ÜZGÜNÜM AMA YİNE BEN (= BOGAZINYARGICI ~ HeaveN ~ KARUS

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

B0GAZINYARGICI

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 9, 2017
235
49
83,150,100
1,221

Merhabalar..
Başlıkta belirttiğim kelimeler tek başına bir şey ifade etmemektedir. Ama bu başlıklar benim ile birçok şey ifade etmektedir. Ne kadar çok takım kursam ne kadar çok başarısız olsam da bu serüvenden hiçbir zaman vazgeçmedim. Bu süreç de ciddi dostluklar kazandım veya kaybettim. HeaveN denilince benim aklım dostluk ve aile gelmektedir. HeaveN 'ın her daim ideolojisi bu olmuştur. Ego ve item, 1. liğin geçici olacağını her daim bilmişlerdir. Ben bu ideolojiyi hem iş hayatıma hemde oyun hayatıma daima yansıttım. Ben bu ideolojiyi Luferde Ape keserken, Cz de bowl dönerken de korudum.

Sözün özü bu ideolojiyi benim ile birlikte benimseyecek, yahu kardeş 1 gün girmedin çıktım veya yahu kardeş çok geri kaldık veya yahu kardeş 10. gün halen lüferden çıkmadık veya yahu kardeş kimse pus almamış veya kardeş, veya kardeş ....

Ne demek istediğimi anlayan, düşünebilen, sadece oyun maksatlı olmayan arkadaşlar arıyoruz.. Kısmet ise Rise Online World 'de beraber olabilmek dileğiyle..

Kalın sağlıcakla...

İletişim Adresimiz:
Yayın Link;

Recep Ali Parlak

• Like
Reactions: B3ddah

jenqumoira

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2018
96
21
78,723,975
1,193
Başarılar güncel

• Like
Reactions: B0GAZINYARGICI

urunaLim

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
53
10
78,388,200
3,033
Başarılar dilerim, bol bol DM farmları yapmaya devam :)

SeXeN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jan 22, 2016
7
2
78,021,900
191

Merhabalar..
Başlıkta belirttiğim kelimeler tek başına bir şey ifade etmemektedir. Ama bu başlıklar benim ile birçok şey ifade etmektedir. Ne kadar çok takım kursam ne kadar çok başarısız olsam da bu serüvenden hiçbir zaman vazgeçmedim. Bu süreç de ciddi dostluklar kazandım veya kaybettim. HeaveN denilince benim aklım dostluk ve aile gelmektedir. HeaveN 'ın her daim ideolojisi bu olmuştur. Ego ve item, 1. liğin geçici olacağını her daim bilmişlerdir. Ben bu ideolojiyi hem iş hayatıma hemde oyun hayatıma daima yansıttım. Ben bu ideolojiyi Luferde Ape keserken, Cz de bowl dönerken de korudum.

Sözün özü bu ideolojiyi benim ile birlikte benimseyecek, yahu kardeş 1 gün girmedin çıktım veya yahu kardeş çok geri kaldık veya yahu kardeş 10. gün halen lüferden çıkmadık veya yahu kardeş kimse pus almamış veya kardeş, veya kardeş ....

Ne demek istediğimi anlayan, düşünebilen, sadece oyun maksatlı olmayan arkadaşlar arıyoruz.. Kısmet ise Rise Online World 'de beraber olabilmek dileğiyle..

Kalın sağlıcakla...

İletişim Adresimiz:
Yayın Link;

Recep Ali Parlak

kısmet isede sonra server adı var onu günceller misin :)

• Like
Reactions: B0GAZINYARGICI

[AQUAMAN]

Level 70
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 2, 2018