Yeni sunucu için merak edilenler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

GNOL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
407
319
155,799,600
8,960
Hayalleriniz; 5-10k user gibi komik rakamlar. Multi olduğu için sw yarısı 4-7 char actıgı için belki 4-4.5k olur. Multi olmasa max olacağı 1.5k. Cr haricide pk beklemeyin.

Gerçekler; Crlede de keyifli pk beklemeyin. Herkes re skill yapar 200kc ye okcu döner, mage + okcu pvp online. Skill sıfırlama taşı PUSTAN kalkarsa belki biraz mele pksı görebilirsiniz.
Gerçeklere devam: Yine açanlar acacak 7-8 char koyacak slota basacak 1000tl alacak 8 chara dc pre + genie. Haftalık 2.000tl kaldıracak kc satısından. Slotlar dolu olacak evet ama gördüğünüz 8 kisilik partyler aslında 1 kişiye calısacak. Yani gb & tl farm sw online.

Olması gereken: Multi olmazsa daha uzun ömürlü olabilir, evet belki biraz az user olur ama kalıcı user olur para için gelmeyen zevk almak içni gelen user olur +gb satışı az olduğu için gbde itemde değerli olabilir bu sayede sw ömrü uzar.
Kankam artık 2017 de falan oynamıyoruz sistem çok gelişti öyle mykoda 1500 kişiden fazla giremez gibi muhabbetlerde kalmadı xacs sistemi çok güzel eğer daha önce oynamadıysan yada son açılan sunucusunda oynamadıysan bir şans verip fikrini user konusunda değiştiriceğine emin olabilirsin. Pk konusunda uskoda bile czde aynı anda çok fazla user doluşsa pk zevki yine yaşanmıyor. Serverde herkesin eşit olup pk attığı eventler oluyor gerekirse mageler iptal ediliyor o etkinlikte gerekirse okçular. Userin zevk alabilmesi için ne kadar uğraşabiliyorsa herkes uğraşıyor. Karamsar ve bilinmedik bilgilerle yanlış yönlendirme yapılmamalı bence.

WtF.

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 12, 2017
145
179
121,611,600
7,036
xACS olarak en son açılmış server isim vereyim abest kaçacağını düşünmüyorum DARKKO ve 2. ayın sonunda kasılan np miktarı 2.745.000.000 ve account sayısı 49.000 online user sayısı multiler'de dahil 14.500'e yakındı ve ayrıca 4.ayında ve hala 600'e yakın oyuncu kitlesi ile devam etmektedir. DARKKO'da gb satıldı veya item satıldı Bifrost açıldı Ft açıldı diye server bitme derecesine gelmedi kaliteli hizmet kaliteli sistem altyapısı olduğu sürece bunlar sadece hurafe olarak kalacak. Bu rakamlar sana komik geliyor olabilir ama malesefki gerçekler. #TheMYKO etkisinin farklı olacağını düşünüyoruz ve bu limiti sınırları zorlayacağına inanıyoruz. Bunu da sizler oyuna bizzat girince hissedeceksiniz. Düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim.
Hay ağzına sağlık şu açıklamayı yapmamak için kendimi tutuyordum bir yetkili gelipte belki söyler diye yayında daha 2x multi varken 10-12 k arası oyuncusu vardı ve DARKKO xACS öncesi çokta bilinen bir sunucu değildi ancak TheMYKO markası yıllardır MYKO olarak hizmet vermekle beraber hem kendi kitlesini hem de xACS kitlesini birleştirecek ve bence bu iki kitlenin birleşimi çok keyifli bir sunucu ortaya çıkaracak.

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
xACS olarak en son açılmış server isim vereyim abest kaçacağını düşünmüyorum DARKKO ve 2. ayın sonunda kasılan np miktarı 2.745.000.000 ve account sayısı 49.000 online user sayısı multiler'de dahil 14.500'e yakındı ve ayrıca 4.ayında ve hala 600'e yakın oyuncu kitlesi ile devam etmektedir. DARKKO'da gb satıldı veya item satıldı Bifrost açıldı Ft açıldı diye server bitme derecesine gelmedi kaliteli hizmet kaliteli sistem altyapısı olduğu sürece bunlar sadece hurafe olarak kalacak. Bu rakamlar sana komik geliyor olabilir ama malesefki gerçekler. #TheMYKO etkisinin farklı olacağını düşünüyoruz ve bu limiti sınırları zorlayacağına inanıyoruz. Bunu da sizler oyuna bizzat girince hissedeceksiniz. Düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim.
@_Malamadre_ 2. ayın sonunda bahsedilen np 2.745.000 .... Bizim sadece 7 günde kastığımız np 1.300.000+ ...

• Like
Reactions: _Malamadre_

Oppai

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 12, 2017
230
127
86,202,600
2,921
@_Malamadre_ 2. ayın sonunda bahsedilen np 2.745.000 .... Bizim sadece 7 günde kastığımız np 1.300.000+ ...
o rakamda bi sıkıntı var ya. sıfırlanmıştır heralde
ben sw'nin 10 'uncu günü hesabımı sattığımda 3m np vardı bende :D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
o rakamda bi sıkıntı var ya. sıfırlanmıştır heralde
ben sw'nin 10 'uncu günü hesabımı sattığımda 3m np vardı bende :D
Hacım aynen 10. gün 3m np aynen

lSCOOBZl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
147
41
80,402,850
1,679
Darkkoda 2 ay kadar oynadım fakat o zaman karantina vardı insanlar dısarı cıkamıyordu + hiç bi pvp yokken acıldığı için talep cok fazla oldu. 3-5 günde bir güncelleme geliyordu sürekli userler ne istenirse o yönde server geliştiriliyordu. Yarı objektif bi cevap yazmışsın ama neyse göreceğiz bakalım.

Glodyyy

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 13, 2020
49
19
80,555,475
968
Hayalleriniz; 5-10k user gibi komik rakamlar. Multi olduğu için sw yarısı 4-7 char actıgı için belki 4-4.5k olur. Multi olmasa max olacağı 1.5k. Cr haricide pk beklemeyin.

Gerçekler; Crlede de keyifli pk beklemeyin. Herkes re skill yapar 200kc ye okcu döner, mage + okcu pvp online. Skill sıfırlama taşı PUSTAN kalkarsa belki biraz mele pksı görebilirsiniz.
Gerçeklere devam: Yine açanlar acacak 7-8 char koyacak slota basacak 1000tl alacak 8 chara dc pre + genie. Haftalık 2.000tl kaldıracak kc satısından. Slotlar dolu olacak evet ama gördüğünüz 8 kisilik partyler aslında 1 kişiye calısacak. Yani gb & tl farm sw online.

Olması gereken: Multi olmazsa daha uzun ömürlü olabilir, evet belki biraz az user olur ama kalıcı user olur para için gelmeyen zevk almak içni gelen user olur +gb satışı az olduğu için gbde itemde değerli olabilir bu sayede sw ömrü uzar.
skill sıfırlama taşı mevzusuna katılıyorum bahsedilen server darkkoda melee ekipler ilk 2 hafta cok yıpratılmıştı zanten mykonun mevzusu ilk 2 hafta itemsiz pk benim için bir nebze melee ekiplere iyi gelebilir

• Like
Reactions: lSCOOBZl

ibrahim1991

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 29, 2015
65
24
78,418,725
3,566
mele lerin server açılınca ağlamasına alıştıkda artık server açılmadan ağlamaya başlamışlar

Nymeria1

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 25, 2019
93
112
79,792,350
5,043
Önceki XACS serverında tek beğenmediğim olay exp ve np taşları oldu . 70 cap açıldıktan 20dakika sonra 70 oldu insanlar . Exp'in zor olması özellikle 62-65 arası aşırı zor olması serverın yararına olur hem slotlar bitmez hem emek harcayanlar 10-15 statlık bir fark yaratır.

• Like
Reactions: lSCOOBZl

lSCOOBZl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
147
41
80,402,850
1,679
Önceki XACS serverında tek beğenmediğim olay exp ve np taşları oldu . 70 cap açıldıktan 20dakika sonra 70 oldu insanlar . Exp'in zor olması özellikle 62-65 arası aşırı zor olması serverın yararına olur hem slotlar bitmez hem emek harcayanlar 10-15 statlık bir fark yaratır.

+EK OLARAK Şöyle bir şey yapılabilir: Söyleyeceğim kesinlikle yapılmayacaktır ama yinede yazmak istiyorum. Seri patlayan exp görevleri tüm maplerden kalksın. Pustan exp sc kaldırılsın. Czde 2-3.günden sonra exp slotları bosalıyor, salın bi 8-10 gün dolu olsun cz exp slotları. İnsanlar 3 günde 65 olmasın, 8-10 gün sürsün 65 olması. Bu sayede farma geç başlanır geç başlanan farmda serverın ömrünü uzatır :) Çünkü geç gelen droplar geç gelecek olan itemler ve geç piyasaya giren gold bar = sw ömrü uzar.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,046
312,087,600
1,025,874
+EK OLARAK Şöyle bir şey yapılabilir: Söyleyeceğim kesinlikle yapılmayacaktır ama yinede yazmak istiyorum. Seri patlayan exp görevleri tüm maplerden kalksın. Pustan exp sc kaldırılsın. Czde 2-3.günden sonra exp slotları bosalıyor, salın bi 8-10 gün dolu olsun cz exp slotları. İnsanlar 3 günde 65 olmasın, 8-10 gün sürsün 65 olması. Bu sayede farma geç başlanır geç başlanan farmda serverın ömrünü uzatır :) Çünkü geç gelen droplar geç gelecek olan itemler ve geç piyasaya giren gold bar = sw ömrü uzar.
"bu tip sw uzar vs.. " gibi cümlelerin kullanılmaya ekstra gayret edilmesine çok şaşırıyorum, yani ortada kendisini kanıtlamış bir anti-cheat var xACS , son sunucusu da 4 ay sürmüş.. Hala niye bilinçsizce bu toplara giriyorsunuz ki onu anlamıyorum.. Çok uzun bir MYKO süreci bekliyor sizi, bence bu tür yok sw uzar yok sw biter gibi muhabbetleri kapatalım.

• Like
Reactions: WtF.

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
he z1 ciyim sen kaç tuşa basıon warrıor oynarken 3 tane skilin var zaten
oynayan warriorların %90ı z1 de yapmıyor bu arada. komutçuyu tutup descent atıyorlar sonra capsloock. gerisini macro hallediyor fark ettiysen warrior oynayanların yaş ortalaması +30. neden ? çünkü beyinleride bilekleride yetmiyor oynamaya , reflex sıfır , yaşlılık napsın adamlar. kafaya oynayan sağlam bir mage ekibe sok eli ayağı birbirine girer 2saat sonra :) asası saymıyorum bile. Bu oyun bana warrior oynayan kitleyi pek ciddiye almamayı öğretti sana da öneririm. Yokmuş gibi davran. Çünkü o insanların Aşağılık kompleksi sendromuna kapıldığına emin olabilirsin. Bilim bunu açıklamış çok üstüne gitmemek lazım. He de geç :)
https://tr.wikipedia.org/wiki/Aşağılık_kompleksi

• Like
Reactions: ibrahim1991

lSCOOBZl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
147
41
80,402,850
1,679
"bu tip sw uzar vs.. " gibi cümlelerin kullanılmaya ekstra gayret edilmesine çok şaşırıyorum, yani ortada kendisini kanıtlamış bir anti-cheat var xACS , son sunucusu da 4 ay sürmüş.. Hala niye bilinçsizce bu toplara giriyorsunuz ki onu anlamıyorum.. Çok uzun bir MYKO süreci bekliyor sizi, bence bu tür yok sw uzar yok sw biter gibi muhabbetleri kapatalım.
95 kelimelik yorumun 5 kelimelik yeri alıntılamak yerine yorumda anlatılanın yapılabilirliğini yada yapılamayabilirliğini yanıtlasan daha iyi olurdu.

Glodyyy

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 13, 2020
49
19
80,555,475
968
oynayan warriorların %90ı z1 de yapmıyor bu arada. komutçuyu tutup descent atıyorlar sonra capsloock. gerisini macro hallediyor fark ettiysen warrior oynayanların yaş ortalaması +30. neden ? çünkü beyinleride bilekleride yetmiyor oynamaya , reflex sıfır , yaşlılık napsın adamlar. kafaya oynayan sağlam bir mage ekibe sok eli ayağı birbirine girer 2saat sonra :) asası saymıyorum bile. Bu oyun bana warrior oynayan kitleyi pek ciddiye almamayı öğretti sana da öneririm. Yokmuş gibi davran. Çünkü o insanların Aşağılık kompleksi sendromuna kapıldığına emin olabilirsin. Bilim bunu açıklamış çok üstüne gitmemek lazım. He de geç :)
https://tr.wikipedia.org/wiki/Aşağılık_kompleksi
he z1 ciyim sen kaç tuşa basıon warrıor oynarken 3 tane skilin var zaten
ASAS OYNUYORUM WARİOR İLE ALAKAM YOK İYİ GÜNLER SERVERDE BAŞARILAR :)

Nymeria1

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 25, 2019
93
112
79,792,350
5,043
Son sunucu mykonun ve uskonun sadece güzelliklerini harmanlamış çok güzel bir serverdı.Database açısından daha ötesi yapılamaz gibi fakat oynanabilirlik açısından ufak dokunuşlar yapılabilir şahsımca . Belki aşırı bir fikir ama örneğin exp %100 olduktan sonra sıfırlansa tekrarlanabilir şekilde herhangi bir ödül verilse (KC-Random item vb.) sürekli exp kasılan bir server çıkar ortaya .Bunun gibi fikirler çoğaltılarak oyunun zayıf kalan kitlesine bir amaç verilebilir . Ben yıllarca TheMYKO dışında serverda oynamam diyen biri olarak artık xacs dışında bir yerde oynamam diyorum. Çok güzel bir server olucak . Kararlarınızda kesin ve katı olmanız dileğiyle başarılar .

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,046
312,087,600
1,025,874

Moria

GameMaster
GameMaster
1 Yıllık Üye
Jul 16, 2020
18
78
79,792,350
2,066
Seri patlayan görevler zaten belirli bir levele ulaştıktan sonra iptal oluyor iptal olmayanlarda Örnek 100k exp veren bir görev 20k 25k gibi bir rakam veriyor , Power up storeden exp sc kalkması gibi bir düşünce malesef olamaz çünkü bir myko sunucusunda bir çok oyuncu başlangıçta öne geçmek ister ve CZ Haritasında slotları basıp Eğlencenin dibine vurmak isterler. Şuanki PVP Piyasasında 8 veya 10 günlük bir exp süreci demek serverin bitişi demek , bu sektörde uzun süredir yer alıyorum çoğu oyuncu artık exp konusunda çok hassas alışılmış bir exp oranı var. Farm süreci içinde zaten sen ne yaparsan yap 45 50 level olan bir job bir mage party bossları kesebilir ( CZ Haritasındaki ) bir önceki xACS sunucusu 4 4.5 ay önceki sunucularda keza aynı şekilde ilerledi ve şuanda o serverdede oyuncular mevcut . Kısacası dediklerin malesef uyumlu şeyler değil, düşüncene saygı duyuyorum ilgin için teşekkürler.

• Like
Reactions: WtF.
Status
Not open for further replies.