Relaunch ve Paylaş Kazan ve Anket

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Bize Sorulmasını İstiyormuyuz ? ANKET ?

• Evet

• Hayır

Results are only viewable after voting.

JaNs

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 20, 2015
150
69
80,860,725
2,173
100 y olmasada 50 yb bence hakkı kazananların yarı yarıya kimseyi kırmaya değmez

• Like
Reactions: SanZ

DontWORRY

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 31, 2015
138
110
80,219,700
1,313
Hayır anlamadığım nokta şu. TheMYKOdaki yönetimin amacı ne insanları soğutmak mı yoksa daha da kazanmak mı ?
Zaten yapılan bir hata nedeniyle re-launch olayı çıktı. İnsanlar zaten soğumuş vaziyette. Sen birde paylaş kazanı iptal ediyorsun ki hiçbir haklı sebeb gösterememene rağmen.
TheMYKOnun paylaş kazandaki 100 kişiye yb veremicek mi durumu abi yapmayın Allah aşkına.
İnsanları neden soğutuyorsunuz. Neden sadece v4 ve v5 abi hepsini iptal edersin o zaman.
100 YB ile ben zengin olmam fakirde olmam. Ama o 100 yb ile nasıl bir mutluluğa sahip olan insanlar var. Bana verilsin veya verilmesin gram umrumda da değil.

Her zaman şunu söylerim. TheMYKO 20xx sevdasına kapıldığı günden itibaren KAN kaybediyor ve bu politikayı değiştirmezse kaybetmeye de devam edecektir.
20xx TheMYKO için bir KARA ÇUKUR'dan ibarettir.
Saygılarla.

AdrenaliN
100 yb ile mutluluk konusuna kesinlikle katılıyorum. Bu iptal konusunu yeniden gözden geçirmelisin @Kojiro açıklanmış bir ödül iptal edilmemeli insanların güveni sarsılmamalı inan bu çok kötü bir durum ödül kazananlarıda sen kendin konu açıp açıkladın birde...

• Like
Reactions: SanZ and metiNNNNNN

SanZ

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 6, 2016
22