Yeni açılacak server hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

KGG_WinGWounD

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
484
345
155,921,700
1,982
solo solo solo solooooooooo.... bu solo seviciler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum.ya seni full 10/5 yapsak yine 1 pt adama öleceksin. blooddaki adamları keseceksiniz diye yok mega cr, bdwden master itemi falan gereksiz bi tton eventla yoruyorsunuz adamı.
ayrıca monarşist bir insan olarak soruyorum. 1-2 server oldu krallık makamı boş, fetret devrine mi girdik kejere?
krallık konusunda +1 oylama ile yapılcaksa bile ilk hafta direk seçimin başlaması lazım yoksa krallık verilmeden sw bitiyo AMEKA

• Like
Reactions: exeptus
T

theSaglam

Guest
hangi monarşide krallık oylamayla seçildi ? BABA'dan oğula geçiyor genelde.BABA'nında kim olduğunu tartışmaya gerek yok

• Like
Reactions: exeptus

DouglasStamper

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 15, 2015
160
156
82,844,850
764
@SultanS ;

Konu açıp serverin ömrünü uzatmak amacıyla kendi fikirlerini sunmuşsun, sana sunduğun fikrin daha önce denendiği işe yaramadığı söylenince insanlara hakarete sığınmışsın; Yakışmıyor.

Kojiro'nun TheMYKO ve 4KO olarak açtığı databaselerin %80ninde oynadım. Hepsinde elimden geleni yaptım gittiği yere kadar da gittim. Dünyada milyarlarca insan, milyarlarca farklı zevk, milyarlarca farklı düşünce var. Aynı şekilde bu serverda oynayan yüzlerce insan, yüzlerce farklı zevk, yüzlerce farklı düşünce var. Hepsini aynı anda memnun etmek mümkün değil.

*Serverda drop ve exp rateleri zor oluyor; abyss gem'den raptor düşüren çıkıyor şansına. insanlar oyunu bırakıyor oha raptor var diye
*Serverda drop ve exp rateleri kolay oluyor; pk serverına döndü diyorsunuz çıkıyorsunuz.

*Level cap sistemi geliyor, 62 olup bir sonraki cap'e kadar yapacak bir şey bulamıyorsunuz, sıkılıp çıkıyorsunuz.
*Level cap sistemi kaldırılıyor; erkenden 70 olup serverın ömrü kısaldı diyorsunuz.

*Upgrade kolay oluyor; herkeste aynı item var diyorsunuz sıkılıyorsunuz
*Upgrade zor oluyor; itemim +4'e yandı adamda +7 var diyip bırakıyorsunuz.

Bu tip örneklerin sayısı arttırılabilir de önemli olan ana fikri anlamak. Olay database'in şeklinden değil insanlardan kaynaklanıyor. Uzun ömürlü server istiyorsan çıkmayacaksın.

+7 item yapıp; blood beastte bus kasarak farmlamaya çalışan insanları keserek onları oyundan soğutmayacaksın.

Kojiro'nun elinden gelen oyunu daha eğlenceli kılabilmek adına aktivite eklemek serverın stabilitesini sağlamak ki bunu da bu piyasa içerisinde v1299'un sınırlarını zorlayarak başka yapabilen yok. Eğer dediğin gibi beğeniyorsan saygı duyuyorsan zevk alıyorsan elinden geleni yapman lazım.

Şahsi fikrim oyuna erken aşamada çok fazla unique (takı-weapon) girmesinin zevk aldığımız aşamalı geçişi hızlandırdığı için aldığımız zevki kısalttığı yönünde. Hepinize iyi oyunlar

S

SultanS

Guest
Herkese merhaba arkadaşlar.

Myko serverlar arasında tartışmasız. En iyi database sahip olan TheMYKO'nun diğer serverlere nazaran Exp, İtem ve Drop oranlarının kolay olması nedeniyle serverin ömrünü kısaltığını hepimiz biliyoruz. Myko zevkini TheMYKO'da yaşayan sadece TheMYKO serverlerinde oynayan oyuncular için açılacak diğer TheMYKO serverlerinin ömrünün uzatılması açısından oyuncuların çağrılarına ve isteklerine yöneticilerin kayıtsız kalmayacağını tahmin ediyorum.
Gelecek zamanlarda açılacak TheMYKO Serverinin geçmiş serverlere göre daha zor olmasını isteyenler. Hight class itemlerin zorlaştırılmasını isteyenler. Lwl Campların daha geç gelmesini ve ezik Pk'sını doya doya yaşamak isteyenler. İsteklerini bu konu altına yazarak bu konuya yöneticileri anket haline dönüştürmesini rica edebilir miyiz.
@DouglasStamper

Son paragrafı oku istersen.

K

KenneXX

Guest
Ben de random item den boss summon un kaldırılması gerektiği kanaatindeyim. Oyunun ilerki dönemlerinde keyif alma amaçlı yapıldığı zamana bir şey demiyorum. Oyunda bazen hatta sık sık yoğun bi tempo oluşturuluyor, hayır görevleri yapmasan geri kalacaksın, yapsan uykundan/sosyal hayatından vs mahrum kalacaksın. Sürekli bi koşuşturmaca yaratılmadan bu görevlerin günün her saatine taksim edilmesi çeşitli zamanlarda online olabilen oyunculara da yarayabilir. Onun dışında sorun database de değil sorun bu oyunu oynayanlarda yorumuna katılmamak mümkün değil zaten.

F

Four

Guest
Siz ne kullanıyorsunuz çok merak ediyorum ya random cr sinden direk boss summon mu atıyor cidden çok komik yorumlar yapıyorsunuz. Biraz mantıklı olun çok zor değil olamıyorsanızda mantıklıymış gibi yapın. Gelelim exp zor olsun diyorsunuz iyi olsun gene ezik kalacanız bırakcanız. Kolay oluyor homekomu mykomu dıyonuz burası. İtem zor olur bi raptor shard gördünüzmü gene ağlıyonuz. Önce ne istedinizi bilin maymun iştahlı olmayın oda olsun buda olsun diyonuz @Kojiro yapıyor gene bırakıyonuz. Affedersiniz ama bu adam götünüzdende girse yaranamıyor size. Daha fazla konuşmayı bırakında size verilen nimetten nasiplenmeye bakın bu oyun hepimizin bizler burda bu adama boş boş konuşarak destek yerine köstek oluyoruz. Oyuna daha önce girmemiş eşinden dostundan duyup insanlarında sizlerin denyo denyo yorumlarınızdan sonra gireceklerinimi düşünüyorsunuz? Tabikide hayır her konuda çok bilgili ama bir bok bilmeyen forum ebeleri ve pokeleri zarar veriyorsunuz susun ve adamın yapıcağı açıklamayı bekleyin.

A

Angelladyy

Guest
Bu kadar sinir yapmaya gerek yok. Hem random cr sinden de boss smon aldık biz.

K

KenneXX

Guest
Siz ne kullanıyorsunuz çok merak ediyorum ya random cr sinden direk boss summon mu atıyor cidden çok komik yorumlar yapıyorsunuz. Biraz mantıklı olun çok zor değil olamıyorsanızda mantıklıymış gibi yapın. Gelelim exp zor olsun diyorsunuz iyi olsun gene ezik kalacanız bırakcanız. Kolay oluyor homekomu mykomu dıyonuz burası. İtem zor olur bi raptor shard gördünüzmü gene ağlıyonuz. Önce ne istedinizi bilin maymun iştahlı olmayın oda olsun buda olsun diyonuz @Kojiro yapıyor gene bırakıyonuz. Affedersiniz ama bu adam götünüzdende girse yaranamıyor size. Daha fazla konuşmayı bırakında size verilen nimetten nasiplenmeye bakın bu oyun hepimizin bizler burda bu adama boş boş konuşarak destek yerine köstek oluyoruz. Oyuna daha önce girmemiş eşinden dostundan duyup insanlarında sizlerin denyo denyo yorumlarınızdan sonra gireceklerinimi düşünüyorsunuz? Tabikide hayır her konuda çok bilgili ama bir bok bilmeyen forum ebeleri ve pokeleri zarar veriyorsunuz susun ve adamın yapıcağı açıklamayı bekleyin.
Kardeşim sen önümüzdeki serverda olamayacağını söylemedin mi? Niye gelip burada maymunluk yapıyorsun?

• Like
Reactions: SultanS
A

Angelladyy

Guest
Hayır benim anlamadıgım geçen server sen yokmuydun four? hiç denk gelmedimi sana random cr sinden smon? bizim clan kaç kere altı hatta ilk smon dan talostan ske almıstık.

K

KenneXX

Guest
Hayır benim anlamadıgım geçen server sen yokmuydun four? hiç denk gelmedimi sana random cr sinden smon? bizim clan kaç kere altı hatta ilk smon dan talostan ske almıstık.
Arkadaş ne kullanıyorsunuz veya komik yorumlar yapıyorsunuz derken ne kafada merak ediyorum. Geçen serverda oynadıysa da boş oynamış herhalde.

A

Angelladyy

Guest
Dostum polemikmi yaratmaya calısıorsun anlamadım. Biz dioruz ki smon atmasın istemiyoruz. Sen farklı şeyler yazıosun.

A

Angelladyy

Guest
Asy

Sizin gibi denyoların oldunu görünce fikrimi değiştirdim.
Senin inan problemlerin var git bir hava al gel. Açıklamaları baştan oku zaten verdigin cevapların gereksiz oldugunu anlıycaksın.

• Like
Reactions: SultanS
F

Four

Guest
Sen bu forumun zıpzıp ı sın herhalde,tamam dikkat çektin hadi iyisin.
Allahım yaratıyorsun takip et bari. Top musun tüfek mi ? önce buna karar ver yazdıklarımı iyi oku düşün sonra cevap ver beden yaşı +20 ama beyin yaşı +7 olan insanlar olmakdan vazgeçin kitap okuyun algılarınız gelişsin biraz okuyun ki karşındaki insanın ne anlatmak istedini iyi anlayabilin.

F

Four

Guest
Senin inan problemlerin var git bir hava al gel. Açıklamaları baştan oku zaten verdigin cevapların gereksiz oldugunu anlıycaksın.
Bak güzel kardeşim size soruyorum insan gibi ilk gün cr sinden boss summon aldınız mı diye sen bos summonu +68 geldikden sonra aldın haksızmıyım?

A

Angelladyy

Guest
Bak güzel kardeşim size soruyorum insan gibi ilk gün cr sinden boss summon aldınız mı diye sen bos summonu +68 geldikden sonra aldın haksızmıyım?
Bro bu açıklamayı ilk yorumuna yapsaydın zaten yorumunu begenir geçerdim. Direk random yazdın lvl sınırı koymadın bizde durumu savunduk.

S

SultanS

Guest
Hırlamayı ne zaman bırakacaksın burada insanlar hakkın da ileri geri konuşmayı bırak da bir faydan olacaksa yorum yap herkesin özgür bir fikri var ve fikirlerini paylaşmakta herkesin hakkı görünen o ki senin beynin yok fikrin var. Burada ağlamaktan bahseden ve en çok ağlayan sensin farkında mısın.

• Like
Reactions: WtF

NeOttomaN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 4, 2016
58
92
78,876,600
3,264
Cyprus-Ke'den beri buradayız. farklı serverlardada oynadık. En profesyoneli , en uzun ömürlü olan myko server burasıdır. Tartışmaya gerek yok.
Lakin bu Sarı kutu olayı , summon boss kağıdı , serverin ömrünü kısalttığını kanaatindeyim.
Level'de ; eskiye nazaran çok kolay , bir tık daha zor olsa. iyi olur. Hiçbirşey değişmez ise maiza aynı db açılırsa ;
FİFAYA SELAM TheMYKOYA DEVAM ^_^
@Kojiro