xACS

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Oppai

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 12, 2017
230
127
86,202,600
2,921
Bence yanılıyorsun ulaşcım gerek client gerek yönetim herşey çok iyiydi 3 premium bitirdik daha nasıl olabilir bilmiyorum her sorun sıkıntımızda discord gelip napabiliriz diyen gmlerde vardı daha ne olsun kardo adamlar her zaman fikir alış-verişi yapıyordu yiğidi öldür hakkını yeme :)
size karşı tutumu öyle bak şimdide ayrımcılık fark ettim.
nası banlandığımı biliyormusun o son db'de ?
Foruma GB satış ile ilgili konu açıcaktım. başkasının ilanındaki yazıları kopyaladım. Ctrl+V 'de Selling 21654 falan gibi bi başlık kopyalamıştım.
Daha sonra oyunda aynı zamanda lycaon staff arıyordum. hepimizin başına gelmiştir yanlışlıkla yapıştırıp o yazıyı attım moradon'da.
Sonuç ? PC ban.
Şimdi hiç gb satmamış bi hesap shouttan 1 kez sell gb diye bi yazı yazıyor ve 2 aylık emek çöp oluyor
forumda konuyu dile getiriyorum. diyorum ki loglara bakın 1 gb bile satmışlığım yok. Ayrıca yanlışlıkla yazdım önceki yazdıklarım hep buyy -- lycaon staff gibi yazının arasına belli ki yanlışlıkla yazmışım diyorum. Hooopp hak arıyorum diye Forumdan da süresiz ban..
Şimdi ban sebebi daha komik; GB satış...
Lan 1 gb satmamışım diyorum sallayan ilgilenen yok. Satsam içim acımaz. Sadece 1 kez değil bi kaç kez böyle olay oldu.
Dm slotlarında kapışıyoduk adamlar geldi slotu bozdu gm'e dedik suç deil ks'leşiyorsunuz dedi.
aynı günün akşamı aynı olayı biz yaptık 6 'şar saat attack ban yedik. itiraz ettik yine forumdan 3 günlük uzaklaştırma.
Ben gördüğüm ve yaşadıklarımdan yola çıkarak konuşuyorum. Charımı satıcaktım CSS ile ilgili bug oldu , Batuhan alcaktı charımı ( Türkiyeeywahh ) Gm'e yazıyorum yazıyorum cevap yok. Batuhana dedim hacım böyle böyle diye , kardo dur 5 dk'ya düzeltirecem dedi. aradan 3 dakika geçmeden gm geldi ( risus ) sorunu halletti gitti.
Çifte standart değil mi bu ? Daha onlarca sayabilirim. aynı suçu işleyen 2 farklı clana farklı cezalar verilmişti. Biz clan olarak 12 saat attack ban yedik. Karşıdaki adamlar 3 saat attack ben yedi vs.. vss..
Bunları dediğim gibi forumda yazıyorsun mantıklı bir açıklama bekliyorsun oradan da direk banlıyolar.

Oppai

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 12, 2017
230
127
86,202,600
2,921
@Oppai Çavuşum bu isyanı taban fiyat altı GB satanların isyanına benzettim ama neyse EUKO dan beri Xacs sisteminde oynarım oyun içerisinde durduk yere sebebsiz kimseye mute atıldığını ban atıldığını görmedim ban yiğenlerin %95 i el atından gb satanlardı cavuş biraz gluk gluk olucak ama xacs sistemi yönetiminden başka sunucu ve serverlarda ts discord gelip istek ve şiyaket için konuşmaya gelen ekipte görmedim bilesin
kaç kez TS' çağırdık bi alalhın kulu gelmedi. Gb satış oalyı olmamıştı bile diyorum . Bak dürüst olmak gerekirse XACS clientinden daha çok sevdiğim bi client yok.
Ama zoruma giden böyle bir client'e saçma sapalak ayrımcılıklarla haksızlıklarla yöneten bi ekip.
TheMYKO'nun ekibi orada bulunan ekibe göre daha anlayışlı. İnş önceki db'lerde olduğu gibi o ekip burda olur. Yoksa o diğer Gm tayfasına ağır hakaret edesem geliyor.
O yüzden diyorum ya düzgün bir oyuncu itiraz ve ceza mahkemesi gibi bir şey olmalı. Oyunda hepimiz yapıyoruz polemik. yeri geliyor bi anlık sinirle küfür ediyorsun ( ki ben gerçek anlamda hiç küfür etmeyen bi insanım ) . Küfürleşme oluyor bi bakıyorum bizim ekip 6 şar saat mute yemiş. Karşı taraf 1 saat. Zoruna gitmez mi ?

lNihilist

" Trust me , Im an engineer ... "
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 8, 2020
69
80
78,693,450
2,256
Ciddi anlamda şaşırdım ... hissedarlık veya ortaklık uğruna yapılmış olabilir . Welcome to Liberalism , boyz ....

Bu hareket galiba vaktinde dile getirdiğim önerilerimin ciddi anlamda dikkate alındığını gösteriyor ....

Tebrikler @Kojiro ve ekibi , fakat bu serüvende olamayacağım . Pataklamam gereken bir sınav mevcut .

Herkese iyi forumlar .

• Like
Reactions: Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
Ciddi anlamda şaşırdım ... hissedarlık veya ortaklık uğruna yapılmış olabilir . Welcome to Liberalism , boyz ....

Bu hareket galiba vaktinde dile getirdiğim önerilerimin ciddi anlamda dikkate alındığını gösteriyor ....

Tebrikler @Kojiro ve ekibi , fakat bu serüvende olamayacağım . Pataklamam gereken bir sınav mevcut .

Herkese iyi forumlar .
vaktin olursa kesinlikle bekliyorum, Allah zihin açıklığı versin :)

• Like
Reactions: lNihilist

lNihilist

" Trust me , Im an engineer ... "
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 8, 2020
69
80
78,693,450
2,256
vaktin olursa kesinlikle bekliyorum, Allah zihin açıklığı versin :)

Dileğin için teşekkürler , oyun yapısının zorluğundan ötürü pek vakit öldürmeyi düşünmüyorum , düşünsem de bedelinin ağır olabilme htimali var.... :D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Başta @RHAIN @SarhostumHatrlamyrm @UchihaSasuke olmak üzere herkese şimdiden başarılar.
MocKİNGBird'e laf atanlar, aşağıdaki videoyu 2x slow mo şekilde izlesin. Çünkü videoda özellikle 1:25'den sonra yatalak tayfanın yatış hızına yetişilemiyor. :ROFLMAO::ROFLMAO:
ORTADA POLEMİK VAR HE.
EASY-U BİLLAHİ MİNEŞŞEYTANİRRACİM

hepinizi döverim

Last edited by a moderator:

casey

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 5, 2016