TheMYKO = Mage

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

abaragambi

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
105
20
79,151,325
259
Başlıkta da belirttiğim üzere TheMYKO malesef mage server. Neden mi ? Sadece 3 ss atıcam gerisi sizin takdiriniz olsun.

Buna bir düzenleme getirilmeli düşüncesindeyim.

Saygılar.

SSLer ;

SS 2 ;

SS 3 ;

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Bunu söyleyende bir MAGE ?

• Like
Reactions: imAeroDynamic

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
kojiro yine acımamış içinden geçmiş gitmiş

eargasm

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
69
7
78,205,050
569
anlyamadım ne demek istediğini? çok hızlı da yapmamışlar ben okçu olarak 15dk da bitirdim. tam olarak neye dikkat çekmek istedin?

eargasm

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
69
7
78,205,050
569
0 resistans faktörünü de düşünmeden geçmemek lazım dimi?

• Like
Reactions: Kojiro

abaragambi

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
105
20
79,151,325
259
DN : "Buna bir düzenleme getirilmeli düşüncesindeyim."

Bunu söylende bir mage unutmayın

WinneRRRRRR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 17, 2015
372
371
155,921,700
2,254
Yanlışınız var kimsede sıfır resistans yok.
Serverin başı daha herkes chitinle gezmiyor . GOBLİN giyiyor bilmem anlar mısınız ?
Mage damageleri fazladır vesselam.

• Like
Reactions: abaragambi

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Şimdi buraya yazdiklarima kimse alinmasin zaten sikindede değildir olsa son 4 serverdır yazdıklarmzdan feyz alirdi..
TheMYKO bir mage serverdır ve o yüzden girmiyorum girmiyende biton tanıdık var oyuna yoksa TheMYKO server acicak ben veya ekip girmiycek.? mele oynamakdan zevk aliyorm veya alan tanıdıklar adınada yazıyorum nie onlar adınada yazıorm faceden basliycakmsnz dedgm mele team clan oyuncularından aldıgım cevapda dusundgnb aynisi mage homeko server.. homeko kısmı prola düzeltilmiş olsada mage server kısmı aynı server mage okcu adam gbi 2.3 tane mele team oluyo olmuyo o yüzden gereği yok. Sw pro ama girişinde 8 wood hazır damegeler o bicim sadece meleye pro server adamlarda haklı eskiden gordgmz meleler bile artk mage girio .. Baska serverlarada ben girmem kalitenin tek adresidir TheMYKO bunuda belirteyim yiğidi öldür hakkını yeme.. ben sahsen 1.2 server mele team cogalmis oldugunu gördgm zaman toplat ekibimi girerim saldirrz.. yoksa mageye kafamiza patlasin magelere zevk kaynagi olalim die girmenin anlami yok o yüzden arkdsin actigi baslik dogru kolay gelsin..

Last edited:

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
İşınize gelmiyorsa oynamayın bok atacak yer arıyorsunuz mage ağlar mele ağlar ne yapsınlar birazda kusurları görmeyinde oyundan zevk almaya bakın

• Like
Reactions: JoeS

MorbidAngel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 4, 2017
241
126
83,913,225
2,153
Şimdi buraya yaziorum kimse alinmasin kimseninde sikindede değildir..
TheMYKO bir mage serverdır ve o yüzden girmiyorum oyuna yoksa TheMYKO server acicak ben tatilde olucam! Ama mele oynamakdan zevk aliyorm ve server mage okcu 2.3 tane mele team oluyo olmuyo o yüzden gereği yok. Baska serverlarada girmem kalitenin tek adresidir TheMYKO ama beklemedeyiz ekipce baktk 1.2 server mele team cogalmis girip saldirrz yoksa mageye kafamiza patlasin magelere zevk kaynagi olalim die girmenin anlami yok o yüzden arkdsin actigi baslik dogru kolay gelsin..
Nihat knk bak anlamadığın bende sizlerle eskiden beri mele oynarım eskiden azdık knk toplasan 10 tane sabit mele 4 5 tanede mage vardı araya kayınıuordu mageler şimdi sw de ırk oluşüyor bundan kaynaklı sıkışmalar oluyor buda kalabalık jop olan magelerin iş yapmasını sağlıyor

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Nihat knk bak anlamadığın bende sizlerle eskiden beri mele oynarım eskiden azdık knk toplasan 10 tane sabit mele 4 5 tanede mage vardı araya kayınıuordu mageler şimdi sw de ırk oluşüyor bundan kaynaklı sıkışmalar oluyor buda kalabalık jop olan magelerin iş yapmasını sağlıyor
Kanka tamam iyi hoş dogru bunada katiliyorm server user fazla mage zaten damage iyi 8 wood la baslamasi nedir pro diorz paper magenin takabilecegi oyun basndaki en iyi itemi 20 lw de eline veriosn bu adam daha üstünde fp gobln karisik melelere nefes aldirmio yarm yamalak patlasa bile yerdesin verme 8 wood 6 wood koy flame damage zaten fazla 8 le ana sikio mk magesi gitsn bowldan lycon lupus dusursn eyw 2 k vursn ses etmem ama buna susmam

HakanYavass

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 4, 2017
126
46
79,303,950
1,188
Kanka tamam iyi hoş dogru bunada katiliyorm server user fazla mage zaten damage iyi 8 wood la baslamasi nedir pro diorz paper magenin takabilecegi oyun basndaki en iyi itemi 20 lw de eline veriosn bu adam daha üstünde fp gobln karisik melelere nefes aldirmio yarm yamalak patlasa bile yerdesin verme 8 wood 6 wood koy flame damage zaten fazla 8 le ana sikio mk magesi gitsn bowldan lycon lupus dusursn eyw 2 k vursn ses etmem ama buna susmam
+1 dostum haklısın

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Şimdi buraya yazdiklarima kimse alinmasin zaten sikindede değildir olsa son 4 serverdır yazdıklarmzdan feyz alirdi..
TheMYKO bir mage serverdır ve o yüzden girmiyorum girmiyende biton tanıdık var oyuna yoksa TheMYKO server acicak ben veya ekip girmiycek.? mele oynamakdan zevk aliyorm veya alan tanıdıklar adınada yazıyorum nie onlar adınada yazıorm faceden basliycakmsnz dedgm mele team clan oyuncularından aldıgım cevapda dusundgnb aynisi mage homeko server.. homeko kısmı prola düzeltilmiş olsada mage server kısmı aynı server mage okcu adam gbi 2.3 tane mele team oluyo olmuyo o yüzden gereği yok. Sw pro ama girişinde 8 wood hazır damegeler o bicim sadece meleye pro server adamlarda haklı eskiden gordgmz meleler bile artk mage girio .. Baska serverlarada ben girmem kalitenin tek adresidir TheMYKO bunuda belirteyim yiğidi öldür hakkını yeme.. ben sahsen 1.2 server mele team cogalmis oldugunu gördgm zaman toplat ekibimi girerim saldirrz.. yoksa mageye kafamiza patlasin magelere zevk kaynagi olalim die girmenin anlami yok o yüzden arkdsin actigi baslik dogru kolay gelsin..
o senin cevrendeki melee team dediğin adamlari şahsen ben istemiyorum burada, bi yeriniz sıkışınca 3. gün TL ile satmaya kalkiyor çoğunuz.

GoldenLR

SAKARYASPOR
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 24, 2016
607
161
158,363,700
2,163
KARDEŞ KAFANIZMI ALMIYOR MAGE FAZLA VURUR FAZLA DAMAGE YER BUKADAR BASİT AC WARİ OZAMAN TAKIL

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
o senin cevrendeki melee team dediğin adamlari şahsen ben istemiyorum burada, bi yeriniz sıkışınca 3. gün TL ile satmaya kalkiyor çoğunuz.
Valla ben bikere item sattim full warriorumu mageye cevirdm takilari staflari tamami kalan gb shell gibi parcalari sattim biliosun bunuda ban yedim o sw bikere dike getirmedm. zaten paraya ihtiyacim yıktur para icinde oyun oynamam atilla yi karim ettgm dönemde ep wp tl istiyen arkdslarda burda sahittir tl ye oynamadgmn o senin istemedgn arkdslar 2 sene önce TheMYKOnun 1 hafta gittigi dönemde dönüp 1 hafta sonra serveri yeniden aciyorz kc ler iade dedgnde sknti yok biz burdayz dien adamlar smdi noldu? böyle diyip haklarini yeme.. bunu gectim item satiyor nedir? istiyen satar emek vermis sıkılms işi ckms vs adam ogrencidir cep harclgm bari cksn die satiodr milyar kazanmiolar korkma verdikleri sigara parasina biz yukarda ne yazioz sen hala nerelere değinion bukadar cok vuran mageye ilk günden wood 8 ini nie verion pro degilmi sw 6 wood koy? Meleyemi tek pro sw?? bowlda lycon lupus staf cıkarsn gelsin 2k vursn sknti yok emek versin.. ama bu dengesizlikleri hep görmezden gelion ben 8 woodndada deglm oynamiorm da zaten sadece anlam veremiorm iyiki es geçmişim sw yi diyip baska baharlara diyorum.