Pazar Dengesizliği

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

tebow

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
144
56
79,487,100
3,650
gelen taşlar npc ye 5 10 m den satılsa güzel olabilir

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
bence gereksiz macera, oyunda para sıkıntısı yok tembellik var
Abi tembellik kesinlikle var, buna en ufak bir şüphem yok ve bunu gözlemliyorum da ama şu anda insanları solo farm a mecbur bırakan bir sistem oluştu. Ben clanım ile farm yapamıyorum, yapsam yaptığım farmın bir yararı olmuyor. Kaldı ki solo warrior ile önüne gelen her okçunun 500+ damage attığı bir serverda farm yapmak da oldukça zor bir iş . İnt priestler, tp mageler hiç bir işe yaramıyor mevcut farm alanlarında. Farm da yapamıyorlar. Evet, tembellik gerçekten var. İnsanlar kolaya alışmış durumda CR lerin de etkisiyle ama şu anda ben clanımla farm yapmak istediğim zaman farm yapabileceğim alan bulamıyorum. 8 kişilik parti ile Dark mare de 500 dm kestiğimde pot ve sc parası anca çıkıyor desem yalan söylemiş olmam sanırım, verilen emek cabası. Çıkan raptor-shard-ii gibi itemlerin değersizliği ve o itemlere olan ilginin azlığından dolayı satamayınca da insanın canı sıkılıyor ve farm yapmayı bırakabiliyor. Ben kendi clanıma 5 gündür parti ile farm yaptıramıyorum çünkü zarar ettiriyor solo farm a kıyasla .

• Like
Reactions: Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874
Abi tembellik kesinlikle var, buna en ufak bir şüphem yok ve bunu gözlemliyorum da ama şu anda insanları solo farm a mecbur bırakan bir sistem oluştu. Ben clanım ile farm yapamıyorum, yapsam yaptığım farmın bir yararı olmuyor. Kaldı ki solo warrior ile önüne gelen her okçunun 500+ damage attığı bir serverda farm yapmak da oldukça zor bir iş . İnt priestler, tp mageler hiç bir işe yaramıyor mevcut farm alanlarında. Farm da yapamıyorlar. Evet, tembellik gerçekten var. İnsanlar kolaya alışmış durumda CR lerin de etkisiyle ama şu anda ben clanımla farm yapmak istediğim zaman farm yapabileceğim alan bulamıyorum. 8 kişilik parti ile Dark mare de 500 dm kestiğimde pot ve sc parası anca çıkıyor desem yalan söylemiş olmam sanırım, verilen emek cabası. Çıkan raptor-shard-ii gibi itemlerin değersizliği ve o itemlere olan ilginin azlığından dolayı satamayınca da insanın canı sıkılıyor ve farm yapmayı bırakabiliyor. Ben kendi clanıma 5 gündür parti ile farm yaptıramıyorum çünkü zarar ettiriyor solo farm a kıyasla .
Pazarda artik +6 item ilgi görüyor +1 den ziyade, ekonomiyi bu hala getirene kadar belki bir kaç sunucuda sorun yaşadık, hatalara neden oldu.. Pazar kayıtlarına baktiğim zaman genel olarak +6 itemler daha hızılı tüketiliyor.. Dark mare olayına gelince hala avantajı var ama ilk haftalarda tabi talep daha çoktu +1 iteme ve sizi fazlasiyla tatmin ediyordu.. Şuanda ilgi çekmiyor gibi gözüküyor olabilir ama Party ile eko yapmanın en iyi yolu aynı zamanda.

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
Pazarda artik +6 item ilgi görüyor +1 den ziyade, ekonomiyi bu hala getirene kadar belki bir kaç sunucuda sorun yaşadık, hatalara neden oldu.. Pazar kayıtlarına baktiğim zaman genel olarak +6 itemler daha hızılı tüketiliyor.. Dark mare olayına gelince hala avantajı var ama ilk haftalarda tabi talep daha çoktu +1 iteme ve sizi fazlasiyla tatmin ediyordu.. Şuanda ilgi çekmiyor gibi gözüküyor olabilir ama Party ile eko yapmanın en iyi yolu aynı zamanda.
Abi ben solo 1 saatte 2.5 gb kasıyorum, 8 kişilik parti ile 1 saatte dm de şanslıysam 4 gb lik drop alıyorum. Nasıl mantıklı ki bu ? Bu oyunda olay organize olabilenin öne geçmesini gerektirmez mi ? Birlikte oynayabilmek değil mi bütün amaç , ben mi yanılıyorum ?

+6 item kısmına gelince, dün gece bastığım +6 exceptional raptor ve +6 2h lr giga itemlerini neredeyse 24 saattir bağırmama rağmen satamıyorum. Satmayı geçtim, pm atıp "şunu vereyim" diyen bile yok abi :D

LeaveMeAlone

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 23, 2015
16
13
78,052,425
435
Bence giant dm ve dm ye 500 görevine trina eklenmesi pazardaki +1 +6 itemlerin upg edilmesine sebep olabilir dolayısıyla 500m görevini yapmaya çalışan insan olur dm keserken sb düşürürler dolayısıyla servera nakit girişi olur hemde +1 +6 itemlerin satilması kolaylaşır diye düşünmekteyim :D

• Like
Reactions: KaiserSchoze

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
Bence giant dm ve dm ye 500 görevine trina eklenmesi pazardaki +1 +6 itemlerin upg edilmesine sebep olabilir dolayısıyla 500m görevini yapmaya çalışan insan olur dm keserken sb düşürürler dolayısıyla servera nakit girişi olur hemde +1 +6 itemlerin satilması kolaylaşır diye düşünüyorum
Bu da bir çözüm olabilir, %100 gelecek Trina + random yine o dm farmını biraz mantıklı hale getirebilir .

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Nakitte girişinde hala sorun olmadığını düşünüyorum. Pazarı analiz edip ihtiyaç olan itemleri koyduğunuzda güzel para getiriyor hala pazar aktif yani bence. Dünden beri farmlayıp pazara attığım itemlerden 10gb + kastım..

fever1903

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 24, 2016
125
329
98,534,700
1,735
@Kojiro Allah aşkına boss taşını benim kırdırmamı kapat lütfen. 1 haftadır iliğime kadar kuruttum kırdıra kırdıra :D

• Haha

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
Nakitte girişinde hala sorun olmadığını düşünüyorum. Pazarı analiz edip ihtiyaç olan itemleri koyduğunuzda güzel para getiriyor hala pazar aktif yani bence. Dünden beri farmlayıp pazara attığım itemlerden 10gb + kastım..
Yahu ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyosunuz Berat. Sorun nakit girişi değil, nakitin giriş şekli. Ben clanım ile farm YAPAMIYORUM. Yapabilen varsa söylesin, ben de öğrenmiş olayım bu oyunu 15 yılın ardından ...

Berhat [Musashi]

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 27, 2016
435
286
165,567,600
7,624
Yahu ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyosunuz Berat. Sorun nakit girişi değil, nakitin giriş şekli. Ben clanım ile farm YAPAMIYORUM. Yapabilen varsa söylesin, ben de öğrenmiş olayım bu oyunu 15 yılın ardından ...
3 kişi gg farmı yapabiliyoruz chitinler +6 olarak ib ler +1 olarak çok rahat gidiyor paylaşıyoruz. Bu farmı tek başıma da yapabilirim ama paylaşmanın keyfini yaşamak için fedakarlık gerekiyor

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
3 kişi gg farmı yapabiliyoruz chitinler +6 olarak ib ler +1 olarak çok rahat gidiyor paylaşıyoruz. Bu farmı tek başıma da yapabilirim ama paylaşmanın keyfini yaşamak için fedakarlık gerekiyor
Kanka 8 kişiyi doyurma yöntemi söyle bana, 1-2-3 kişi değil :D

• Haha

Teneke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 13, 2017
261
168
91,086,600
2,543
bahçe farmı kokusu alır gibiyim ama bakalım..... bf gelmesinden ziyade bahçe farmı servere çiçek gibi düşecektir kimin dişi kime yeterse yada vardiyalı sistem ile anlaşacak ırklar ^^

• Haha
Reactions: lNihilist