REKT vs Priapoç #REKTv4

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Bu görmüş olduğunuz hüzünlü kısa filmin devam filmleri de yolda :) Yaklaşık 7 ya da 8 adet daha bu arkadaşları sürüm sürüm süründürdüğümüz sahnelerin editleri bitince burada paylaşacağız beklemede kalın. Mykonun kralı TheMYKO, TheMYKO'nun kralı REKT !

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Mage partyden yeni melee basmış partyi ilk akşamında dm farmında kesip tek sevinen bebe sensin sanırım. Biz itemimiz sıfır olmasına rağmen ve sizin 2 asasınız bile olsa hiç bir vsden kaçmadık. o harpydeki son sahnede toplama partymize bile magen kendi videonda respawn kullanıyor bu kadar acizsiniz, onu bile utanmadan atıyorsun. bu atacağım video da melee basıp farmladıktan 1 hafta sonrasıdır Zaynrespawn nickli magenin sayısız respawn basışını içeriyor.

G*TÜNÜZ YESEYDİ DE AKŞAM WARRİOR PARTY VSSİNE DAVET ETTİĞİMİZDE GERİ VİTES YAPMASAYDINIZ.

• Like
Reactions: Elux

ExtraWhite

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 2, 2019
25
12
19,444,425
71
Mage partyden yeni melee basmış partyi ilk akşamında dm farmında kesip tek sevinen bebe sensin sanırım. Biz itemimiz sıfır olmasına rağmen ve sizin 2 asasınız bile olsa hiç bir vsden kaçmadık. o harpydeki son sahnede toplama partymize bile magen kendi videonda respawn kullanıyor bu kadar acizsiniz, onu bile utanmadan atıyorsun. bu atacağım video da melee basıp farmladıktan 1 hafta sonrasıdır Zaynrespawn nickli magenin sayısız respawn basışını içeriyor.

G*TÜNÜZ YESEYDİ DE AKŞAM WARRİOR PARTY VSSİNE DAVET ETTİĞİMİZDE GERİ VİTES YAPMASAYDINIZ.
Respawn mevzsuna değinmek istiyorum dipnot :D Bu Aciz insanlar :D Her serverda respawn kullanmakta kesiyoruz diye hava yapıyorlar tbl unutmayalım tbl kesın vardır :D athenada az respawn basılmadı amq :D

• Like
Reactions: Pegaii

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Respawn mevzsuna değinmek istiyorum dipnot :D Bu Aciz insanlar :D Her serverda respawn kullanmakta kesiyoruz diye hava yapıyorlar tbl unutmayalım tbl kesın vardır :D athenada az respawn basılmadı amq :D
Kardeşim tbl konusuna değinmek istemiyoruz hiç önemli değil istedikleri tblyi kullansınlar , istediği koxpu açsınlar yeter ki respawn atmasınlar. Bebeler gelmiş yeni melee bastığımız dm partymizi kesip vs yazıyor. Üstüne 1 hafta sonra toplama partymizi respawn atıp kesiyorlar yine seviniyorlar. Dün gece vs gelmeleri için 50 defa konuştuk hep bahane uydurdular. Bu kadar korkacaklarını bilseydik adam yerine koyup ciddiye almazdık.

ExtraWhite

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 2, 2019
25
12
19,444,425
71
Kardeşim tbl konusuna değinmek istemiyoruz hiç önemli değil istedikleri tblyi kullansınlar , istediği koxpu açsınlar yeter ki respawn atmasınlar. Bebeler gelmiş yeni melee bastığımız dm partymizi kesip vs yazıyor. Üstüne 1 hafta sonra toplama partymizi respawn atıp kesiyorlar yine seviniyorlar. Dün gece vs gelmeleri için 50 defa konuştuk hep bahane uydurdular. Bu kadar korkacaklarını bilseydik adam yerine koyup ciddiye almazdık.
Bu arkadaşların genlerinde var böyle kendilerini tatmin ediyorlar işte :) rezillikten başka bir şey değil kesemeyeceklerini bildiği için mecbur respawn basıyor tabi arka planda çalışan tbl kesin var dır :) orası kuşkusuz ama yapacak bir şey yok bırak sevinsin çocuk :D kestik diye

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Bu arkadaşların genlerinde var böyle kendilerini tatmin ediyorlar işte :) rezillikten başka bir şey değil kesemeyeceklerini bildiği için mecbur respawn basıyor tabi arka planda çalışan tbl kesin var dır :) orası kuşkusuz ama yapacak bir şey yok bırak sevinsin çocuk :D kestik diye
Server başında mage başlayıp melee döndük 2 asasları vardı olmasa dm partymizle bile keserdik neyse kendileri biliyorlar anlaşmalı vsye bile gelmeye maçaları yetmedi gece

ExtraWhite

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 2, 2019
25
12
19,444,425
71
Server başında mage başlayıp melee döndük 2 asasları vardı olmasa dm partymizle bile keserdik neyse kendileri biliyorlar anlaşmalı vsye bile gelmeye maçaları yetmedi gece
Birazdan gelir buraya ağlamaya :D

• Like
Reactions: iam4ChinG

TQRQS

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2018
23
5
78,052,425
67
Diğer arkadaşların yorumunu okudum da benim de dikkatimi çekti. 4 server dir TheMYKO oynuyorum. Geçen db de el düşürmeme tbl sinden ban yiyen paris in eli yine hiç düşmemiş. Ama bu priapos wariorlarının amatörlüğü heralde. Yoksa mümkün mü tbl yokken el düşmemesi ;) bir de bu tam ws değil rastgele toplanmış cr pt si heralde karşı taraf toplama pt gibi dışardan adamlar var. Ayrıca eşit şartlar da değil. Asas ın vurduğu dmg video da belli. Acaba onlar da magesini ice 80 yapıp priestlerinizi tutup sizi kesse. Onu da ws Seri tokat rekt değil kek diye atsalar ne derdiniz. Neyse başarılarınızın devamını si

kissyoulove

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 1, 2018
5
1
78,021,900
13
Diğer arkadaşların yorumunu okudum da benim de dikkatimi çekti. 4 server dir TheMYKO oynuyorum. Geçen db de el düşürmeme tbl sinden ban yiyen paris in eli yine hiç düşmemiş. Ama bu priapos wariorlarının amatörlüğü heralde. Yoksa mümkün mü tbl yokken el düşmemesi ;) bir de bu tam ws değil rastgele toplanmış cr pt si heralde karşı taraf toplama pt gibi dışardan adamlar var. Ayrıca eşit şartlar da değil. Asas ın vurduğu dmg video da belli. Acaba onlar da magesini ice 80 yapıp priestlerinizi tutup sizi kesse. Onu da ws Seri tokat rekt değil kek diye atsalar ne derdiniz. Neyse başarılarınızın devamını si

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Bazı detayları çok çabuk farkedebilen oyun bilgisi yüksek insanlar bunu çok kolay anlıyor senin gibi dostum ;)

TQRQS

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2018
23
5
78,052,425
67
Bazı detayları çok çabuk farkedebilen oyun bilgisi yüksek insanlar bunu çok kolay anlıyor senin gibi dostum ;)
Oyun bilgisi değil de. Bu arkadaşlar önceki serverlarda hile den ban yedikleri için özellikle inceledim. Yine aynı şeyler. Ayrıcaaa şuan ki server da çakal dahil. O clandan birkaç kişi ban yedi. Niyeyse tekrar açıldı banları

TQRQS

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2018
23
5
78,052,425
67
Bu görmüş olduğunuz hüzünlü kısa filmin devam filmleri de yolda :) Yaklaşık 7 ya da 8 adet daha bu arkadaşları sürüm sürüm süründürdüğümüz sahnelerin editleri bitince burada paylaşacağız beklemede kalın. Mykonun kralı TheMYKO, TheMYKO'nun kralı REKT !

Agitato

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 9, 2018
201
171
89,865,600
9,947
2 serverda meele oynayıp kendimi kral ilan ediyorum arkadaşlar. Melee oynayamasakta z1 filan yapıyoruz napalım ya ekmeğimizdeyiz.

PhonZaix

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2017
203
140
83,882,700
1,208
Ağla bakym

SaHRa

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 14, 2018
42
20
78,235,575
327
hiçmi utanmadın bunu atarken ulan adamlar fp setle geziyor bide vs diyip atıyorsun pt de eşit değil 6 warior 1 mage 1 pri adamlar. itemsiz olmaları bir yana karşıda kordinede oynamıyor karşıdakiler. bunlar sizin rakibinizsse evet TheMYKOnun değil knightonline aleminin tek kralı sizsiniz iyi eğlenceler bebetolar sizi.

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
Geçen db ya da herhangi bir db paris ile tblden ban yediğimi kanıtlayabilirsen bugün 100gb vericem.

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Geçen db ya da herhangi bir db paris ile tblden ban yediğimi kanıtlayabilirsen bugün 100gb vericem.
Bunu dün Kojiro kendi ağzıyla söyledi bize

PhonZaix

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2017
203
140
83,882,700
1,208
senin için bağış vakfı oluşturduk toplanan parayla respawn sclerin karşılanacak hiç üzülme çocukadam
Boş yapma yok 7 v 7 ye çağırmışssınız yok asas ı cıkarıp pt ye warrior alacakmışız , acizliğiniz gözler önünde kaç kere söyledik ortaya bir iddaa koyun boş vs atmıyoruz cz de yakalağımız da zaten tokat manyağı yapıyoruz :D

iam4ChinG

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2017
519
274
166,788,600
6,370
Boş yapma yok 7 v 7 ye çağırmışssınız yok asas ı cıkarıp pt ye warrior alacakmışız , acizliğiniz gözler önünde kaç kere söyledik ortaya bir iddaa koyun boş vs atmıyoruz cz de yakalağımız da zaten tokat manyağı yapıyoruz :D
czde anca respawn manyağı olursun sen bowlda respawnın bitti kalkamadın ne kadar çok kudurmuşsundur kolsuz bebe seni

Status
Not open for further replies.