Pk zevki

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
1. CR kaldırılsın
2. Andream Ronark kaldırılsın olucaksa haftada max 1
3. Sarı kutu denen illet gelicekse şimdiden vazgeçilsin.
4. Para ve hıgh class item sadece cz
5. OYUN CZ ÜSTÜNE KURULSUN .

D.N : User o kadar alışmış ki 9 da cr varmış gibi pk dönüyordu :)
Gezi eylemlerindeki taleplere döndü bu :laughing:

• Like
Reactions: JoeS and Akrapovic

canerayceman

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 28, 2017
40
0
78,205,050
52
kojiro aga biraz da userin yoluna gitsen ne güzel olurdu be magelerden herkes şikayetçi damagelerden bir el atılabilir yani

• Like
Reactions: KaiserSchoze
J

Jackass

Guest
Konuda aşırı abartı ve ego buluyorum. Bir kere yazacağim tekrar konuya müdahil olmayi düşünmüyorum, konu saçmalamaya giderse konuyu kilitleyeceğim.

@AGW oyuncu yoktu ve MAGE & OKÇU classlari gereksiz diyorsun böyle birşeye katilmam pek mümkün değil, CZ de kalabaliktan PK atilmasi zordu bunu herkes görmüştür.

Bazı arz ve taleplere de dikkat etmek lazım, sen maviyi seversin diğeri kırmızıyı yada yeşili. Rutin bir sekilde devam ediyor oyun, kısacası sen PK yaparken başkası farm yapmayı keyifli buluyordur, PK herkesin ortak problemi. Sonuç olarak şartlar herkes için eşit. Kalabaliktan bu kadar rahatsiz olduysanız da bunu dile getirme hakkına herkes sahip değil, bunu söyleyebilecek olanlar serverin son gününde bile oyunda olan oyunculardır.

Konuda yorum yapan diğer arkadaşlara,

Uzun bir süredir buranin müdavimlerindensiniz, her zaman kalabalik oyuncu toplulugu istiyorsunuz daha sonra bu kalabliktan şikayetci olmanizi ilginç buluyorum.

Rogue Assasin Damagelerinde herhangi bir problem görmüyorum.
'bunu söyleyebilecek olanlar serverin son gününde bile oyunda olan oyunculardır.' O halde kendimde söz hakkı buluyorum ve konuşuyorum. İtem/Damage orantısızlığına katılıyorum, Eventler açıkken event saati bitmeden ilginç bir şekilde CZ açılması ve Uber itemler droplanmasını aklım almıyor, pk zevki konusunda zevk alamıyoruz gereğinden fazla efor sarf edip hiç efor sarf etmeden kasılan npyi kasamıyoruz [Mageler için konuşuyorum (Nova genişliği ve Dmg)]. Yanisi zevk alamıyorum. Gün içerisinde insanlara pk attıracak hiç bir CZ özelliği yok. Eskiden 250 kill Trina vardı ve millet bunun için pk atıyordu . CR vakti 250 kill saymadığı için de CR harici pk atmak zorunda hissediyordu kendisini. Tatmin edici bir pk ödülü yok insanlar zevk için pk atmıyor artık çünkü sen güzel bir hizmet sunuyorsun ve bu serverda KOYUN çok 21:00 olmadan CZ çıkmıyorlar. Çünkü TÜRK MİLLETİ hazıra alışkın. Bu insanlar pk atsın diye bir ödül koymazsan yine pkya çıkmayacaklar bu işler böyle oldu artık. Hadi eyv.

Alexceed

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 26, 2017
1
5
78,021,900
20
Mage veya okçular gereksiz demiyorum ben ama kalkıp adım atılmıcak kalabalık sürekli belirli vakitlerde olursa, metrekareye 20 adam düşerse millette alanla kesmeye yönelmeye devam edecektir yani mageye. Bowl dönüyoruz belki 3 farklı pt görüyoruzdur gün boyunca. oda belirli zaman aralıklarında. Ben ne magenin damagei düşürülsün diyorum ne de okçunun. 6 kişi nova atıyor aynı anda potla toparlama zamanın olmuyor bırakında ölelim. Ki ölmekten yana sıkıntım yok 6 nova aynı anda düştüğünde adamlar organize olmuş novayı yapıştırmış bunda sinir oluncak birşey yok. Warior veya herhangi bi karakter 6 defa karşısı pot basmadan skill vursa karşı adamda ölür. Bireysel damage önemli, adamların organize olması güçlüyse bu organizeyi bozmak için magelerin damagei düşürülsün demicem. Ama melee partilerin de bu oyundan zevk alma hakları var değil mi ? Warior olarak benim, asasın veya Bpnin. Kalkıpta tek zevkimiz 5 dk yürüyüp slot basmak mı olsun çünkü bir tek orada kafamıza saniyede 50 tane nova düşmüyor. Mesela mage partisi kalkıpta her event saatinde atıyorum 20k np kasmasa bu kadar çok mage partisi olmaz. Sonuçta herkesin mantığı aynı ölmeden adam öldürmek. Melee partiler ölene kadar 15 adam götürüyorsa mageler alan damageinden dolayı 40 adam götürüyor. Cz de belli bir saatte yoğunluk olacağına habersiz eventlarla ufak ufak yoğunluklar olursa hem melee partiler iş yapar hem mage partiler. Tek fark şu olur mageler şu an 20k np kasıyorsa daha az kasar. Melee partiler biraz daha rahat nefes alır. Belirli haberleşme programları kullanıyoruz hepimiz. Event zamanı duyulan cümleler belli, arkadan IRK geliyor. Sağda okçular var. Solda mageler. Sonuç beni çeksene. Bunlar bence çok normal değil. Şu event zamanını pkdan sayıyorsanız zaten başka sözüm yok. Konuya olabildiğince sitemsiz, objektif bakmaya çalıştım. Sonuç değişmiyor herkes emek veriyorsa neden sadece mage ve okçular zevk alıyor belkide onlarda almıyor ?

P

Prog

Guest
Çözüm mage damagelerı veya mele damagelerı ıle olmaz kesınlıkle crlerın kaldırılması gerekıyor kı bır anda butun userler cz dokulmesın. cz de user fazlallıgından bu kadar sıkıntı cıkıyor karambolde KOLSUZ mageler bıle sayfa atıyor her yerden ok gelıyor. cr olmadıgı taktırdı cz de hrp bır rutınde devam eder dıye dusunuyorum.

M

MALAMADRE

Guest
Gezi eylemlerindeki taleplere döndü bu :laughing:
Master açınca 10 kişiyi kesen asası bowl'da 5 pt adamın ip gibi bowl döndüğü eslant dönmenin daha keyifli olduğu bi TheMYKOyu özledım özledik ..

Sanırım bu dediklerim için artık çok geç çünkü 1 saat bowl döndüğünüz takdir de ucuz yollu bi okçu karaktere sahipseniz javana gibi saçma bi bossu kestiğinizde elemental pendant , rol , roc vsvs drobu alabiliyorsunuz buda atillanin değerini cz açıldıgında bishop bach duke aramak yerine shaula lobo lupus kesmeye zorluyor .

Last edited by a moderator:
J

Jackass

Guest
Mage veya okçular gereksiz demiyorum ben ama kalkıp adım atılmıcak kalabalık sürekli belirli vakitlerde olursa, metrekareye 20 adam düşerse millette alanla kesmeye yönelmeye devam edecektir yani mageye. Bowl dönüyoruz belki 3 farklı pt görüyoruzdur gün boyunca. oda belirli zaman aralıklarında. Ben ne magenin damagei düşürülsün diyorum ne de okçunun. 6 kişi nova atıyor aynı anda potla toparlama zamanın olmuyor bırakında ölelim. Ki ölmekten yana sıkıntım yok 6 nova aynı anda düştüğünde adamlar organize olmuş novayı yapıştırmış bunda sinir oluncak birşey yok. Warior veya herhangi bi karakter 6 defa karşısı pot basmadan skill vursa karşı adamda ölür. Bireysel damage önemli, adamların organize olması güçlüyse bu organizeyi bozmak için magelerin damagei düşürülsün demicem. Ama melee partilerin de bu oyundan zevk alma hakları var değil mi ? Warior olarak benim, asasın veya Bpnin. Kalkıpta tek zevkimiz 5 dk yürüyüp slot basmak mı olsun çünkü bir tek orada kafamıza saniyede 50 tane nova düşmüyor. Mesela mage partisi kalkıpta her event saatinde atıyorum 20k np kasmasa bu kadar çok mage partisi olmaz. Sonuçta herkesin mantığı aynı ölmeden adam öldürmek. Melee partiler ölene kadar 15 adam götürüyorsa mageler alan damageinden dolayı 40 adam götürüyor. Cz de belli bir saatte yoğunluk olacağına habersiz eventlarla ufak ufak yoğunluklar olursa hem melee partiler iş yapar hem mage partiler. Tek fark şu olur mageler şu an 20k np kasıyorsa daha az kasar. Melee partiler biraz daha rahat nefes alır. Belirli haberleşme programları kullanıyoruz hepimiz. Event zamanı duyulan cümleler belli, arkadan IRK geliyor. Sağda okçular var. Solda mageler. Sonuç beni çeksene. Bunlar bence çok normal değil. Şu event zamanını pkdan sayıyorsanız zaten başka sözüm yok. Konuya olabildiğince sitemsiz, objektif bakmaya çalıştım. Sonuç değişmiyor herkes emek veriyorsa neden sadece mage ve okçular zevk alıyor belkide onlarda almıyor ?
Ben istemez miyim CRde asas oynamayı ? İstiyorsun ama istesen de yapamıyorsun moruk. Ya ilerde bir DK party var (okçu sürüsü) ya da magelerin novalarının altından geçebilirsen kill alacaksın. Serverda iç içe durmadan sürekli hareketli olarak aktif okçu oynayan tek party benim party'm. Görenler bilir. İnanın zevk almıyoruz ki bizim kadar da np kasan okçu party yok bunu iddia ederim, party'mde oynayan da bilir. Ama sıkıldık artık. İnsanlar da krizi fırsata çevirip +6 iron bow'un TheMYKO tarihinde 3 gb'nin üstünü görmemesine rağmen bu server 7.5 gbden piyasa açtı bunu herkes gördü. Herşey ortada. CR üzerine kurulu pk sistemi çok yanlış. Aslında bunu belirleyen de tekrardan söylüyorum user'in ta kendisi. Hazıra alışmışlık. CR harici cz çıkmayan kesimi esefle kınıyorum. Ama onlarda haklı tek başına oynayan adamı sağlam adamlar ne party'sine alıyor, ne de o adam pk atsa eline bişey geçiyor. Pk atınca eline bişey geçmeli Np'den başka ki bu adam czye çıksın.

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
ben daha yeni okçu oldum asas oynuyamıyom leptop olduğundan dolayı, okçu kalkmasın lütfen nolur pls

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
siz niye serverin kalabalığından ya da okçulardan şikayet ediyosunuz ben bunu anlayamıyorum bende 555 olarak melee toplayarak başladım oyuna 2 priest ile o CR'lerde düşmüyorduk biz yani SENIN partynde ICE magen var, 3 priestin senin oradaki çokluluğu yıkacak partyn var kalabalıktan şikayet edeni de ilk kez duyuyorum garip bi şekilde

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
siz niye serverin kalabalığından ya da okçulardan şikayet ediyosunuz ben bunu anlayamıyorum bende 555 olarak melee toplayarak başladım oyuna 2 priest ile o CR'lerde düşmüyorduk biz yani SENIN partynde ICE magen var, 3 priestin senin oradaki çokluluğu yıkacak partyn var kalabalıktan şikayet edeni de ilk kez duyuyorum garip bi şekilde
Niye oyuna girmedin de arkadaşların oyunu bıraktı veya itemlerini bozdu her şey güzelse ve keyif alıyorduysan Samet ? Düşmeyen partinizle kastığınız np kaç ? Magelerin bir eventta kastığı np kaç ?

• Like
Reactions: HebaMansouri

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
Niye oyuna girmedin de arkadaşların oyunu bıraktı veya itemlerini bozdu her şey güzelse ve keyif alıyorduysan Samet ? Düşmeyen partinizle kastığınız np kaç ? Magelerin bir eventta kastığı np kaç ?
1 oyuna girememe sebeplerim seni ilgilendirmez, arkadaşlarım oyunu ben oyuna giremiyorum diye bırakmadı herkesin ayrı ayrı sebepleri var, konumuz sizin serverin kalabalığından şikayet etmeniz. Mage alana vurduğu için CR eventte tabikide sizden kat kat fazla np kasacak bunun neresi garip onu anlat bana.

• Like
Reactions: imAeroDynamic

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
1 oyuna girememe sebeplerim seni ilgilendirmez, arkadaşlarım oyunu ben oyuna giremiyorum diye bırakmadı herkesin ayrı ayrı sebepleri var, konumuz sizin serverin kalabalığından şikayet etmeniz. Mage alana vurduğu için CR eventte tabikide sizden kat kat fazla np kasacak bunun neresi garip onu anlat bana.
Neyse gayet iyi biliyorum herkesin sebebini de , sen galiba tüm gün o discordda veya tsde beraber olduğumuzu unutuyorsun sanırım . Her neyse ikili muhabbete çevirip kirletmenin anlamı yok konuyu .

M

MALAMADRE

Guest
Ulan 10k atmanında bi sınırı var dört bir yandan nova yerken nereye tutucan !

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Gereksiz yaygara kopartmanın anlami yok, kimsenin iyilik melegi olupta serveri düşünüyormus gibi kendi menfaatlerine göre yön vermemeli.

Anliyorum kalabalikta mesafe kat edene kadar yarı yolda bir çoğunuz okcularin pusularina yada magelerin pusularina denk geliyorsunuz. Bencilce düşüncelere kapilmak yerine tadını cikartın, herkes sizin istediğiniz stratejide bu oyunu oynamak zorunda degil. insanlar nasil keyif alip oynamak istiyorsa öyle oynamalı bu oyunu.

Status
Not open for further replies.