SaTCx vs iSchroff V3-V4

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

JeremiaN

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 6, 2019
18
1
78,082,950
258
jessica isimli oyuncuyu kesebildinizmiki respawn var diye konuşuyorsunuz sol altta kimin öldüğü belli daha niye bu kadar çok ağlıyorsunuz amk salakları

VitaBrevis-Nietzsche

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 8, 2016
98
35
79,303,950
479
Olum nasıl bir kuyruk acınız varmış ben çözemedim.Dün yediğiniz dayağı tüm server gördü legal npt oldu.Hayır bizimle yarışabileceğinizi düşünüyorsanız ilk önce rankta bi 30k barajını falan geçin, seviyemize ulaşmak için çalışın, sonra gelin.Daha kendi ırkında rank tutamayan kolsuzlar kudurmuş üzerimizden prim yapar hale gelmiş.Şizofren arkadaş sürekli saçma sapan videolar atarak egosunu tatmin etmeye, kolsuzlugunu bastırmaya çalışıyor.Harpyde exp kasarken 1-2 kişi afk, okcu party arasında partyi daha toplayamadan, kesip biçip bir video atmış kestim diye.Komutcu dahil cogu kişi yokken, exp kasıyorken, okcularla ugrasırken harpy slotunda vs video atmak nasıl bir acizliktir amk :D Dünkü vs'de çekilen legal npt videosu yakında yüklenir herkes vs nedir nasıl atılır dersini izler.Dün HADES vs darda atılsın darın dısına cıkmasın dediği halde korkudan dara giremediniz.Bu arada bu arkadaşlar vs başladıgında chaosu vurarak 2.5k np kastıktan sonra vs atılmıştır.Buna rağmen 11k 7k gibi bir sonuc vardı.Yani 11k 4k rank mevcuttu diyebiliriz.Yatın kalkın kojiroya 2k sc getirdiği için dua edin.Bu arada talia gözükmesin diye erkek hera basan terrarossa ya dikkat edin.

Bu da Legal npt kanıtlı :D Respawn diye ağlamalarınız boşa respawn atılmadı alttaki killere baksan 8de 8 düşmediğini partynin zaten anlaman gerekir, ama dediğim gibi bu sümüklülerin daha beyinleri yok, sürekli çamur atarak ve yalanlara sığınarak aklınca bizle yarışabileceklerini düşünmektedirler.Serverdaki 20 gün süresince daha bir kez bile rank alamamalarının acısını bu sekilde sacma sapan videolarla bastırmaya calısmaya devam edin, bunlara bir tek siz inanıyorsunuz :)

Bu da rankın son hali olmasa da fikir vermesi açısından, chaosta kastıkları 2.5k-3k np dahildir.

Attachments

VitaBrevis-Nietzsche

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 8, 2016
98
35
79,303,950
479
bitmeyen vsde neyin dayağını atmışsınız kesebildin mi kesemedin . daha halen boş muhabbet yapma videoda respawn bastığınız bile gözüküyor halen yazıyorsun :D
Respawn mı ? assagıda killere bak aptal evladı ne zaman 8de 8 düşürdün de respawn atalım ? ulan nasıl bir şizofrensin amk :DD:DD:D:D:DD:

VitaBrevis-Nietzsche

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 8, 2016
98
35
79,303,950
479
Şizofren aptal evladı eskiden 7v8 kestiği videoları atardı.Şimdi kesemediği, npt olduğu videoları atmaya basladı amk :D:D:D

RazorChallengr

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 8, 2018
191
80
81,013,350
1,762
Olum nasıl bir kuyruk acınız varmış ben çözemedim.Dün yediğiniz dayağı tüm server gördü legal npt oldu.Hayır bizimle yarışabileceğinizi düşünüyorsanız ilk önce rankta bi 30k barajını falan geçin, seviyemize ulaşmak için çalışın, sonra gelin.Daha kendi ırkında rank tutamayan kolsuzlar kudurmuş üzerimizden prim yapar hale gelmiş.Şizofren arkadaş sürekli saçma sapan videolar atarak egosunu tatmin etmeye, kolsuzlugunu bastırmaya çalışıyor.Harpyde exp kasarken 1-2 kişi afk, okcu party arasında partyi daha toplayamadan, kesip biçip bir video atmış kestim diye.Komutcu dahil cogu kişi yokken, exp kasıyorken, okcularla ugrasırken harpy slotunda vs video atmak nasıl bir acizliktir amk :D Dünkü vs'de çekilen legal npt videosu yakında yüklenir herkes vs nedir nasıl atılır dersini izler.Dün HADES vs darda atılsın darın dısına cıkmasın dediği halde korkudan dara giremediniz.Bu arada bu arkadaşlar vs başladıgında chaosu vurarak 2.5k np kastıktan sonra vs atılmıştır.Buna rağmen 11k 7k gibi bir sonuc vardı.Yani 11k 4k rank mevcuttu diyebiliriz.Yatın kalkın kojiroya 2k sc getirdiği için dua edin.Bu arada talia gözükmesin diye erkek hera basan terrarossa ya dikkat edin.

Bu da Legal npt kanıtlı :D Respawn diye ağlamalarınız boşa respawn atılmadı alttaki killere baksan 8de 8 düşmediğini partynin zaten anlaman gerekir, ama dediğim gibi bu sümüklülerin daha beyinleri yok, sürekli çamur atarak ve yalanlara sığınarak aklınca bizle yarışabileceklerini düşünmektedirler.Serverdaki 20 gün süresince daha bir kez bile rank alamamalarının acısını bu sekilde sacma sapan videolarla bastırmaya calısmaya devam edin, bunlara bir tek siz inanıyorsunuz :)

Bu da rankın son hali olmasa da fikir vermesi açısından, chaosta kastıkları 2.5k-3k np dahildir.
farm predir o farm sen yanlış biliyorsun :D siz pk başlamıştınız 3 4 k orda kasmıştınız zaten diyicek :D ahaha :D olmayan şeyleri nasıl bu kadar ciddiyetle yaşanmış sayıyorsun anlamyorum vcl :D

Last edited:

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
1. vsde respawn var diyorum (1.24)
2. videoda respawn yok darın dışına çıkıp tp etme var ki bu da Yasak olduğunu anlaşıp söylemiştik onun kanıtı var :)

gençler artık ağlamayın vs kim kimi keserse orda biter yok biz fazla np kasmışız yok siz 2 k daha az kasmışsınız boş muhabbet yapmayın adam olun delikanlı olun

yalan üstüne yalanlarla bir baltaya sap olamayacağınızı anlayın artık

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
halen dara girmediniz diyor iyi ki 2. videoyu kanıt olarak koymuşumda ağlamanız biraz engellenmiş :D devam edin ağlamaya sizin bizi vsde towna düşürmeniz için daha çok fırın ekmek yemeniz lazım öyle dön bas yapıp 2-3 adam kesip towna gönderemezssiniz bizi aslanlarım biraz vs öğrenin de gelin

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
ve son olarak chaosta kastığımız np 300 dü az kişi olduğumuz için exp ye odaklandığımız için ama sizin kastığınız np 3k idi halen yalan dolanla bir yerlere varmaya çalışıyorsunuz ve unutmayın vs sonucu = 2 taraftan birinin towna gitmesiyle biter. daha yeni kurallar koyacakmısınız yenebilmek için :D

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
clan turnuvasında iyi item toplayın he mazallah rezil olursunuz yine :)

SELOO

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 24, 2017
101
31
79,487,100
541

1-gm hades bile söyledi talia olmadıgını .d
2- ağla amınakodugumun köpeği

VitaBrevis-Nietzsche

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 8, 2016
98
35
79,303,950
479
Oğlum bunlar harbi aptal söyledikleri yalanlara inanır hale gelmişler :D:D:D Adama rankı cekip atıyorum hala yüzü kızarmadan yalan konusuyor :D

VitaBrevis-Nietzsche

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 8, 2016
98
35
79,303,950
479
1. vsde respawn var diyorum (1.24)
2. videoda respawn yok darın dışına çıkıp tp etme var ki bu da Yasak olduğunu anlaşıp söylemiştik onun kanıtı var :)

gençler artık ağlamayın vs kim kimi keserse orda biter yok biz fazla np kasmışız yok siz 2 k daha az kasmışsınız boş muhabbet yapmayın adam olun delikanlı olun

yalan üstüne yalanlarla bir baltaya sap olamayacağınızı anlayın artık
Niye ağlıyorsunuz o zaman dün respawn var respawn var diye all chatten, ananızın kör gözünü *******.

D.N: 1. VS Okçu partinin içinde atıldığı için Respawnı basan bizzat benim.Çünkü bu aptalların, 7v8 videoyu utanmadan paylaşması dolayısıyla, exp kasarken de 1 party okçuyla birlikte slot basıp video almayı ihmal etmeyecekleri aşikardı.

MERDOO

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 17, 2018
80
19
78,540,825
1,759
Oğlum bunlar harbi aptal söyledikleri yalanlara inanır hale gelmişler :D:D:D Adama rankı cekip atıyorum hala yüzü kızarmadan yalan konusuyor :D
OLM SEN ÖZÜRLÜMÜSÜN TAKLİTMİ YAPION DELİLİGEMİ VURUON KENDİNİ İSTERSE 10K NP FARK AT APTAL OLGU APTAL SENİ TOWNA GONDERDİKMİ GONDERDİK 2.VS DE DARDAN KACTINMI KACTIN AGLAMAA AGLAMAAA HALA DİOR RANK BANA MK ****** EN SON DARDA SİZİ SİKTİGİMİZDE SİZ 11 BİZ 8.5 KASMISTIK ORAYI GOSTERSENE

Dexys

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 22, 2016
47
30
78,388,200
3,164
Bu seloylaa merdo en son x serverda bize tekleme videosu yapacaktı sonra cz de mevlüt okuttum arkadaşlara takmayin çok

MERDOO

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 17, 2018
80
19
78,540,825
1,759
Bu seloylaa merdo en son x serverda bize tekleme videosu yapacaktı sonra cz de mevlüt okuttum arkadaşlara takmayin çok
siz şey degilmisiniz x sw lerde kendini kral ilan edip TheMYKOyu 10 günde bırakan tayfa :DD sizinde dar videonuz var kaşınma rezil ederim seni burdan kalk siktir git simdi

Dexys

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 22, 2016
47
30
78,388,200
3,164
Dostum yalniz bilmem farkındamısın final haftasindayiz tabi sen anlamazsın beynin ilkokul terkten öteye geçecek durumda değil, ayrıca atsan nolur amk bizdede senin var shdndjdhbssj hemen karşılığı gelir rahat ol

SELOO

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 24, 2017
101
31
79,487,100
541
moruk oyunu bırakmadan önce kedi gibiydin bırakınca mı erkeklendin ? rank alamıyordun czde ardreamda siktirgit boş yapma burada novanın 1300-1700 vurdugu x serverda kendini allah sandı