Yeni Başlangıç Takıları

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Patria

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 26, 2017
154
105
81,440,700
2,415
adam ne yapsa beğenmiyorsunuz yeni gelen user oyundan dusmesın kolay item yapsın diye düsünülmüs tamam iste da

• Like
Reactions: _Malamadre_

Rayleigh

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 6, 2017
265
63
87,850,950
721
Rica ediyorum özellikle bir mage oyuncusu bana oyun felan öğretmeye çalışmasın, zira böle konuşan insanlar genellikle 9 hp takı ile geziyor .
sen daha TheMYKO da asas oynamayi bilmezken @Kojiro abine sorabilirsin tanidigin bütün asaslardan daha iyi oynadigimi bilir bu yorumu yapcak kadar bilinçliyim doğuş efendi

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467
sen daha TheMYKO da asas oynamayi bilmezken @Kojiro abine sorabilirsin tanidigin bütün asaslardan daha iyi oynadigimi bilir bu yorumu yapcak kadar bilinçliyim doğuş efendi
Öncelikle şundan bahsedeyim burdaki kimse benım ''abim'' olabilicek seviye de değil o tarz ithamlarda bulunmassan sevinirim, oyunda ne kadar eski yeni muhabbeti dönüyor ki artik sıkıldım doğrusu . Son 5 serverdir ağırlık veriyorum TheMYKOya eskilerden oynadığım dönemlerde vakit pek ayırmıyorum ve farklı nickler ile giriyordum, aktif oynadığım dönemlerde yaptığım icraatlar ortada ne kadar iyi olduğunuz ne kadar eski olduğunuz önemli değil benim için önemli olan aktif olarak oynadığım dönemdir ve o sıralarda sizler yoktunuz bu kadar basit ismini bilmediğim efendi.

d.n= bu konunun buralara gelmesi üzücü amacım polemik yapmak değil sadece gelen itemlerin abartılı olmadığını sölemek istemiştim ama ilkten yalaka sonradan da herkese sataştığım kanısına vardılar ilginç daha cevap vermeyi düşünmüyorum iyi forumlar herkese .

Last edited:

_Malamadre_

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
446
351
141,147,600
5,467

Toiss

Creative Director [YOURKO]
GameMaster
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 16, 2017
162
163
87,545,700
611
Yönetimin verdiği kararları etik bir şekilde sorgulayabilirsiniz elbet, lakin konu haddini aşıyor ve saçmalama moduna giriyor bu yüzden bu konuya burada son veriyorum ve kilitliyorum.
Saygılar

• Like
Reactions: CronXXXXX
Status
Not open for further replies.