorsun @DaDaSH

Cesaretin yoksa bunları normal şekilde söylemeye bu tarz numaralar yapma, cezasını çekersin.

Forum provokasyonu yüzünden 2 gün yasaklısın, bu 2 gün süre içinde aklını başına topla, öyle geri gel. Devam edersen bu şekilde tatsızlık yapmaya bu sefer sürekli yasaklı kalacaksın, senin gibi adamlar ile forumda zırt pırt diyalog yapmayacağım!

Status
Not open for further replies.