Taktik Maktik Yok Bambambam

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Ishida_Uryuu

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
106
30
79,303,950
566
bu drowda oynayan karaktersiz ve yanındaki nothing isimli prest tk keserken lure yaptılar tmm lure yaparsın bosu almak istemiş olabilir ama sana daha tek kelime yazmadan lure aldığın yetmezmiş gibi sırf bosu kesiyoruz diye birde küfür etmesi bu insanların ne kadar karaktersiz şeref yoksunu olduğunu bir kez daha göstermiş oldu clan başkanına adamına sahip çık diye pm atıyoruz sende etmişsin küfür diyor harbiden çok yavşaksın drow da oynayan sensen eger hiç şaşırmadım olanlara.

KillerBooo

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
330
278
107,081,700
1,097
bu drowda oynayan karaktersiz ve yanındaki nothing isimli prest tk keserken lure yaptılar tmm lure yaparsın bosu almak istemiş olabilir ama sana daha tek kelime yazmadan lure aldığın yetmezmiş gibi sırf bosu kesiyoruz diye birde küfür etmesi bu insanların ne kadar karaktersiz şeref yoksunu olduğunu bir kez daha göstermiş oldu clan başkanına adamına sahip çık diye pm atıyoruz sende etmişsin küfür diyor harbiden çok yavşaksın drow da oynayan sensen eger hiç şaşırmadım olanlara.
Bizde her çara herkes giriyo, ben değildim ama bizden kimse bile hak etmişsinizdir ;) konumu *** etme ayrıca senin salak olayın bizi ilgilendirmiyo

Ishida_Uryuu

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
106
30
79,303,950
566
Bizde her çara herkes giriyo, ben değildim ama bizden kimse bile hak etmişsinizdir ;) konumu *** etme ayrıca senin salak olayın bizi ilgilendirmiyo
ben bos kesiyorum diye hak ettim yani bunu görende adam sanacak sizi karaktersiz yavşaklar.