Vurvurinlesin Pk Movie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
V

VeyseIBAYAR

Guest
Zuzu orda kac vs ye girmiski kötü geçmiş? Zuzu la ayni çari oynuan bendim zuzu çalişio die gökçerlerle 2.3 ws de yer aldi ordada kestik zaten o yüzden ilk ağizdan yalanliyim seni.
Moruk biliyon ben ortaklarla pokelerle cok şaapmam benim icin carın sahibi önemlidir :) ben o sw yi erken bıraktım icin bide unutmuşum :)

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Moruk biliyon ben ortaklarla pokelerle cok şaapmam benim icin carın sahibi önemlidir :) ben o sw yi erken bıraktım icin bide unutmuşum :)
Yaa mk hepsinin 2 video attik kudurdu *pne boskoy he de gec moruk ben bi havuza giriym saldirrsa kemik at :D

M

MiracLe

Guest
Yıllardır myko pwp oynuyorum ve TheMYKOnun her serverinde oynadım bu sw de olmak üzere merak ettiğim konu şu . Şu taşlar ve ağaçların arkasını görüyorsunuz kalenin içini falan bu TheMYKOnun kendi clientinde yok Buda bi hile sayılmazmı sonuçta üstünlük yada bu hile değilse bizede paylaşın bizde kullanalım . Sırf bunu sormak icin üyelik açtım cevaplarsanız sevinirim iyi oyunlar
Kesinlikle cevap verilmicek bi soru sormuşsun ne zamandır TheMYKO oynuyorum bu kadar dangalak herifi toplu bir halde görmemiştim. Kavga etmekten önemli olanı kaçırıyorlar böyle birşeyi kullanmalarına izin vermek komediden başka birşey değil madem bunlar serbest tbl kullanıyor denilen herkes de geri dönüyor bizde bu kervana katılmalıyız herkese küfredip tbl kullanıp sonra hiçbişey olmamıs gibi davranmalı :)

RussianB1TCH

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 1, 2015
67
7
78,205,050
293
Yıllardır myko pwp oynuyorum ve TheMYKOnun her serverinde oynadım bu sw de olmak üzere merak ettiğim konu şu . Şu taşlar ve ağaçların arkasını görüyorsunuz kalenin içini falan bu TheMYKOnun kendi clientinde yok Buda bi hile sayılmazmı sonuçta üstünlük yada bu hile değilse bizede paylaşın bizde kullanalım . Sırf bunu sormak icin üyelik açtım cevaplarsanız sevinirim iyi oyunlar
Kardes bunlar böyle hileler olmadan zaten mage oynuyamazlar bide utanmadan video atiolar iyi mageyiz die kollari protezden.. bırak user olsun die görmemezden gelioz..

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Pek bakamıyorumda işteyim ben hiçbir zaman sizin clan girmek için yaptığım birşey olmadı sizinle ortak 1 swde oynadık ismi lazım değil TheMYKOda mele mage olarak oynadık siz bede gökçeleri kesemezken bfde üstümüzü vurun adamlar ölünce sevinen ve nihat orda ben senin prtnde tp mage oynuyorum sabah pk az olduğu için vs bowl üstünde oldu anlaşma fln olmadı sizin kafadan bende istiyorum

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Kardes bunlar böyle hileler olmadan zaten mage oynuyamazlar bide utanmadan video atiolar iyi mageyiz die kollari protezden.. bırak user olsun die görmemezden gelioz..
Sen kimsinde neyi görmezden geliyorsun birçok mage trança olduğu gibi özel efect bizde kullanıyoruz

V

VeyseIBAYAR

Guest
Pek bakamıyorumda işteyim ben hiçbir zaman sizin clan girmek için yaptığım birşey olmadı sizinle ortak 1 swde oynadık ismi lazım değil TheMYKOda mele mage olarak oynadık siz bede gökçeleri kesemezken bfde üstümüzü vurun adamlar ölünce sevinen ve nihat orda ben senin prtnde tp mage oynuyorum sabah pk az olduğu için vs bowl üstünde oldu anlaşma fln olmadı sizin kafadan bende istiyorum
Gökçerleri kesemezken derken ciddimisin moruk :)) sana burda 10 tane movie atabilirim boş yapma yalan konuşurken iyi düşün :) hadi neyse uzatmayalım clana girmek icin hic bişey yapmadım dedin geldin bi priestimize poke oldun

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Gökçerleri kesemezken derken ciddimisin moruk :)) sana burda 10 tane movie atabilirim boş yapma yalan konuşurken iyi düşün :) hadi neyse uzatmayalım clana girmek icin hic bişey yapmadım dedin geldin bi priestimize poke oldun
Buğra ile birlikte oynadım ben poke olmam

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Buğra ile birlikte oynadım ben poke olmam

exeptus

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 30, 2014
317
192
104,517,600
6,727
lan oğlum bıkmadınız mı her konu altına yazmaktan? herkesi kestiniz tamam. şahidiz.

V

VeyseIBAYAR

Guest
lan oğlum bıkmadınız mı her konu altına yazmaktan? herkesi kestiniz tamam. şahidiz.
Kimse kimseyi kestik demedi senin o salak arkadaşların atlamasaydı mevzuya böyle bi konu olmucaktı

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Kardes pm attik pm attilar bowldan peşimize takilip köprüye kadar geldiler bekledik vs atilcak belli ekisigi gedigi vd olmasa saldirmazlar illa anlasmali vs maradondamı konusulcak?? Karsmbole yakaliypda vs baslamamiş öyle olsa okadr yolu arkamzdanda gelmezler simdi bulundgn gruba göre muamele cekme mert ol herhalde o vs zamani gene yemegi fazla kacirip kafa yapmişsa sana.. bilemem olan bu inkar edeninde mk yalan söyliyeninde..

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
RED sadece press ok yapar bizim oldumuz yerde Nokta...Ağlayın şimdi

kral001

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
15
11
78,052,425
63
bizimlede paylaşırmısınız o bowlu nasıl öyle yapıosunuz heralde ban sebebi değil

M

MrsZuZu3

Guest
Bak veyselcim gelip benim abime poke diyemezsin sen. Zamanında nasıl konuşuyorsanız şimdide öyle konuşun

• Like
Reactions: lamp
V

VeyseIBAYAR

Guest
Bak veyselcim gelip benim abime poke diyemezsin sen. Zamanında nasıl konuşuyorsanız şimdide öyle konuşun
Eger senin abin benim clanımda başka bi prieste gidip konusuyosa pokedir moruk demekki bizim clanımızda deilmiş

M

MrsZuZu3

Guest
Eger senin abin benim clanımda başka bi prieste gidip konusuyosa pokedir moruk demekki bizim clanımızda deilmiş
Konuşur birader komutu beğenmemistir o akşam başka birinin komut vermesini istemiştir . He gelip sizede bişey dememiş başkası gelsin komut versin diye falan. Bence bi sıkıntı yok . Yani dün başkalarıyla ws atarken çağırıp şimdi poke dersen hoş olmaz. O charinda o itemleri abim olmasa zor olurdu be

V

VeyseIBAYAR

Guest
Konuşur birader komutu beğenmemistir o akşam başka birinin komut vermesini istemiştir . He gelip sizede bişey dememiş başkası gelsin komut versin diye falan. Bence bi sıkıntı yok . Yani dün başkalarıyla ws atarken çağırıp şimdi poke dersen hoş olmaz. O charinda o itemleri abim olmasa zor olurdu be
Kardeş o server benim sıkıntıların vardı süloda bırakmıştı mesela o ws de olanlar eger gidip vs yi başkasına anlatıyosa o clan oyuncusu deildir abim item yaptı diyosun abinin koydugu item kadar nihat farm yaptı sürekli ep vs sattı ben emreyi severim clandaykende bi sorun yoktu ama o biliyodu o server bizim icimizde neler oldugunu gidip başka clan ts lerine anlatıyosa o clan oyuncusu deildir