Suçlu Arkadaşlar Içeri ....

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
VcL oraclede ban ban yedın untma senn kac server da ban yedini benden iyi bilemezsn
oraclede gm nin anasına sövmekten ban yedik boş insan başka hiç bir swde yedik mi gel kanıt sun sana direk çarın tüm itemlerini donate yapıcam + 100 yb

𝓒𝓲𝓱𝓪𝓷𝓐𝓚

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 24, 2016
25
4
78,052,425
560
hehehe öledir kardeşim senin içini dışını biliyorum sen temiz bir teamla oyna gelirm evine tebrk ederm ok boş yapma bana

1LİKE ler gbi server normal den gb satılır char satlr yazldgnda alınan ss ler alınan kxp vs. hileli videoları banlamyan kojiro senn gibi yalakayı da banlmaz

• Like
Reactions: Diamond

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,049
312,087,600
1,025,949
kojiro az delikanlı ol be kardesm Vcl seni yalaka oldunu tum pvp server oyuncuları blır boş yapma yani Kojiro sende her db de bazı clanları Savunuyorsun yok öyle bişey diyorsan bana özel ts3 adresi ver gelim konusalım yiyorsa

ve ben 1lkie lerin faceden video ss lerini attm da beni face den banlayan kojiro sana dyorum
hehehe öledir kardeşim senin içini dışını biliyorum sen temiz bir teamla oyna gelirm evine tebrk ederm ok boş yapma bana

1LİKE ler gbi server normal den gb satılır char satlr yazldgnda alınan ss ler alınan kxp vs. hileli videoları banlamyan kojiro senn gibi yalakayı da banlmaz
Sen dolu yapinca ne oluyor ? Ağzınıza sakız olmuş xxxx clanlar, sen şimdi böyle konuştun diye gidip hemen o xxxx clani banlayacağım. Siz kendinizi çok mu akıllı zannediyorsunuz, boş muhabbet yapmayın şu forumda eğer oyun hırsınıza yenik düşüyorsaniz bu forumda takilmayin, laleleri banlamaktan sıkıldım.

Şifrenide hile kullananlar ile paylaşma DeeDee banlanırsın sonra.

• Like
Reactions: Mileenaa
Status
Not open for further replies.