Server gidişatının biraz düzelmesi için,

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

WetyRool

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 19, 2014
9
0
78,021,900
47
FORUM KAŞARI iş basında yıka yagla dost olun 2niz user misiniz pk nedir bilir misiniz yok . sadece burda sidik yarıştırırsınız. Pk ne durumda bowl ne durumda 0 bilgi ama burada ahkam kesmeler . Size sidik yarıştırmada 1. lik odulunuzu vercem Kaşarlarım benim :)

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
Kimin kaşar olduğu kaşar kelimesini diline dolamasından bellidir koçum.Yaş baş diyorsunda 0-6 yaş gibi davranmak utandırmıyor mu seni ? Ben şahsen pk nedir çok iyi bilirim private server nedir onu da bilirim de,sen ve senin gibiler müneccimmisiniz ya da onların birşeylerini mi yediniz ki,kim oyunu oynuyor ya da oynamıyor buna sarıyorsunuz ? Oyunda char sahibi olmak ya da olmamak çok mu zor,ya da çok mu önemli ? Arkadaşlarımızın çevremizin söyledikleri ve onların charlarıyla zaman zaman oyuna girip,bowl'u da biliyoruz pk'ı da sen rahat ol.Senin bilmediğin de oyunda herşeyin pk ya da bowl olmadığı anladın mı gerçek oyun kaşarı ! Senin gibiler bir sussun da FİKİRLERİ olanlar birşeyler yazsın.Gölge etme hayde..

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
Oğlum evladım sizin zorunuza giden ne bu kadar ah canlarım benim ya ? :) Oyun oynamıyorsun konuşuyorsun diyordunuz,ben oyunu oynuyorum arkadaşlarımın charlarıyla da giriyorum dedikten sonra,hafta da 10 dk oyuna giriyorsun demeye başladın hayırdır ya ? :) Kaşarların kimler olduğu çok belli koçum.Laf kaşarlığı yapıp küfür edince haklı çıkmıyorsunuz,daha çok rezil oluyorsunuz.Fikriniz varsa söylersiniz,fikri olanlara da saygı duyarsınız,beğenmiyorsanız da görmezsiniz.Bu kadar zorunuza giden nedir sıkıntı bu aslında ? Çok mu koydu söylediklerim anlamadım ki :)

KjaaL

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 3, 2015
14
-1
78,052,425
57
Abi bırak şu mayası bozuk itlerle dalaşma.kimin nasıl kaşar olduğu belli zaten.konuyu açan denyoda karşı fikir yazanlara küfür edenlere beğeni yapıyor amk lavukları.bunlar işte oyunun anasını .... asıl kaşarlar hala da gitmediler buradalar dalyaraklar !!!

Last edited by a moderator:

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
Konuyu açanın bir kaç fikrine katılmamakla beraber kendi fikrimi de söyledim.Konuyu kişisel tartışmalara çekmek ve tek derdi küfür etmek olanlar yüzünden konu amacı dışına saptı forumda hep olduğu gibi ! Herkese iyi forumlar..

GNOL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
407
319
155,799,600
8,960
Hiç değilse sizin gibi saygısız ve argo kelimeler kullanmadan düzgünce yorum yapıyor önceden başkasına kaşar diyordunuz şimdi bir başkasına yarında başkasına dersiniz hepiniz foruma giriyor bakıyorsunuz sadece yprum yapıyor diye kimseye laf söylemeye hakaret etmenize gerek yok adam ister yorum yapar ister yapmaz sizene

• Like
Reactions: disloyal and KjaaL

Uxie

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
86
24
78,571,350
984
Oyna ozaman bilader. +3 uniq yap +8 shel yap oyna :) Koptum sana arada solucanalra git daha fazlalar nowa felan at ırk kesersin . gece bak sabaha karşı cs saati al birde bomboş oluor 5 boss kesmek garanti hoşuna gider :) hey gidi hey kaybol ...
sen başkalarının sözüyle çok hareket etmişsin başkalarınada aynısını yapmaya çalışıyorsun belli. biz şimdi öğrendik 5 boss garanti olduğunu sabaha karşı kesilen cs de. clanca karar aldık abisi senin dediğini yapıcaz. sen birilerine itaat ediyor olabilirsin biz kukla değiliz hadi canım.

• Like
Reactions: KjaaL

KjaaL

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 3, 2015
14
-1
78,052,425
57
ya birilerine bağlı mecbur olduklarından böyle konuşup sürekli küfür ediyor bunlar.kendi özgür düşünceleri yokki özgür düşünceleri olanlara saygı duysunlar.bunlara göre karşı birşey söyleyenler hep kaşar :) yazık acıyorum ben bunlara.

ryhmelion

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
246
129
88,797,225
3,033
Punisherin niyeti moderator olmak beyler dağılın :D

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
Punisherin niyeti moderator olmak beyler dağılın :D
Benim öyle bir niyetim yok kardeşim.Ben sadece doğru bildiğimi ve kendi fikirlerimi yazıyorum.Herşeyin altın da başka birşey aramak yanlıştır.Biri birşey yapıyor söylüyor diye 'aaa bu kesin birşey bekliyor ya da menfaati var' demek sadece oyun da forum da değil,hayatta da yanlıştır.Forumun ne olduğunu bilmeyenlere moderatörlük yapmak,ömür törpüsü olur zaten :)

ryhmelion

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
246
129
88,797,225
3,033
Benim öyle bir niyetim yok kardeşim.Ben sadece doğru bildiğimi ve kendi fikirlerimi yazıyorum.Herşeyin altın da başka birşey aramak yanlıştır.Biri birşey yapıyor söylüyor diye 'aaa bu kesin birşey bekliyor ya da menfaati var' demek sadece oyun da forum da değil,hayatta da yanlıştır.Forumun ne olduğunu bilmeyenlere moderatörlük yapmak,ömür törpüsü olur zaten :)
Fikirlere kurşun işlemez Punisher Kardeş sen yaz boşver milleti :):)

Zalım

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
18
6
78,052,425
305
Kojiro exp scleri, np scleri ve bu %50 ya da %100 fazla exp veren o müthiş preyi kaldırsın pustan. Ödül olayında üstteki arkadaşa katılıyorum ödül 1m np de olcana 5m np de olsun. Bronz silver gold neysede exp yarışına np yarışına normal userlerde katılabilsin.
+1

Uxie

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
86
24
78,571,350
984
arsızın namussuzun teki olduğun ettiğin küfürlerden kurtuğun cümlelerden belli ama tabi kişilik meselesi sen bunları meziyet olarak görüyor olabilirsin saygı duyarız, ama sende bir anne evladısın unutma diyecektim ki sende benim anneme küfür et dersin diye korkuyorum sonuçta ar namus meselesi olduğundan sende olmayan şeyler bunlar , benide bozarsın. sen çizgini bozma devam et yakışır ;) .

• Like
Reactions: Kojiro and GNOL

Uxie

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
86
24
78,571,350
984
Aptallığın sınırlarını fazla zorluyosun semtinden çıkma s.kerler söliym, senin gibilere bizim semtte gevşek diyoruz
senin oturduğun bir semtmi var ufaklık dışarıyadamı çıkmaya başladın sen biz seni sabah akşam oyun oynayan klavye başında milletin anasına bacısına sallayan asosyal, tasması bağlı itin teki sanıyorduk benim gibi insana hiçbir semtte gevşek diyemezler ki zaten karıştırıyorsundur o facebook'ndaki kaslarına bakıp hallendiğin dışarıda hiç görmediğin senin gibi sanal gerçek olmayan arkadaşlarındır . aptalın kim olduğu aşikar.

KillerBooo

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
330
278
107,081,700
1,097
senin oturduğun bir semtmi var ufaklık dışarıyadamı çıkmaya başladın sen biz seni sabah akşam oyun oynayan klavye başında milletin anasına bacısına sallayan asosyal, tasması bağlı itin teki sanıyorduk benim gibi insana hiçbir semtte gevşek diyemezler ki zaten karıştırıyorsundur o facebook'ndaki kaslarına bakıp hallendiğin dışarıda hiç görmediğin senin gibi sanal gerçek olmayan arkadaşlarındır . aptalın kim olduğu aşikar.
normali bizi bulmaz aptalı kaçırmaz...tmm sensin eyv

Uxie

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
86
24
78,571,350
984
normali bizi bulmaz aptalı kaçırmaz...tmm sensin eyv
küfürsüz cümle kurmakta zorlandığını görerekten seni daha fazla zorlamıyorum bu arada özlü sözün harika.

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
'Etme cahille muhabbet küstürürsün,silme cam kırığıyla kestirirsin' Uxie :) Herkes aptal herkes kaşar nasılsa.Böyle bakana göre birşey değişmeyecek boşveeer he de geç :)

DivineInterventioN

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2014
7
4
78,021,900
48
Gençler uzun ömürlü(4-5 ay full user giden) server istiyorsa herkes kojiroya şöyle bir öneri sunmamız lazım bence yukardaki ark.ların dediği gibi server açıldıktan sonra 6 ay server açılmayacak denmeli, ancak 6 ay sonunda o server full user de olsa kapanacak yenisi gelicek denmeli ki kojironun çarkı da dönsün. Şimdi adamın senelik 2 server planı var diyelim 2. serveri açması için bir bahane-neden- olması gerekiyor şuanki sistemde bunu server kendi kendine sağlıyor(1.5 aydan sonra user azalıyor) 2 3 aydan sonra user kalmıyor 1 ayda öyle gidiyor. Yani aslında server açık kalıyor 2 ay userli 3 4 ay boş kalıyor ama kalıyor. Kısacası bende admin olsam ve bu işten para k

Ödül konusunda her zaman demişimdir. Ödül lvl veya np endexli olmasın mesela 2 ay sonunda en fazla lvl ve npye ulaşan oyuncuya verilsin. Bu otomatikman serverin ömrünü ciddi derecede uzatır.

İlerleyen zamanlarda yeni başlayanların 62/1 veya 65/1 başlaması servere önemli ölçüde canlılık getirir. Bence myko serverlerde itici güç İTEM. Yeni başlayanlara lvl kasmak koyar ama item kasmak o kadar koymaz diye düşünüyorum. Adam zaten yeni başlıyor lvl ile mi uğraşsın item ile mi? Eski oyuncular da adamları exp slotunda basacaklarına item slotlarında bassın. Bunun için de cz deki item slotları zenginleştirilebilir.(sadece dm'ye yönelik değil, diğer moblara yayarak-gg,sg,apost,haunga,lamia,lamiros-.)

• Like
Reactions: vassili

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Şu forumda 2 kelam eden düzgün abilerimiz var onlara bile saygısızlık ediyorsunuz, bize saygı göstermiyor olabilirsiniz ama en azindan küfürsüz doğru düzgün konusan adam gibi adamlara saygınız olsun lütfen.. Sanal ortamda bu kadar kolay kabadayi olmayin, kabadayiligin bile bir adabi var, onunda içine etmeyin..!

Status
Not open for further replies.