Potatoe - Upgrade

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

JagerMaister

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 21, 2015
175
333
99,755,700
2,142
O kişiyi defalarca kez delilerle hangi saatte ne satın aldığını ve pm konuşmalarına bakabileceğine dair sana bi çok kez facebooktan yazan kişi benim. Şikayet ettiğim insanı takip ederek bilgi almak benim hakkım. Ha diyorsan ki bu insan item satışı yapmadı item satın almadı oda senin vicdanına kalmış bir şey. Yine o kişiydi forumda bi çok insanın kutsalına (annesine,kız kardeşine) alenen küfür eden. İnsaf bir tarafa kullanılacaksa oda gerçekten mağdur olan insanların tarafına kullanılması gerekir. Seni sorgulamak benim haddim değil sadece adaletli davranmadığın kanaatindeyim.

Ayrıca ; ideolojik ilkeleri olan prensiplerine aykırı davranmayan bir kişiliğe sahipsin hayatta her şeyden taviz ver ama prensiplerinden asla. YASAK diyorsan yasak olsun kişiye göre muamele yapma.
Uzaktan bol keseden konuşan sizleri hayranlıkla izliyorum. Benim clanımın ve ekibimde ki 1 kişinin bile bu oyundan gelicek 1 kuruşa ihtiyacı yok. Aksine oyuna para yatıran kişileriz biz, sizlerin tabir ettiği farmer yada yangından mal kaçıranlar değiliz. Bann olayına gelince bir yanlış anlaşılma oldu ve çözüldü fakat arkadaşımızın zoruna gittiği için iç takılar dahil olmak üzere itemleri 8' e ve 9' a sallayıp çıktı. Siz hala kalkmış TL satıştan bann atılmadı mı neden açıldı adam kayırıyosun diyosunuz @Kojiro ' ya. Bu adam asla doğru bildiği şeyden sapmaz bunu ögrenin artık ve bilmediğiniz konular hakkında yorum yapıp adam kesmeyi bırakın..

Hekatonkheir

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 18, 2016
93
55
78,693,450
964
Uzaktan bol keseden konuşan sizleri hayranlıkla izliyorum. Benim clanımın ve ekibimde ki 1 kişinin bile bu oyundan gelicek 1 kuruşa ihtiyacı yok. Aksine oyuna para yatıran kişileriz biz, sizlerin tabir ettiği farmer yada yangından mal kaçıranlar değiliz. Bann olayına gelince bir yanlış anlaşılma oldu ve çözüldü fakat arkadaşımızın zoruna gittiği için iç takılar dahil olmak üzere itemleri 8' e ve 9' a sallayıp çıktı. Siz hala kalkmış TL satıştan bann atılmadı mı neden açıldı adam kayırıyosun diyosunuz @Kojiro ' ya. Bu adam asla doğru bildiği şeyden sapmaz bunu ögrenin artık ve bilmediğiniz konular hakkında yorum yapıp adam kesmeyi bırakın..
Adam kesmiyorum güzel kardeşim bu arkadaş TL ile item sattı demedim satıp satmadığını bilmiyorum ama TL ile item aldığını biliyorum. TL ile İTEM SATMAKTA ALMAKTA YASAK değil mi?

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Para ödemek ile ilgili kast ettiğim şey TheMYKO'ya ortak olduğum değil senin beni bir noktada müşteri olarak görmen gerektiği. Müşterine sen kendisini önemli hissettirirsen kazanan taraf sen olursun bu benimle alakalı olan bir şey değil genel olan insanlara uygulaman gereken tavır bu. Ben kinayeli bir şekilde soru sormadım kişinin banlandığını gördüm ve ertesi gün kendisini oyunda görüyorum. Şimdi bu durumda kişiyi banlayacak gerekli materyale ulaşıp banladıysan ertesi gün neden banını açtın, madem ertesi gün banını açacaktın neden yeterli incelemeyi yapmadın diye insanların aklında şüphe bırakmak yerine güzel bir açıklamayla insanların güvenini kazanabilirsin. Oyunun yazılım ve diğer kısımlarından anlıyorsun fakat işin diğer kısımlarında kişiliğini ön plana çıkartarak çok şey kaybediyorsun.
Başka bir hesap hakkında bilgi istemeniz zaten teknik olarak mümkün değil ve sizi ilgilendiren konular değil bunlar. Herkes kendi hesabından sorumludur, başkalarının hesabı hakkında sana veya bir başkasına bilgi verme lüksüm yok. Bu oyunda hiç kimseyi pohpohlamaya ihtiyacimiz yok bizim ve bu platformda güven sorunu olduğunu düşünmüyorum.

Güzel cevaplar almak istiyorsaniz tribünlere oynamamalisiniz.

lSCOOBZl

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2015
147
41
80,402,850
1,679
potato upgradede patates olmuşsun real hayatında başarılar.. yorumlarada birşey dikkat çekiyor daha önce tl ile alım satımdan ban yiyen karakterın banı acılmıs.. Kojiro nun insiyatifinde acılmış beyler neden zorluyorsunuz :) Üsttede bir mesajda yine söylemiş bir arkadaş bu oyundan gelecek tllere clanımızın ihtiyacı yok hatta biz clanca tl ile item alıyoruz demiş.. Kojiro insiyatifine kalmış ama istersen arkadaşlarada tl ile item almaktan clan ban atabilirsin.
Eğer TheMYKO sunucusunda oyuna günlük GBLEERRR girmese (cok fazla gereksiz para eventı ronark land- ardream gibi şeyler olmasa genie & auto loot sacmalığıda dahil mykoda görüşmemiş şeyler..) ve oyunda tl alım satım serbest olsa fakat sadece bu olay forum üzerinden mevcut olsa eminimki en az 5-6ay gidecek açtığı her sunucu ve insanlarda birbirlerini karalama kampanyalarından vazgeçecektir... Fakat kojiro insiyatifine bağlı olarak bunlar mümkün değil. Oynamak istiyorsanız kurallar belli kojiro istediğini banlar, istediğinin banını açar, kimseye hesap vermez server sahibi :)
Yinede piyasada oynanabilecek baska bir myko pvp olmadığından en iyi myko TheMYKO...

I

InstaCaptaiN

Guest
İnsafiyetle ile toplumsal yerlerde kişisel kararlar almak kul hakkından başka bir şey değildir. Diğer konularda ben kul hakkı yemem diye göğüs gere gere yorumlar yapıyorsunuz burada gelmiş benim insafiyetimdir diyorsunuz sizce mantık bunun neresinde? O kadar insan banlandı item alış & item satıştan şimdi bunun banını açmak ne oyuna daha çok yatırım yaptı diye mi yoksa clanının sizi oyunu bırakırız diye tehtit ettiğinden dolayı mı. Çok güzel senaryo yazıp oynuyorsun, başarılar. :)
Forum geçmişini araştırırsan ( çok afedersiniz ama ) çoğu kişinin bu tehtidler ile gelip net cümlelerle s*ktir edildiğini görürsünüz

Hekatonkheir

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 18, 2016
93
55
78,693,450
964
Forum geçmişini araştırırsan ( çok afedersiniz ama ) çoğu kişinin bu tehtidler ile gelip net cümlelerle s*ktir edildiğini görürsünüz
Hepinizle tek tek polemiğe girmicem. Clanınız yetmiş milyon kişinin bir arada kaldığı kalabalık bir üniversite öğrenci evi gibi. öyle ciddiyetsiz, öyle maksatsız, öyle bok götürüyor.

• Like
Reactions: Berhat [Musashi]
I

InstaCaptaiN

Guest
Hepinizle tek tek polemiğe girmicem. Clanınız yetmiş milyon kişinin bir arada kaldığı kalabalık bir üniversite öğrenci evi gibi. öyle ciddiyetsiz, öyle maksatsız, öyle bok götürüyor.
Polemik için bi sebeb görmüyorum ayrıca Clanım serverdaki en iyi melee kıskanma farm yap

Hekatonkheir

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 18, 2016
93
55
78,693,450
964
Polemik için bi sebeb görmüyorum ayrıca Clanım serverdaki en iyi melee kıskanma farm yap
Hoşunuza gitmeyen her şeye tek tek gelip cevap yazmak zorunda değilsiniz güzel kardeşim. Gerçekten gerek yok. Neden böyle yapıyorsunuz. Ben istiyorum ki harikulade fikirlerinizden mahrum bırakıp cezalandırın bizi. Yokluğunuzla ödüllendirin.

Status
Not open for further replies.