#REKT V3 PK MOVİE

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Oyundaki tek başarısı koxpla adam kesip abi çekip clan istediği adama forumdan artistlik yapan veledin tekine çok cevap vermişim, konuyu upladığın için teşekkürler yıkık.
Senide biliyorlar bu oyunda beni de biliyorlar düne kadar Z1 Z1 yapıp bizi gördüğünde town atan kişi şimdi forumda aslan kesiliyor sana abi diyecek yaş grubu bu oyunda yok şımarık iki yüzlü npt olan kişilerin başına çeken bir veletsin sen.Yok yıkık yok o bu internettenn iki kelime öğrenim şurada millete artistlik yapan beyin yaşının -15 -10 olan bu oyunda boş bir playersin bunu unutma iki video atayım da kendini gör burda :)

bir kere denk geldi vs attık buda ne kadar player olduğunu göreceğiniz video

• Like
Reactions: MHAEL

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Senide biliyorlar bu oyunda beni de biliyorlar düne kadar Z1 Z1 yapıp bizi gördüğünde town atan kişi şimdi forumda aslan kesiliyor sana abi diyecek yaş grubu bu oyunda yok şımarık iki yüzlü npt olan kişilerin başına çeken bir veletsin sen.Yok yıkık yok o bu internettenn iki kelime öğrenim şurada millete artistlik yapan beyin yaşının -15 -10 olan bu oyunda boş bir playersin bunu unutma iki video atayım da kendini gör burda :)

bir kere denk geldi vs attık buda ne kadar player olduğunu göreceğiniz video

Benim ne kadar büyük bir oyuncu olduğumu 40 seferde 1 sefer kesip renderlayıp uplayarak gösteren kendinsin seninle daha ne konuşayım ben :D Yıkıl hadi karşımdan abi çekenler kurabiye olmuş

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Benim ne kadar büyük bir oyuncu olduğumu 40 seferde 1 sefer kesip renderlayıp uplayarak gösteren kendinsin seninle daha ne konuşayım ben :D Yıkıl hadi karşımdan abi çekenler kurabiye olmuş
Evet evet haklısın şimdi s.gt cevap yok video yok nasıl kendini savunacaksın demi :D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Evet evet haklısın şimdi s.gt cevap yok video yok nasıl kendini savunacaksın demi :D
Yav aptal bebe koyduğun videoda bile Kareli H ile oynuyorum mage ağırlıklı bir server olan TheMYKOda. Full itemli seri 900 damage vuran warriorla gırtlak itemle kesmişsin helal olsun nasıl başardın ? Ki belki de betadır burası bilemiyorum, betaysa bunu video alman bile daha komik ve küçük düşürücü. Warriorun ezici üstünlüğü damage farkından ortada.

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Yav aptal bebe koyduğun videoda bile Kareli H ile oynuyorum mage ağırlıklı bir server olan TheMYKOda. Full itemli seri 900 damage vuran warriorla gırtlak itemle kesmişsin helal olsun nasıl başardın ? Ki belki de betadır burası bilemiyorum, betaysa bunu video alman bile daha komik ve küçük düşürücü. Warriorun ezici üstünlüğü damage farkından ortada.
Orası Gold Mode eşit şartlarda nasıl Warrion masterını bile yakamayan boş bir player olduğunu göreceksin izle izle dur işte neşelendirdin beni sabah sabah hahaha :D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Orası Gold Mode eşit şartlarda nasıl Warrion masterını bile yakamayan boş bir player olduğunu göreceksin izle izle dur işte neşelendirdin beni sabah sabah hahaha :D
:D Kendini şurada küçük düşürdüğün durumun farkında bile değilsin yazık acıyorum sana. Bir cevap daha yazarsan Suat kankanın ve senin forum özel mesaj ve facebook özel mesajlarını buraya KSC olarak atarım sonra konuyu küfürle ve ağlamalarınla kitletmek zorunda kalırız, beni yorma. Clan dilendiğiniz ve osko ile TheMYKOda ne gibi işler çevirdiğiniz konularını burada bana boş uğraş çıkarıp ifşalatma. Helal sen süper oyuncusun, en iyi videoları sen çekersin, her pk movie başlıklı konu altında en iyi yorumları sen yaparsın. Köyüne dön

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
:D Kendini şurada küçük düşürdüğün durumun farkında bile değilsin yazık acıyorum sana. Bir cevap daha yazarsan Suat kankanın ve senin forum özel mesaj ve facebook özel mesajlarını buraya KSC olarak atarım sonra konuyu küfürle ve ağlamalarınla kitletmek zorunda kalırız, beni yorma. Clan dilendiğiniz ve osko ile TheMYKOda ne gibi işler çevirdiğiniz konularını burada bana boş uğraş çıkarıp ifşalatma. Helal sen süper oyuncusun, en iyi videoları sen çekersin, her pk movie başlıklı konu altında en iyi yorumları sen yaparsın. Köyüne dön
Küçük düşen kişiler Press Ok yapan kişilerdir hadi ağla şimdi postu saldım :D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Küçük düşen kişiler Press Ok yapan kişilerdir hadi ağla şimdi postu saldım :D
Salmak zorundasın zararlı çıkacağını biliyorsun. Terket konuyu, beni oyundan başka başarısı olmayan birisi olarak yaftalayıp küçük düşenin press ok yapan kişi olduğu şeklinde bir tanım yapmak da tam senin seviyendeki bir yıkığa yakışırdı zaten . Haydi oğluşum kalk yerine yat :)

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Salmak zorundasın zararlı çıkacağını biliyorsun. Terket konuyu, beni oyundan başka başarısı olmayan birisi olarak yaftalayıp küçük düşenin press ok yapan kişi olduğu şeklinde bir tanım yapmak da tam senin seviyendeki bir yıkığa yakışırdı zaten . Haydi oğluşum kalk yerine yat :)
Hadi Hadi ağlama geçti la tamam kıpkırmızı oldun sinirden 5 kilo verdin kendine zarar verme bak tamam mı üzülme bir gün sende kesersin büyüdüğün zaman ama şimdi değil :D

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Hadi Hadi ağlama geçti la tamam kıpkırmızı oldun sinirden 5 kilo verdin kendine zarar verme bak tamam mı üzülme bir gün sende kesersin büyüdüğün zaman ama şimdi değil :D
Midemin bulanmasından ve yazım şeklinden ötürü bu polemik zannettiğim düşük seviyeli muhabbet bitmiştir. İyi forumlar

• Like
Reactions: >BORNTOKILL<

Quishi

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 15, 2015