Warrior Damage Sorunu

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
P

Purposeles

Guest
istiyorlar ki seri seri 3k vuralım torsuz onu gömelim buna çakalım hayvan gibi de hp verelim tank olalım bence geçin bu işleri beyler bu damageler defalarca düzenlenip yönetim tarafından ayarlanıyor zannediyorsam 1 wariorcuk mageyi kesemiyor diye bütün clan isyan
sen kimsin ya köpek ?

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
warrora hp basma diyorlar % 80 mage sw da. + olarak 1k novala warror damage vuruyorlar napalım 90 hp verip 3 mageye ölelimmi?

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
Mele daha ne vurucak. 200 str ile torsuz 1k hedefi var galiba
Bizler sanırım TÜRKÇE konuşmuyoruz ? Serverın ilk 5 günü de HP Stat' ım 120 idi, düz 800-900 vururken şuan düz paper mageye 600 vuruyoruz. TALİA' lı mageye bu damageyi atıyoruz demiyoruz paper mageye atıyoruz diyoruz ki thorlu 1k Damage atabiliyoruz anca. Diyorsunuz önünüze ırkı alıp kovalıyorsunuz bu damagelerin yüksekliğinden kaynaklı değil, iyi oynarsan heal gelirse sürüklersin heal gelmezse ölürsün. Bizim charlarımız standart charlar değil servere göre, normal fp li orta itemli bir warrior ne vurucak ? Zaten serverde MELE TEAM YOK, mageler ve okcular olarak pk genelini oluşturuyorsunuz kalabalık mı ? Evet kalabalık, vur zevk al mantığını bırakın objektif bakın olaylara. Anti def li mageye 200-250 damage bu standartlarda ki warrior için normal diyorsanız başka da bir lafım yok ki unutmayın daha CS yok DS yok :)

• Like
Reactions: Budweiser

WinneRRRRRR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 17, 2015
372
371
155,921,700
2,254
Cağnım warriorlarımız istiyor ki hem 7.5k hpmiz olsun hemde 1.7 torlu vuralım.
Biz çıkalım ya siz oynayın valla :D

RoyaLGirL

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2015
130
14
79,120,800
2,086
Bizler sanırım TÜRKÇE konuşmuyoruz ? Serverın ilk 5 günü de HP Stat' ım 120 idi, düz 800-900 vururken şuan düz paper mageye 600 vuruyoruz. TALİA' lı mageye bu damageyi atıyoruz demiyoruz paper mageye atıyoruz diyoruz ki thorlu 1k Damage atabiliyoruz anca. Diyorsunuz önünüze ırkı alıp kovalıyorsunuz bu damagelerin yüksekliğinden kaynaklı değil, iyi oynarsan heal gelirse sürüklersin heal gelmezse ölürsün. Bizim charlarımız standart charlar değil servere göre, normal fp li orta itemli bir warrior ne vurucak ? Zaten serverde MELE TEAM YOK, mageler ve okcular olarak pk genelini oluşturuyorsunuz kalabalık mı ? Evet kalabalık, vur zevk al mantığını bırakın objektif bakın olaylara. Anti def li mageye 200-250 damage bu standartlarda ki warrior için normal diyorsanız başka da bir lafım yok ki unutmayın daha CS yok DS yok :)
Bu konu o kadar uzadiki; sacma yerlere gidiyor.
Serverda melee olmamasinin tek sebebi eskisi kadar emek harcayan oyuncu kitlesinin kalmamasi. Sozum meclisten disari artik melee oynamak istiyorsan eskisi gibi vakit vermek yerine para vermen gerekiyor. Yoksa eskisi gibi olsa, mage bu kadar rahat oynanmazdi, oynatilmazdi.
Anlamadigim duz paper mageye serverin ilk 5 gunu nasil 900 damage atiyorsunuz. Yanlisim yoksa duzeltsin cogu magenin 2.5k-3k hp vardir serverin ilk 5 gunu. Bu da demek oluyor serverin ilk 5 gunu tum magelere maksimum 3 vurdunuz. Tormentle durumu dusunemiyorum.
Ikincisi sizler itemler yaparken mageler en azindan bi ep rom takmistir diye dusunuyorum. En azindan cogu mage artik master 5 kullaniyor ve macrocular sagolsun +8 paper seti olmayan mageyi dovuyorlar zaten..
Benim dusuncem, bu serverda mage de melee de hepey oynadim. Mageden meleeye de dondum. Damagelerde herhangi bir problem yok. Tek sorun tam olarak cozulemeyen uzaktan gozukmeme sorunu. Eyvallah eskisi gibi cok fazla degil ama hala aksam saatlerinde arasira oluyor. Bu da magelere cok buyuk avantaj sagliyor.