Serverda neden sadece cr zamani pk var ?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Master itemleri gene çöp haline geldi. @Kojiro Şu master itemleri ne zaman ucuzlasa sw'de olağandışı şeyler oluyor. Cr yada bdw'deki master itemlerini biraz düşürürsen daha iyi olacağı kanısındayım. Neredeyse 1 gb'e master açamayan char kalmadı.
cok güzel, AGARTHA 'da dediğim gibi master itemleri ile pazarda prim yapmaya çalışmayın.
Master itemleri ile oyun içersinde zengin olmayi unutun

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
cok güzel, AGARTHA 'da dediğim gibi master itemleri ile pazarda prim yapmaya çalışmayın.
Benim zengin olmak gibi bi hayalim yok ki TL ile master itemleri de sattıgım olmadı, geçen sw'de sana özelden attıgım msj ıle bu sw de posta yazdıgım msj konuları cok farklı.Eminim master itemleri ile ilgili bir çok kişi benimle aynı görüştedir.

• Like
Reactions: KING

Gate

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 3, 2016
92
51
78,693,450
2,371
Master itemleri su an dengeli.Oyuna katılım yapacak olanlara caydırıcı etken oluşturmuyor.
Cr'lerde ise 2.server isi bozuyor ve çift ödül alıyor herkes.Buna çözüm getirilmeli.
Cr random dropları ise su an için dengeli gidiyor.
Biraz abartıya gidilirse sıkıntı olacak gibi duruyor.

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
Master itemleri su an dengeli.Oyuna katılım yapacak olanlara caydırıcı etken oluşturmuyor.
Cr'lerde ise 2.server isi bozuyor ve çift ödül alıyor herkes.Buna çözüm getirilmeli.
Cr random dropları ise su an için dengeli gidiyor.
Biraz abartıya gidilirse sıkıntı olacak gibi duruyor.
Tamamen şahsi fikirlerimi yazdım yukarda,kavga ortamı oluşturmak yada ortalığı kızıştırmak için değil.Aksine daha oynanır olsun diye görüş bildirdim. Sw'nin 2. Gününde Hwt'nin 25 m'ye düşmesi sanki normal gelmiyor bana. Keza diger master itemlerinin

• Like
Reactions: KING

Ishida_Uryuu

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
106
30
79,303,950
566
master böyle çok güzel 2 server önce roc satıp asasın masterini zor açmıtım 21 gb yi bulmuştu lesat a 17 gb diyorlardı böylesi çok daha güzel herkez açsın masterini kime ne zararı var

Mordad

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 11, 2016
88
45
78,693,450
1,466
Master gayet iyi bu oyunda clanla oynayan kadar tek oynayan oyuncular da var. 2 db önce lesath 15 gb ye satılıyordu şikayet ediyodunuz şimdi ucuza diye şikayet ediyosunuz piyasa master itemden ibaret değil. Adam sabahtan akşama kadar master açmak için kıçını yırtsın bus kassın npt olup dursun başkası 10 m ye bdw de şansa çıkarsın hani emek?. O emek masterı açmak için değil charını dizecek itemler için harcanmalı. Master yani bu herkes açtıktan sonra eşittir gerisi senin farmına kalır. 10 kişinin master açıp 200 kişinin mastersiz gezmesi insanları daha da oyundan soğuturdu. Benim takıldığım bir diğer konu 2 hafta sonra bdw nin hiç bir değeri kalmıyor herkes master açtığı için bdw'nin fiyatını 50 60 m gibi fiyatlara çekip ilerde cazip random ödüllerle girmeye değecek şekilde ayarlanması yönünde.

• Like
Reactions: Gate and Kojiro
R

RnB61

Guest
Madem ki amaç masteri herkesin açabilmesi, demek ki 2 güne kalmadan random crlerinin hiç bir anlamı kalmamış olacak bir yenilik gelmezse?
Sonuçta random item cr sini yapıyoruz gelen en iyi item bile 50 m. Yani cezbedici bir şey olması lazım

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Madem ki amaç masteri herkesin açabilmesi, demek ki 2 güne kalmadan random crlerinin hiç bir anlamı kalmamış olacak bir yenilik gelmezse?
Sonuçta random item cr sini yapıyoruz gelen en iyi item bile 50 m. Yani cezbedici bir şey olması lazım
Random item belirli bir level den sonrada daha cazip hale getirilebilir. Şuanda bir çok kişiyi oyunda kazanıp online tutmak daha yararlı bir iş. Bu CR işini rüşvet olarak kullanmamanız da gerekiyor, PK herkesin ortak problemi, ödülü beğenirsiniz veya beğenmezsiniz bunu problem haline getirmenize gerek yok, Random Item şans işi her zaman güzel item üstünüze gelecek diye bir sözümüz yok. sonuç olarak bu oyunda PK en keyifli zaman geçirdiğiniz bölümlerden bir tanesi.

Ayrıca daha bir çok etkinlik kozumuz var
Lunar War
Castle Siege War
Exceptional Itemler (CZ DM'ye yakışır)
Bi-frost
Forgetten Temple
Death Match
Gold Zone

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954
Öyle başlıklar açıyorsunuz ki akıl sır erdiremiyorum. Daha önceki serverda da oynadigin için aslında sorunun cevabını sende biliyorsun. Kendimden örnek vermek gerekirse melee de olsam magede olsam cr dışında pk çıkamıyorum. Çünkü çalışıyorum geri kalmış karakterim ile bir de farm yerine hergun pk atmaya kalkarsam ne attigim pk dan zevk alir nede hali hazirda itemsiz olan charima item yapabilirim.
İnsanların aşması gereken bir konuda artık bedavadan birsey kovalamayı bırakması gerekiyor. Kimse üzerine alınmasın kişi gözeterek yorum yapmıyorum burada ama melee geliyor Cr fazla farm yapamiyoruz mage geliyor Cr az pk atamıyoruz lufer cok exp verdiğinden cz de kesecek adam bulamıyoruz vesaire vesaire. Sizler bizler bu serverda. 2009 2010 dan beri oynuyorsak bu adamda burada bu işi hepimizden fazla süredir yönetici olarak devam ettiriyor. Şuan server da oynamasam da böyle belli başlı server a yararı olacağını düşündüğünüz fikirlerinizi ya güzel bir üslupla tüm herkese sorarak anlatın yada en garanti yöntem olan özel mesaj yoluyla kojiro ya iletin ki zaten fikriniz serverin gidişatına ve genel oyuncu kitlesinin ihtiyaçlarına yönelik birşeyse halledilir servera uygulanır.
İs yerinede ve mobilde olduğumdan dolayı Nerden başlayıp nerede bitirdiğimi pek takip edemedim. Karışık bi mesaj oldu kusuruma bakmayın.

WaitForMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 7, 2015
114
61
79,303,950
367
CR eventlerinin haricinde pk olmamasının en büyük sebebi BOWL un yetersizliğidir. Chaos Stone haricinde çıkan normal bossların droplarının para etmemesi, master itemlerinin değersizliği ve bossların re-spawnlarının 3 yıl önceki dblere göre (en son o zaman oynadım) çok daha uzun sürede olması.CZ deki pk nın tek yeri şuan beast, blood seeker ve cardinal slotları.

• Like
Reactions: Angellady_ and JoeS

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
CR eventlerinin haricinde pk olmamasının en büyük sebebi BOWL un yetersizliğidir. Chaos Stone haricinde çıkan normal bossların droplarının para etmemesi, master itemlerinin değersizliği ve bossların re-spawnlarının 3 yıl önceki dblere göre (en son o zaman oynadım) çok daha uzun sürede olması.CZ deki pk nın tek yeri şuan beast, blood seeker ve cardinal slotları.
+1 Yazımın en başından beri bunu savunuyorum

L

LaidbackMorbid

Guest
Abi bende buradaki bir çok kişi olduğu gibi eski oyuncular dan birsiyim eskiden böyle bir kitle yoktu kafadaki clan lara yaklaşmayı bırak yanından geçemezdi kimse master çok zordu ulaşması zor olasılık tı şimdi lwl ortalaması yakın her kesim iyi kötü oyunda işlevsel kendi hallerince birşeyler yapıyor genel olarak olumlu çoğu şey