Vs event ilk gün izlenimleri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

WtF.

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 12, 2017
145
179
121,611,600
7,036
Günaydın fikirlerinizi böyle belirtmeniz güzel umarım herkes sizler gibi eleştiri yapar.

1.Boşuna karakter dizdim bizden çok kendinize saygısızlık olur tam olarak bir aydır soluksuz pk atıyorsunuz bence boşuna dizmediniz.
2. Orada duran GM arkadaşların hepsi vs başlarken sc sil bas kontrolü yaptı içiniz rahat olsun.
3.Vslerden elenen arkadaşlar oyunu bırakması bizim elimizde olan bir şey değil keşke kalsalardı ancak 1 hafta sonra da yapsak o vs eventı 1 hafta sonra yine bırakacaktı kaldı ki bir iki kişi bıraktı diye bu kesin olarak söyleyemezsiniz.
4.İtemlerin karakter değiştirmesini takip söz konusu değil önünü geçilecek bir şey değil.
Aslında önüne geçilebilecek bir şey 2. tur başlamadan 2 saat önce 2. tura geçen herkesin tradesini 2. tur bitene kadar kapatın ak koyun kara koyun ortaya çıkacaktır server başından beri Z1 takılıp son gün item toplayıp dilenenlere karşı boşa farm yapmış olduk önlem alınabilir ama bunu siz istemiyorsunuz. Bu da amatörlük ya da ilk defa yapıyor olmanıza değil inadınıza bağlıyorum [trade block gelmemesini]

• Like
Reactions: Teneke

Play

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 9, 2016
99
33
79,487,100
1,916
Konuyu acmamdaki amac dusuncemi dile getirmek ve iyi ya da kotu yorumu olanlarin yorumlarini yapmasi. Karsilikli atismaya gerek yok bu saatten sonra da kuralların degismesine gerek yok yönetim bundan mutlaka ders cikaracaktir. Sonucta TheMYKO her zaman vardi bundan sonra da her zaman olur ins. Bundan sonraki etkinliklerde her yönüyle düşünülüp hareket edilecektir.

• Like
Reactions: iTUGRA

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
O 2 ws yaklasik 4saniye kitli kaldigim wslerdi. Ayrica ben hâla adminlerin 2mizin itemlerini yazması taraftarıyım 😁 bu tarz konuşmamim sebebi de wsden 1 gün önce " Yarınki turnuvaya katılma , rezil olacaksın yazık olur , hükmen 3-0 kaybet daha iyi "yazmandan dolayıdır. Asasımız ile charına % attık 6.5k canin vardı. Benim ise 5500. Kimseye durduk yere laf atıp polemik yaratmam. Genelde bana atılan laflara cevap veririm okadar. Diyeceklerim bukadar iyi forumlar.

tuğranın warrior ile ben takıldığım için onu sana ben yazdım ama kalkıp senin burda anlattığın gibi olay olmadı makarasına çok şanssız kura çektin kanka yazdım güldüm sende güldün gülüştük makara olduğunu sende iyi biliyorsun sen burda 50 kere masal anlatsan yinede boş dün bizzat neyin ne olduğuna şahit olduk inan 500 tl bizim umrumuzda bile değil ben vs turnuvasına katılmadım bile oyunuda erkenden bıraktım çünkü bu db gelen yenilikler benimle uyuşmadı biz her zaman 4 kişi takılırız 5.ci kişi aramıza bile giremez diğer 3 arkadaş gel takılalım dediği için bozduğum asası dizmek yerine tuğra mage olunca onun warrioru dizdim öylesine pk atıp çıkıyoruz ayrıca şunada emin ol 70 captan önce bizde olan itemler serverdaki kimsede yoktu hatta şöyle söyleyim servera bile çok ağır gelirdi o itemler server kaldırmazdı eğer kafa yapıma bu db uygun olsaydı devam edip vs turnuvasında içinden geçmediğimiz adamda kalmazdı sen git eşit servera tuğra ile vs at 100ünü mü alırsın 1 inimi orasını orda görürsün bu işler ondan bundan item dilenip vs ye gelmekle olmuyor bir kere hiç etik değil adam tek başına dizdiği itemlerle 5 6 kişiden oluşan itemler ile vs atıyor yani aslında 1v1 değil 1v6 atıyor neyse uzatmaya gerek yok bu arada yönetim tarafından yanlış anlaşılmak istemiyorum vs turnuvası harici servera gelen yenilikler kötü değil adamlar çalışarak useri memnun etmeye çalışıyorlar gayretlerini saygı ve sevgiyle karşılıyorum sadece benim kafa yapıma uyuşmayan yenilikler olduğu için erkenden veda etmek zorunda kaldım.

GLorFindeL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 1, 2015
108
143
84,981,600
5,257
Aslında önüne geçilebilecek bir şey 2. tur başlamadan 2 saat önce 2. tura geçen herkesin tradesini 2. tur bitene kadar kapatın ak koyun kara koyun ortaya çıkacaktır server başından beri Z1 takılıp son gün item toplayıp dilenenlere karşı boşa farm yapmış olduk önlem alınabilir ama bunu siz istemiyorsunuz. Bu da amatörlük ya da ilk defa yapıyor olmanıza değil inadınıza bağlıyorum [trade block gelmemesini]
bu öngörülen bişeydi item aktarımı. kurallar duyurulduktan sonra herkesin ilk aklına gelende buydu '' kanka sırayla itemleri döneriz ''

• Like
Reactions: Teneke and WtF.

JAXES

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
182
141
81,623,850
6,759
ilk turnuva eksiklikler olması normal ,ben gayet güzel eğlendim çok güzel düşünülmüş eğlenceli bir etkinlik
Keyfini çıkartmaya bakın bir sonraki vs turnuvası daha güzel olacak, ekip her zaman önemlidir daha çok emek verin uğraşın siz kazanın :)
@FlyingDagger ? kardeşim tebrikler tekrardan güzel eğlendik güldük :)

• Like
Reactions: Jackass

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
tuğranın warrior ile ben takıldığım için onu sana ben yazdım ama kalkıp senin burda anlattığın gibi olay olmadı makarasına çok şanssız kura çektin kanka yazdım güldüm sende güldün gülüştük makara olduğunu sende iyi biliyorsun sen burda 50 kere masal anlatsan yinede boş dün bizzat neyin ne olduğuna şahit olduk inan 500 tl bizim umrumuzda bile değil ben vs turnuvasına katılmadım bile oyunuda erkenden bıraktım çünkü bu db gelen yenilikler benimle uyuşmadı biz her zaman 4 kişi takılırız 5.ci kişi aramıza bile giremez diğer 3 arkadaş gel takılalım dediği için bozduğum asası dizmek yerine tuğra mage olunca onun warrioru dizdim öylesine pk atıp çıkıyoruz ayrıca şunada emin ol 70 captan önce bizde olan itemler serverdaki kimsede yoktu hatta şöyle söyleyim servera bile çok ağır gelirdi o itemler server kaldırmazdı eğer kafa yapıma bu db uygun olsaydı devam edip vs turnuvasında içinden geçmediğimiz adamda kalmazdı sen git eşit servera tuğra ile vs at 100ünü mü alırsın 1 inimi orasını orda görürsün bu işler ondan bundan item dilenip vs ye gelmekle olmuyor bir kere hiç etik değil adam tek başına dizdiği itemlerle 5 6 kişiden oluşan itemler ile vs atıyor yani aslında 1v1 değil 1v6 atıyor neyse uzatmaya gerek yok bu arada yönetim tarafından yanlış anlaşılmak istemiyorum vs turnuvası harici servera gelen yenilikler kötü değil adamlar çalışarak useri memnun etmeye çalışıyorlar gayretlerini saygı ve sevgiyle karşılıyorum sadece benim kafa yapıma uyuşmayan yenilikler olduğu için erkenden veda etmek zorunda kaldım.
Iyi bari o diyalogun nasil gectigini biliyorsun demekki. O zaman da gülmüştüm zaten çünkü beni tanımıyorsunuz. Bir cogunuz sadece TheMYKOda oynadigı için insanları burada tanıdığınız kadarıyla yorumluyorsunuz da ondan. Item dilenme mevzusu bireysel olan clanlar arasinda olur. Her neyse size kendimi anlatmakla ugrasmayacagım. Ortaya tatmin edici bir iddia katarsanız istediginiz eşit swde ws atarım. Kusura bakmayın ama konuya beni çeken sizlersiniz üzmek , asagilamak istemezdim. Polemik te yaratmak istemezdim. Çünkü bu swde özellikle mage jopunda polemik yapacağım bir ekip veya kişi yok.

Mjora

GameMaster
Staff member
GameMaster
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
Dec 17, 2019
276
504
253,479,600
12,058
Merhaba,
Etkinlikte eksiklikler olabilir ve bunlar düzeltilir fakat istediği sonucu alamayıp burada olmayan şeyleri olmuş gibi gösterip algı oluşturmaya kalkışmayın lütfen.
Ek olarak, bizim de oyunun doğası gereği önüne geçemeyeceğimiz durumlar mevcut Örnek: Item Aktarımı gibi. Bu konu hakkında detaylı şekilde düşünüldü, tek fark sizlerin düşündüğü gibi basit bir konu değil maalesef.

• Like
Reactions: Kojiro
Status
Not open for further replies.