Riote Crsi Hk.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

lNihilist

" Trust me , Im an engineer ... "
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 8, 2020
69
80
78,693,450
2,256
Normalde arkadaşlarım mage veyahut rogue olarak oynamaktalar , benim ana karakterim warrior olduğundan solo bazında random party içinde katılmaya çalışıyordum CR'ları , bazen dediği gibi ben de saçımı başımı yoluyordum doğrusu . Ama bu neticede pes etmek için pek iyi bir sebep değil . Nadiren de olsa zihniyetine uygun veyahut tanıdığın bir takım insanları bulup küçük çaplı bir ekip kurabilmiş olursan gerisini getirebilme avantajın var , çünkü karakter sınıfın buna müsait .
Dürüst olmak gerekirse sunucudaki çoğu insanı ve melee bazlı ekipleri hem zihniyet hem şahsiyet hem de oyunculuk seviyesi olarak pek beğenmemekteyim ve bunu kendi yüzlerine de dile getiririm . Ha bu arada o arkadaşlarım da en az 2-4 yıldır gerek ekip içinde gerek duo bazlı oynadığım insanlar ....
Fakat bu oyunun türünün MMORPG oluşu ve çok küçük farkların bile bazı durumlarda fark yarattığı bir oyunda ekip çalışmasına göbekten bağlı olmak zorundasın .
Ha illa sıkılıyorum daralıyorum diyorsan , Vindictus tarzı sadece dungeon temelli MMORPG ler de mevcut , veyahut ben KO'dan başka oyun oynayamam diyorsan ve bilgisayarının donanımı güçlüyse herhangi bir kişisel sunucu kaynak dosyası bulup localhost olarak açıp kendi halinde takılabilirsin .

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
taki materyaller piyasayı alt üst edene kadar mı ? Uniq el ayağa düştü bence droplar çok bol ve materyaller çok aşırı kolay toplanıyor güzel bir fikir efsane bir girişim fakat drop oranı çok aşırı yüksek olduğundan örnek item veriyim mesela rom piyasa değeri 8-9 gblere kadar geriledi. Ölüsü 12gb den satılan item 2 günde 4-5 gb değer kaybetti bilmiyorum myko burası yani homekoya döndü gibi biraz.
piyasasi düşmedi itemin sadece para az oyunda mevzu bu, istediği fiyata hemen satamayan , piyasa altına satıp yeni kumar haline getirmekte, pazardan bu kadar taş alir şansımı denerim belki rol roc gelir edasında ama işin sonunda onlar pişman olacak, çünkü her zaman düşeş gelmez.

• Like
Reactions: TeQuieroPutaaa

lNihilist

1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 8, 2020
69
80
78,693,450
2,256
piyasasi düşmedi itemin sadece para az oyunda mevzu bu, istediği fiyata hemen satamayan , piyasa altına satıp yeni kumar haline getirmekte, pazardan bu kadar taş alir şansımı denerim belki rol roc gelir edasında ama işin sonunda onlar pişman olacak, çünkü her zaman düşeş gelmez.
Son 2 gündür pazarcılık piyasasındayım , önceden pek uğraşmazdım . Arkadaşım bir takım item'ları satıp para kaynağı oluşması gerektiğini söylemişti ... Ciddi anlamda parasal değer olarak düşüş baya fazla , ki bu oyun para birimi olan Noah'ı bir hayli değerli yapıyor . Mesela bir insan bir item için varsayıyorum ki 200m Noah vermiş , fakat bu değer son 2 günde 150-140m Noah düzeyinde . Neden , çünkü Noah'a bağlı olan alım gücü ve kapasitesi azalmış durumda . Yani sunucu üzerinde ciddi bir Noah erimesi görmekteyim .
Ve bir diğer örnek , sattığım item'lardan biri Auto Loot&Genie ikilisi .... mesela 350m Noah da sabit olan Auto Loot u bile satarken bile bir hayli zorlandım . Öyle ki sattığım kişi eksik olan 20m ini farm eforu sonrasında ödemeyi yapabileceğini söyledi , ben de SS alıp " okey " demekle yetindim .
Noah cinsinde para miktarı olarak bir şişme var idi ve bu cidden aşağıya doğru ivmeli durumda .
Zaten amaç da buydu , Noah'ı eriterek stabilite sağlayabilmek ... tabi olan Noah türevinden hesaplanan oyun içi item'lara olduğu gibi PUS üzerindeki Cash veya YB üzerinden hesaplanan item'lara da oluyor .
Güzel bir teknik ve yol oldu , izlemedeyim .

• Like
Reactions: Kojiro

lNihilist

1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 8, 2020
69
80
78,693,450
2,256
Son 125 yılın en iyi para dengesi var bu server da