Vs event ilk gün izlenimleri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Play

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 9, 2016
99
33
79,487,100
1,916
1- Boşuna char dizip item yapmisiz.
2- Sw de bulunan 1 2 in ve dia skull 20 25 kiside dolaşti. İNyi gec kiyafet, silah, takiya kadar hepsi chardan chara dolasti.
3- Vs 31 Ocaktan önce başlatıldı.
4- Vsde elenenler oyunu birakti.
5- 2000 sc sil-bas aktifti ilk vslerde sonradan önlem alindi mi bilmiyorum.

Sonuc olarak itemi olan grubun tum oyunculari ayni itemlerle vs atti 10 kisi birlesip +2 takilarla in. Glass shard 8 lerle tek oynayanlar ezildi gitti. Oysa 4 5 gm sadece durdu izledi vsyi bos bos. item transfer yasagi konsaydi kimse cesaret edemezdi. sadece sikayet edilenler bile incelense isin icinden cikilirdi.

Daha adil bir turnuva olabilirdi. Tesekkurler.

Bowie

GameMaster
GameMaster
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
Apr 24, 2019
83
310
175,946,100
4,709
Günaydın fikirlerinizi böyle belirtmeniz güzel umarım herkes sizler gibi eleştiri yapar.

1.Boşuna karakter dizdim bizden çok kendinize saygısızlık olur tam olarak bir aydır soluksuz pk atıyorsunuz bence boşuna dizmediniz.
2. Orada duran GM arkadaşların hepsi vs başlarken sc sil bas kontrolü yaptı içiniz rahat olsun.
3.Vslerden elenen arkadaşlar oyunu bırakması bizim elimizde olan bir şey değil keşke kalsalardı ancak 1 hafta sonra da yapsak o vs eventı 1 hafta sonra yine bırakacaktı kaldı ki bir iki kişi bıraktı diye bu kesin olarak söyleyemezsiniz.
4.İtemlerin karakter değiştirmesini takip söz konusu değil önünü geçilecek bir şey değil.

• Like
Reactions: Play and TheXXXX

TheXXXX

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
172
158
87,423,600
3,694
Gladyatör oyunları gibiydi :D arenanın etrafındakı kalabalık falan goze cok guzel geldi :D

• Like
  • Haha
Reactions: sasuke and Bowie

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
Bence tam bir fiyaskoydu dün kitlerim ile sasuke vs atmadan önce sasukenin yanına clanından adam geldi item vermeye onca dakika beklediler tam vs zamanında sasuka bekletti vs yi bireysel olarak değil ekip olanlar ön plana çıktı oyunculuğun falan hiç bir önemi kalmadı ben dün bunu gözlemledim boşu boşuna para dağıtacaklar başka bir şey değil dünkü vslerin iptal olması gerek yeniden düzenlenip vslerden bir kaç saat önce tradeler blocklanıp invertoryde sadece 1 er adet sc bulundurulmaları gerek yoksa parayı alan arkadaşlar haksız yere almış olacaklar tabi bir kaç kişi hariç

Last edited:

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Neyse ben şimdi uyuyorum, uyandığımda mantık çerçevesinde şeyler yazılmış olur inş

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
İlk günden dayak yiyenler de burada mı :/

• Like
Reactions: NeOttomaN

_desiRe

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 4, 2017
101
67
79,487,100
2,758
bugun vs atanlar bittiniz.

Xraught

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 9, 2016
37
31
78,571,350
1,960
Bunlar önemli değil de yan çar asas sokup spike town attıranlara önlem alınmalı.

• Haha
Reactions: Kojiro

WeezeR

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 7, 2019
38
77
78,876,600
3,428
1 aydır oynuyorsunuz vs event server başından duyrulan bişey iteminizi paylaşabileceğinz iteminizi verecek kadar güvenebileceğiniz ortam yapamayan ağlamaya başlamış.Şunu unutmayın ödüller doğrultusunda kimi item yapmak yerine parasını np sc ye verdi kimisi vs event ugruna hareket etti pk atmak yerine eslantta yattı kalktı.Madem bu turnuvalarda iddaalı olmak istiyorsunuz bunları çoktan düşünüp hazırlanmalıydınız.Amacın eğlence ise at vs ni geç he yok ben birinçi olçam en iisi menim moruq diyosan sızlandığın durumları uygulamaya başla hemen

• Like
Reactions: FlyingDagger

iTUGRA

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
52
87
78,723,975
2,755
Katılmıyorum kardeşim güvenmek değil ki mesele , ben kazanan arkadaşı da tebrik ettim ama bana görede mantık dışı fiyasko bir vs turnuvasıydı. İtem toplayıp vs atılacaksa charlar full item yapılıp eşit şekillerde atılsaydı madem :D yada 80/1 serverlarda ataydık olmaz mıydı? Emek isteyen bir serverda bu şekilde olması saçma oldu. Ben bırakmaıdm valla oynamaya devamda ediyorum, niyetimde vsde para değil keyif almaktı , alamadım. Ha 500 lira alsam ne almasam ne Allah için , gidelim o zaman şu +3 takı set 8 shell set başlayan serverlarda oynayalım ? Adil ve eşit vs olur fakat burası TheMYKO öyle değil mi arkadaşlar yoksa ben mi yanlış serverda oynuyorum?

baho

Level 60
1 Yıllık Üye
Jan 9, 2020
8
8
78,052,425
847
Katılmıyorum kardeşim güvenmek değil ki mesele , ben kazanan arkadaşı da tebrik ettim ama bana görede mantık dışı fiyasko bir vs turnuvasıydı. İtem toplayıp vs atılacaksa charlar full item yapılıp eşit şekillerde atılsaydı madem :D yada 80/1 serverlarda ataydık olmaz mıydı? Emek isteyen bir serverda bu şekilde olması saçma oldu. Ben bırakmaıdm valla oynamaya devamda ediyorum, niyetimde vsde para değil keyif almaktı , alamadım. Ha 500 lira alsam ne almasam ne Allah için , gidelim o zaman şu +3 takı set 8 shell set başlayan serverlarda oynayalım ? Adil ve eşit vs olur fakat burası TheMYKO öyle değil mi arkadaşlar yoksa ben mi yanlış serverda oynuyorum?
+++++++++

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
1 aydır oynuyorsunuz vs event server başından duyrulan bişey iteminizi paylaşabileceğinz iteminizi verecek kadar güvenebileceğiniz ortam yapamayan ağlamaya başlamış.Şunu unutmayın ödüller doğrultusunda kimi item yapmak yerine parasını np sc ye verdi kimisi vs event ugruna hareket etti pk atmak yerine eslantta yattı kalktı.Madem bu turnuvalarda iddaalı olmak istiyorsunuz bunları çoktan düşünüp hazırlanmalıydınız.Amacın eğlence ise at vs ni geç he yok ben birinçi olçam en iisi menim moruq diyosan sızlandığın durumları uygulamaya başla hemen
Ya sen ne anlatıyorsun değişik muhtemelen sende clanından 3 5 item alıp gelirsin vs ye bariz belli. Şimdi 1 adam kendi emekleriyle dizdiği char var bide toplama itemlerle vs ye gelenler var ve ortada bir ödül varsa adil olunmalı dünkü vs de bariz çok eksik yönler vardı tekrar diyorum vsler iptal edilip gerekli şartlar ile tekrarlanmalı

• Like
Reactions: theSperman and WtF.

Bowie

GameMaster
GameMaster
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
Apr 24, 2019
83
310
175,946,100
4,709
Vs konusunda ilk tecrübemiz illa ki hatalarımız olacaktır ancak olayları başka taraflara çekmek yerine bu şekilde fikirlerinizi belirtmeniz bizleri daha iyi hissettirecektir iyi forumlar.

iTUGRA

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
52
87
78,723,975
2,755
Ya sen ne anlatıyorsun değişik muhtemelen sende clanından 3 5 item alıp gelirsin vs ye bariz belli. Şimdi 1 adam kendi emekleriyle dizdiği char var bide toplama itemlerle vs ye gelenler var ve ortada bir ödül varsa adil olunmalı dünkü vs de bariz çok eksik yönler vardı tekrar diyorum vsler iptal edilip gerekli şartlar ile tekrarlanmalı
WeezeR'i severim ben, adamdır kendisi tabi herkesin görüşü değişebilir ama kavga gürültü olmasın yeter bence , herkes fikrini beyan edebilir. Saygı duyuyorum ama bende WeezeR sana katılmadığımı belirtmek isterim.

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
Konu yine bana geldigi için yorum yapıyorum. Biraz beyni olan herkes serverin 1. Günunden beri hatta betanın 1. Gününden beri benim DrunkClub un lr magesi oldugumu bilir. Ws turnuvasında lr mage ile oynamak kumardır ,kitlersen kazanırsın kitlemezsen kaybedersin bu bariz bellidir. Bende işimi sansa degil playerlige bırakmak için arkadasimdan Fr staffı aldım. Bukadar basit. Dün 3-0 madara ettitim adamın itemlerini şuraya yazsa adminler item aldı cart curt yazmaya utanırsınız. Şu da kesin bir şey o adam eşit swde 100 ws atsak 1tane alamaz benden. Oyüzden rolünüzü çok büyütmeyin arkadaşlar.

iTUGRA

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
52
87
78,723,975
2,755
Sasuke ben sana terbiyesizlik etmedim sende bence haddini aşmadan yorum yap oldu mu ? Madara ettim falan nedir enteresansın herhalde. Ben burada ağlama duvarı oluşturmuyorum konuyuda ben açmadım kalktık insan gibi tebrik ettik , yaşınızın kalıbınızın adamı olun ona göre konuşun biraz oldu mu. Flame stafı falan aldın almadın olayını geç kardeşim , konuşursak sadece onu almadığın aşikar zaten. Neyse polemik sevmiyorum ben , hala sana terbiyesizlik etmiyorum bence sen de etme. 3-0 madara ettim değil emeğinin itemi ile gel fr ol bi daha atalım. İtem toplayıp vs event mı olurmuş. Aramızda ki skull farkı bile yeterdi herhalde, kaldı ki topladığın itemler benim eşyalarımdan emin ol fazlaydı. Şimdi boş muhabbet yapmaya gerek yok. Her şeyde kendiniz haklı çıkarmayı bırakın artık bence. Kaldı ki 2vs last hite kaldı sen aldın madara olmuyor bu.

WeezeR

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 7, 2019
38
77
78,876,600
3,428
Maradonda pm atarsan itemlerimi gösteririm.İtem toplamama gerek yok olan itemim ortalamanın oldukça üzerinde zaten.Karşıt fikre tahammülün yok sanırım

• Like
Reactions: FlyingDagger

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202
Sasuke ben sana terbiyesizlik etmedim sende bence haddini aşmadan yorum yap oldu mu ? Madara ettim falan nedir enteresansın herhalde. Ben burada ağlama duvarı oluşturmuyorum konuyuda ben açmadım kalktık insan gibi tebrik ettik , yaşınızın kalıbınızın adamı olun ona göre konuşun biraz oldu mu. Flame stafı falan aldın almadın olayını geç kardeşim , konuşursak sadece onu almadığın aşikar zaten. Neyse polemik sevmiyorum ben , hala sana terbiyesizlik etmiyorum bence sen de etme. 3-0 madara ettim değil emeğinin itemi ile gel fr ol bi daha atalım. İtem toplayıp vs event mı olurmuş. Aramızda ki skull farkı bile yeterdi herhalde, kaldı ki topladığın itemler benim eşyalarımdan emin ol fazlaydı. Şimdi boş muhabbet yapmaya gerek yok. Her şeyde kendiniz haklı çıkarmayı bırakın artık bence. Kaldı ki 2vs last hite kaldı sen aldın madara olmuyor bu.
O 2 ws yaklasik 4saniye kitli kaldigim wslerdi. Ayrica ben hâla adminlerin 2mizin itemlerini yazması taraftarıyım 😁 bu tarz konuşmamim sebebi de wsden 1 gün önce " Yarınki turnuvaya katılma , rezil olacaksın yazık olur , hükmen 3-0 kaybet daha iyi "yazmandan dolayıdır. Asasımız ile charına % attık 6.5k canin vardı. Benim ise 5500. Kimseye durduk yere laf atıp polemik yaratmam. Genelde bana atılan laflara cevap veririm okadar. Diyeceklerim bukadar iyi forumlar.

iTUGRA

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
52
87
78,723,975
2,755
Sen insan mısın ? Ben mi yazdım sana bunları hayırdır? Asasınla % attın 6500 canım mı vardı :D Kardeşim sen harbiden sağlam yalancısın , birincisi kimle konustun bılmıyorum ama ben asla bu şekilde konuşmam bunu bil. Hangi char sana bunları yazdı bilmiyorum. İklncisi asasınla % attın 6.5k canım vardı oyle mi :D keşke görseydim o hp yi , 5800 den yukarısı olmadı. Neyse senin gibi adamla diyaloğa girmeye gerek yok . Sana sövsem bana söv ya da herhangi çirkin birşey yazsam bu kadar gücüme gitmezdi. Edep denen şeyden uzak, hak denen şeyden uzak üstelik yalan konuşan bir insanla daha fazla muhattap olmak istemiyorum. Tekrar tebrikler. Karşıt cümle olarak cevap verme zorunluluğu doğdu ki yazıyorum. Bundan sonra her ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim çünkü gerçekten hakkaniyetli insanlar değilsiniz, yalan yer etmiş.

• Haha
Reactions: UchihaSasuke
Status
Not open for further replies.