REKT vs Priapoç #REKTv4

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Nathschiessen

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 29, 2017
32
6
78,205,050
1,080
Crit basan asas sadece maliceli warior a 6k damage atıyor ve utanmadan hala asasi çıkaramayız diyorlar mageyi kesmeye güçleri yetmiyor sanirim wariorlarinizin ?

Xarv1ck

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 17, 2018
3
5
78,021,900
156
Assassınız götünüz yiyorsa sınırınızı siz belirleyin götünüzdeki donunuza kadar alırız hadi eyvallah boş adamlarla vakit öldüremicem siktminin rezilleri

TQRQS

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2018
23
5
78,052,425
67
Bir önceki db ne oynarken hangi db ban yemişim wupır madem araştırmayı biliyorsun
Kardeş bi söz var. O rus tövbe tutmaz diye ;) ya da şey de olur. Alışmış g*tte don durmaz. Seç birini :*

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Bak çok net söylüyorum eğer paris ile
seni kendi yandaşın Gökçer ifşalamış zamanında ben araştırsam nolur araştırmasam nolur ki dün Kojiro pmden kendisi söyledi bana daha önce tblden ban yediğini bunun üstüne daha neyi araştırayım?

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
seni kendi yandaşın Gökçer ifşalamış zamanında ben araştırsam nolur araştırmasam nolur ki dün Kojiro pmden kendisi söyledi bana daha önce tblden ban yediğini bunun üstüne daha neyi araştırayım?
Ya gerizekalı boş insan , polemik yapabileceğim bi seviyede değilsin çünkü varsayımlar üzerine konuşuyorsun. Ben de sana dıyorum ki ben 50 tane yere yazmışımdır mage ile oynarken tbl den ban yedik 213131 server dır zırzırzır konusuyorsun . Ben de sana dıyorum ki Paris ile tbl kullandığımı ve ban yediğimi iddiaa ediyorsun eğer öyle birşey var ise 100 gb teslim ederim dedim bunu idrak edemeyecek bir insansın. Şimdi kojiro bana pm den senın tbl oldugunu söyledi demen ciddi anlamda komik.

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Ya gerizekalı boş insan , polemik yapabileceğim bi seviyede değilsin çünkü varsayımlar üzerine konuşuyorsun. Ben de sana dıyorum ki ben 50 tane yere yazmışımdır mage ile oynarken tbl den ban yedik 213131 server dır zırzırzır konusuyorsun . Ben de sana dıyorum ki Paris ile tbl kullandığımı ve ban yediğimi iddiaa ediyorsun eğer öyle birşey var ise 100 gb teslim ederim dedim bunu idrak edemeyecek bir insansın. Şimdi kojiro bana pm den senın tbl oldugunu söyledi demen ciddi anlamda komik.
1.si ağzını topla o boğazını boğdurma bana 2. si aynı seviyede değiliz evet ne vs gelebiliyorsunuz ne de yandaş magelerinizle bifrost tutabiliyorsunuz yani gayet beceriksiz bir ekipsiniz
3. Oyunun yöneticisinden duyduğum bi lafın neyine inanmayayım ki bana kendi ağzıyla söyledi şu an telefondan bağlanıyorum işten çıkıp eve gidince onu da bi güzel kanıtlarım sana ama ban yemenden korkuyoruz magen respawn scsiz kalacak ona kim bu kadar respawn alacak bi daha??

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
1.si ağzını topla o boğazını boğdurma bana 2. si aynı seviyede değiliz evet ne vs gelebiliyorsunuz ne de yandaş magelerinizle bifrost tutabiliyorsunuz yani gayet beceriksiz bir ekipsiniz
3. Oyunun yöneticisinden duyduğum bi lafın neyine inanmayayım ki bana kendi ağzıyla söyledi şu an telefondan bağlanıyorum işten çıkıp eve gidince onu da bi güzel kanıtlarım sana ama ban yemenden korkuyoruz magen respawn scsiz kalacak ona kim bu kadar respawn alacak bi daha??
Cidden aptalin tekisin , cümle kurabilmene sevindim akşamı bekliyorum Paris ile tbl kullanıp ban yediğimi kanıtlarsan 100 gb ni vericem, eğer öyle bir durum yok ise 100 gb ni alırım gayet net.

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Cidden aptalin tekisin , cümle kurabilmene sevindim akşamı bekliyorum Paris ile tbl kullanıp ban yediğimi kanıtlarsan 100 gb ni vericem, eğer öyle bir durum yok ise 100 gb ni alırım gayet net.
acaba bunu yüzüme karşı da söyleyebilecek kadar cesaretin var mı çok merak ediyorum? her server tlci adamlara yalaklık yapan bebe uza burdan

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
acaba bunu yüzüme karşı da söyleyebilecek kadar cesaretin var mı çok merak ediyorum? her server tlci adamlara yalaklık yapan bebe uza burdan
Lafının arkasında dur akşama kadar vaktin var , valla imkanlar olsa da fazlasını söylesem boş yapıp konuyu saptırma ikimizde gayet net konuştuk bekliyorum.

Rihannastyl 361

Level 70
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 21, 2017
790
1,207
312,087,600
16,074
Mage partyden yeni melee basmış partyi ilk akşamında dm farmında kesip tek sevinen bebe sensin sanırım. Biz itemimiz sıfır olmasına rağmen ve sizin 2 asasınız bile olsa hiç bir vsden kaçmadık. o harpydeki son sahnede toplama partymize bile magen kendi videonda respawn kullanıyor bu kadar acizsiniz, onu bile utanmadan atıyorsun. bu atacağım video da melee basıp farmladıktan 1 hafta sonrasıdır Zaynrespawn nickli magenin sayısız respawn basışını içeriyor.

G*TÜNÜZ YESEYDİ DE AKŞAM WARRİOR PARTY VSSİNE DAVET ETTİĞİMİZDE GERİ VİTES YAPMASAYDINIZ.
Öncelikle oyuna mage başlayıp levelde itemde geride kalmanız bizim problemimiz değil burası myko eşit server değil, bizi full item sanmanız da ayrı bir ironi ben şuan inventoryme baktığımda 10 str küpeler görüyorum. 2 asas sistemi bizim yaptığımız bir tercihdir sizin gibi 5 warrior 2 priest 1 tp mage oynayıp torment düştü iç içe z'den oyna gibi bir sistemi benimsemedik ve buna saygı duymak zorundasın atlas serverında sizi her kordinatta kestiğimi hatırlıyorum ve videolarda duruyor biz o kadar 8e8 düşürmemize rağmen buraya herhangi bir video atmadık 3 priest > 2 priest üstünlüğünden aldığınıız 1 sayıyı direk youtube atmanız çok gülünç neyse tek bir kurşununuz vardı onuda kafanıza sıktınız bana biraz zaman verin tüm videoları editleyecem.
Respawn mevzsuna değinmek istiyorum dipnot :D Bu Aciz insanlar :D Her serverda respawn kullanmakta kesiyoruz diye hava yapıyorlar tbl unutmayalım tbl kesın vardır :D athenada az respawn basılmadı amq :D
Sen ne anlatıyorsun diye sorarlar adama bazı şeyleri karıştırıyor olabilirsin
Gerçekten komiksiniz neyine istiyosanız atalım dedik asas yok dedik 7v7 veya 6v6 dedik okey dedin Baran kardeşim ertesi gün biiz 8 ' iz asassız vs atmıyoruz dedin hello oyunu bıraktı dediniz yan çizmeye başladınız ağlamayın mele bastığımız ilk gün video almışsınız 60 vuruyoruz asasınız 70'i cp si açık warriorlarınız 80 vuruyor bizde +5+6 fp setler var siz şaka mısınız ? server mininmum +1000 tl ile başlayıpta gerçekten bu videoyu atabilecek kadar aciz ve kolsuz musunuz ? eğer öyleyse Tüm REKT' in anasını *******
9 senedir TheMYKO oynuyorum hiç bir dbye +1000 tl atamadım :)
Crit basan asas sadece maliceli warior a 6k damage atıyor ve utanmadan hala asasi çıkaramayız diyorlar mageyi kesmeye güçleri yetmiyor sanirim wariorlarinizin ?
Melee olayını sadece warriordan ibaret sanmanız çok üzücü ben asasımı çıkardığım zaman kadroma ekleyebileceğim bir warrior yok size bunu defalarca söylediğimizi düşünüyorum

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Öncelikle oyuna mage başlayıp levelde itemde geride kalmanız bizim problemimiz değil burası myko eşit server değil, bizi full item sanmanız da ayrı bir ironi ben şuan inventoryme baktığımda 10 str küpeler görüyorum. 2 asas sistemi bizim yaptığımız bir tercihdir sizin gibi 5 warrior 2 priest 1 tp mage oynayıp torment düştü iç içe z'den oyna gibi bir sistemi benimsemedik ve buna saygı duymak zorundasın atlas serverında sizi her kordinatta kestiğimi hatırlıyorum ve videolarda duruyor biz o kadar 8e8 düşürmemize rağmen buraya herhangi bir video atmadık 3 priest > 2 priest üstünlüğünden aldığınıız 1 sayıyı direk youtube atmanız çok gülünç neyse tek bir kurşununuz vardı onuda kafanıza sıktınız bana biraz zaman verin tüm videoları editleyecem.

Melee olayını sadece warriordan ibaret sanmanız çok üzücü ben asasımı çıkardığım zaman kadroma ekleyebileceğim bir warrior yok size bunu defalarca söylediğimizi düşünüyorum
sen bence akşam vsye gel onu da editlersin

Agitato

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 9, 2018
201
171
89,865,600
9,947
AYRICA İÇ İÇE Z DEN OYNA SİZİN TAKTİĞİNİZ BİZ HER ATTIGIMIZ VS Yİ AÇIKTA ATILMASINI İSTİYORUZ AMA VİDEODADA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DARDA BİLE ANANIZI KITLAYABİLİYORUZ XD
Dostum, iki tarafla da alakam yok bir soru sormak istiyorum? "sikkafalıkojiro" name ile foruma kayıt olacak bu özgüvenin kaynağını açıklar mısın? Bende faydalanmak istiyorum. :rolleyes:

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370

1 karakteri 2-3 kişi oynayarak bi yerlere geldiğinizi düşünüyorsunuz bunu tsnizde her aksam kanalda 15 kişi olmasından anlıyoruz biz bi iş hayatımız olmasına rağmen şu an sizinle vs atabilecek hatta gelemeyeceğinizi sağlayacak durumdayız.

Rihannastyl 361

Level 70
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 21, 2017
790
1,207
312,087,600
16,074
1 karakteri 2-3 kişi oynayarak bi yerlere geldiğinizi düşünüyorsunuz bunu tsnizde her aksam kanalda 15 kişi olmasından anlıyoruz biz bi iş hayatımız olmasına rağmen şu an sizinle vs atabilecek hatta gelemeyeceğinizi sağlayacak durumdayız.
Bizim atlas dbsinde oluşturduğumuz ekipte Asylum,kamooooon,rekt,wearehistory clanlarından oyuncular var bu nedenle tsye sohbete gelen bir çok arkadaşımız var, yaptığınız işe ve oyuna ayırabildiğiniz vakite saygı duyuyorum ancak bizim vs şartlarımız size, sizinde vs şartlarınız bize uymuyor siz dışardan asas aldığınızda o uyumu yakalıyamayacak bizde dışardan warrior aldığımızda o uyumu yakalayamayacağız D.N: Ekibimiz 1 asas 3 warrior 2 priest 1 tp mageden oluşuyor.

• Like
Reactions: ParisHilton
Status
Not open for further replies.