REKT

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
Yav Kamil eskiden kafa clanlarla belli başlı adamlarla 'TATLI' bi atışma halindeydin sürekli şimdi nerden nereye düşmüşün be kardeşim :)
Sadece yazıldığım bir cümleye karşılık bu şekilde cevap gelmesini beklemiyordum onun için bir miktar konu uzadı.O adamlar yok bu durum canımı çok sıkıyor anlayacağın

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
Ne bok olduğunu biliyorum allahtan mamilcim burda uzun cümlelerle karakteeli insan taklidi yapıp tribünlere oynayan bir velet olduğunu bilme hazzıyla çayımı yudumluyorum, yorun yapıp öfke kusanlarin hepsi her konuda aynı kişiler. Örümcek kafalı kıskanç velet ordusu acıyorum len size
Sen beni bilmiyorsun bu öncelikle bir,
Karakterim altında ezilirsin bu iki,
Tribünlere oynasam burda seni daha çok rencide ederim bu üç,
Velet olan sensin asıl,bu yazdıklarını Z kuşağındaki ( Z Kuşağı için verilen tarih aralığı 2000-2021 yılları doğumlular)ergenler bile yazmaz diye tahmin ediyorum bu da dört
Ağlamaya devam edebilirsin.

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Mide bulandırıyorsunuz. Bir yerlere gelmiş adamları tebrik etmek ve onlarla aynı seviyeye gelmek yerine, kıskançlığınızla bulunduğunuz bok çukuruna çekmek yerine onunla aynı seviyeye gelmeye uğraşmıyorsunuz. Burada kıskançlık harici yorum göremiyorum çünkü ben burada gerçekleri söylüyorum ve kimseyi sikime takmıyorum. Benim yaptığımı yapamayacak kadar korkak ve acizsiniz. Erkek olduğunuz zaman size cevap vermeye devam ederim, yoksa burada sizi ve beni tanımayan kitleye kendinizi kral olarak göstermeye devam edersiniz ben de bu duruma gülmeye devam ederim. Naira sana buraya seni en son şamarladığım ve bir daha da TheMYKOya girip melee oynayamadığın serverdan video bırakıyorum izle izle içerlen. Benim içinde bulunduğum hiç bir pozisyon/durum içerisinde senin daha kaliteli olma ih ti ma lin YOK. Yallah arabistana.

• Like
Reactions: UchihaSasuke

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
Mide bulandırıyorsunuz. Bir yerlere gelmiş adamları tebrik etmek ve onlarla aynı seviyeye gelmek yerine, kıskançlığınızla bulunduğunuz bok çukuruna çekmek yerine onunla aynı seviyeye gelmeye uğraşmıyorsunuz. Burada kıskançlık harici yorum göremiyorum çünkü ben burada gerçekleri söylüyorum ve kimseyi sikime takmıyorum. Benim yaptığımı yapamayacak kadar korkak ve acizsiniz. Erkek olduğunuz zaman size cevap vermeye devam ederim, yoksa burada sizi ve beni tanımayan kitleye kendinizi kral olarak göstermeye devam edersiniz ben de bu duruma gülmeye devam ederim. Naira sana buraya seni en son şamarladığım ve bir daha da TheMYKOya girip melee oynayamadığın serverdan video bırakıyorum izle izle içerlen. Benim içinde bulunduğum hiç bir pozisyon/durum içerisinde senin daha kaliteli olma ih ti ma lin YOK. Yallah arabistana.
Bunun bende de versiyonları vardı ama usko telif nedeniyle Videolar gitti abilerin bilir şamarları turuncu pelerin ırkı sizi burda bana boş yapma 40 tl ye vereyim kc yi Kamil diye ağlayan bebe burda asarım keserimlerle gelme bana bu bir oyun kesersin kesilirsin hala kafan basmıyor senin benim ne anlatmak istediğimi anlamıyorsun biraz daha ağla hadi velet seni

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Zırla oğluşum

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Hayattaki tek gayen haterım olmak

tearsofdewil

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 2, 2018
460
823
196,092,600
4,953
Hater ne la . İyi ki üniversite okuyonuz. Yabancı kelimelerle gelme karşıma . Eski türkçe ile gel

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Senin ananın babanın ellerinden öpüyorum isim seçimleri gerçekten harika. Sen benim içinde bulunduğum herhangi bir organizasyonun değil içinde bulunma şerefini karşımda ayakta durabilme şerefini bile hiçbir zaman gösteremedin , gösteremeyeceksin de . Şimdi konudan s.g :)
Şimdi doğruya doğru, Naria dönemlerinde sen ortada yoktun olsan bile ismin anilmiyordu Seni ezdim bilmem naptim demen kendini kandırman olur. 2-3 Serverdir Clanla takilan birisin ve kimseyi ezdiğini görmedim ben. Niye sürekli birilerine atar yapiyon anlamis değilim.

tearsofdewil

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 2, 2018
460
823
196,092,600
4,953
Şimdi doğruya doğru, Naria dönemlerinde sen ortada yoktun olsan bile ismin anilmiyordu Seni ezdim bilmem naptim demen kendini kandırman olur. 2-3 Serverdir Clanla takilan birisin ve kimseyi ezdiğini görmedim ben. Niye sürekli birilerine atar yapiyon anlamis değilim.
Yaw ne iyisi olsan ne olacaksın . Madalya vermiyorlar ya . Sadece bencil , kendini beğenmiş olma . Milletin senden istediği bu . Yaşının adamı ol . Çocuk gibi davranma . YOksa inanıyorum özünde iyi birisin

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Tam tarihi bilmiyorum ama 6 yıl civarıdır TheMYKO oynarim kimseye atarlanamadim böyle :D

• Like
Reactions: JeromeFlynn

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
İnsanların kendinin ne olduğunu bildiği halde kendini kral zannederek kendini avutması bir şeyleri kanıtlama çabası içinde olması onların bu tür hareketler gerçekleştirmesine sebeb oluyor

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Tamam len kamil en iyisi sensin hadi uza artık REKT konusundan.

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Bu clanda beraber oynuyorduk Hakan abi senin yerine benim masterımı açtığı için clanı terk etmemiş miydin sen Can ? Bu charla mı oynamaya başladın sonradan ?

IAequitas

Level 50
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 7, 2018
97
49
40,231,950
261
Bu clanda beraber oynuyorduk Hakan abi senin yerine benim masterımı açtığı için clanı terk etmemiş miydin sen Can ? Bu charla mı oynamaya başladın sonradan ?
:D:D:D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Götünden element uydurmaya mı başladın geçen server ekibe almadım diye ? Seninle daha önce aynı ekipte hiç oynamadığımı sen de ben de çok iyi biliyoruz. Sevmiyorsanız iftira bari atmayın az çok muhabbetimiz vardı gözümden düştün.

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Götünden element uydurmaya mı başladın geçen server ekibe almadım diye ? Seninle daha önce aynı ekipte hiç oynamadığımı sen de ben de çok iyi biliyoruz. Sevmiyorsanız iftira bari atmayın az çok muhabbetimiz vardı gözümden düştün.
Bu clanda beraber oynadık :)
StillBorn idi o zaman pm'im. Hatta masterım açıldıktan sonra LuGaS Emre oyunu bırakmıştı o zamanlar cypher ring olayı vardı emre'nin çarı bana kaldığı için StillBorn'u oyun içerisinde Ring halinde KC karşılığı satmıştık :)