Online Süre Sıkıntısı Olmayan Arsız 2 Asas Aranıyor

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
Puhahahahahaha ağlamaktan polemiğe giremiyorsun neyse ara sıra gelip böyle ayar vericem buralarda ol XD
ahahah aman tanrım ben nasıl bu cocuk gibi olcam çok pis ayay veyiyo of of öğrenecek çok şey var bu ****** takip etmem gerek bakın bakın gördünüz mü bende yapcam bende yapcam ondan :D

F

FlyingDagger61

Guest
abisi okuduğunu anlamıyan birisisin sen sana belirttim zaten adamı buraya çağırıp tabikide arkadaşa sövdürtmicem aklımın ucundan bile geçmedi, bilmiyorum da sende şunu farkettım yenisin sanırım kanın hızlı akıyor oyunda ismini cismini bilmiyorum nick neydi hocam ? :p
Nicki olsa nolur bunun doğuş ölüsünü cennet bahçelerinin en güzelinde sikip attığım biri işte XD
Siz 2 niz bu serverın en aptal en aciz insanısınız ha insan dedim pardon
15 kelimeyle Türkce konusup küfürden başka birşey bilmeyip milletin konuşmasına laf edersiniz bide daha dünkü çocuksun diye konuşuyosunuz adama be amına kodum evlatrı sizi whoper denen o ç sen eskisinde noluyo anasını sktm cocu seni
Malamadre daha dünkü cocuksn milleti begenmiyorsun 2 sw dir adını görüyoruz asyluma girdin *** felan yaladın yaptın biseyler adam mı oldun şerefini siktigim seni
Adama ne diyo msi pc alcam sana diyor amk garibanı seni evde otur otur *** büyütmekten başka yaptığın bişey yok aq comarı götüne don al sen 2 sw önce kankaa msi pc aldım kankaa artık boss kesebiliyom diyordu o c senin ben şerefini ******* ya fakir orosp u cocu

• Like
Reactions: Kayu
B

BazingA

Guest
15 kelimeyle Türkce konusup küfürden başka birşey bilmeyip milletin konuşmasına laf edersiniz bide daha dünkü çocuksun diye konuşuyosunuz adama be amına kodum evlatrı sizi whoper denen o ç sen eskisinde noluyo anasını sktm cocu seni
Malamadre daha dünkü cocuksn milleti begenmiyorsun 2 sw dir adını görüyoruz asyluma girdin *** felan yaladın yaptın biseyler adam mı oldun şerefini siktigim seni
Adama ne diyo msi pc alcam sana diyor amk garibanı seni evde otur otur *** büyütmekten başka yaptığın bişey yok aq comarı götüne don al sen 2 sw önce kankaa msi pc aldım kankaa artık boss kesebiliyom diyordu o c senin ben şerefini ******* ya fakir orosp u cocu
Oscarlık zırlamışsın be moruQ. Bana 15 kelime ediyorsun diyene bak hele kelime dağarcığını siktiğim. Whopper demeden önce besmele çek, eskiysem ne mi oluyor? Kafanı kaldırıp yukarı bakamadığın için anlıyamıyorsun. Asıl sen kimsin? FlyingDagger diye bir var olduğunu yeni farkediyorum. Biz burda tam kadro oynarken karşıma çıkabiliyormusun? Oyunda ne başarın var ki bana burda ahkam kesebiliyorsun? O fare suratlı bacınıda sırtladığım gibi yerden yere vururum. Kendine gel, bana ahkam kesmeden önce bir yerini bil haddini bil abisi. Hadi şimdi ananın amına geri dönebilirsin.

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Arsız lafını görenlere gün doğmuş resmen,serverin arsızlar konseyi toplanmış it dalaşına giriyor, sözüm adam olana değil madam olana az insan olun

B

BazingA

Guest
Arsız lafını görenlere gün doğmuş resmen,serverin arsızlar konseyi toplanmış it dalaşına giriyor, sözüm adam olana değil madam olana az insan olun
Dünkü bok senin yorum atmaya hakkın yok bak dalgana

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Dünkü bok senin yorum atmaya hakkın yok bak dalgana
Her önüne dünkü bok deme gelir ***** siker amın evladı sövdürme adamı ALLAH sız pezevenk

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
ZIRLA puhahaha dünkü boQ
Seni banlamayan sistemin ben ta a.g özelden adresin at yolum düşerse gelir bi ebeni öperim o zmn sıcdığın bokları yediririmde az insan olursun

B

BazingA

Guest
Seni banlamayan sistemin ben ta a.g özelden adresin at yolum düşerse gelir bi ebeni öperim o zmn sıcdığın bokları yediririmde az insan olursun
Türkçe konuş lan keko, ötede ağla. Çapının yetmiyeceği konulara burnunu sokma burnunu sikerim

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Türkçe konuş lan keko, ötede ağla. Çapının yetmiyeceği konulara burnunu sokma burnunu sikerim
Şu ateistin adres bilgilerini verene yeni serverda özel ödül verecem ayriyetten sikilmiş haliyle selfie imkanı ama cubuksuz olacak malum cubuk lazım yeri ayrıldı yakında istanbul yolcusuyum tez elden olursa iyi olur.

B

BazingA

Guest
Şu ateistin adres bilgilerini verene yeni serverda özel ödül verecem ayriyetten sikilmiş haliyle selfie imkanı ama cubuksuz olacak malum cubuk lazım yeri ayrıldı yakında istanbul yolcusuyum tez elden olursa iyi olur.
Puhahaha yıl oldu 2017 muhabbete bak ya puhahahaha adres ver pıçakla gelecem xdxd

Kayu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 25, 2015
170
76
81,929,100
2,420
kafalar değişik hocam pekte şiitmemek lazım

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Puhahaha yıl oldu 2017 muhabbete bak ya puhahahaha adres ver pıçakla gelecem xdxd
İşimiz yok senle taşakmı gececez a.g hint fakiri, zaten ateist öldüren 5 ALLAH a söveni öldüren 10 sevap point kazanıyormuş seni sik-e sik-e cenette gidecem merak etme

B

BazingA

Guest
İşimiz yok senle taşakmı gececez a.g hint fakiri, zaten ateist öldüren 5 ALLAH a söveni öldüren 10 sevap point kazanıyormuş seni **** **** cenette gidecem merak etme
Dayaktan ne dediğini de bilmiyor.

• Like
Reactions: Kayu
F

FlyingDagger61

Guest
Oscarlık zırlamışsın be moruQ. Bana 15 kelime ediyorsun diyene bak hele kelime dağarcığını siktiğim. Whopper demeden önce besmele çek, eskiysem ne mi oluyor? Kafanı kaldırıp yukarı bakamadığın için anlıyamıyorsun. Asıl sen kimsin? FlyingDagger diye bir var olduğunu yeni farkediyorum. Biz burda tam kadro oynarken karşıma çıkabiliyormusun? Oyunda ne başarın var ki bana burda ahkam kesebiliyorsun? O fare suratlı bacınıda sırtladığım gibi yerden yere vururum. Kendine gel, bana ahkam kesmeden önce bir yerini bil haddini bil abisi. Hadi şimdi ananın amına geri dönebilirsin.
Seni bordo klavyeli seni elbet bir gün kafana basarlar ya ben ya başkası er yada geç ama Allaha dua et ki senin yerini yurdunu öğrenmeyeyim

• Like
Reactions: DaDaSH

PhonZaii

PhonZaii
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2017
228
102
83,913,225
5,097
yav he amk 2 sw dir oyniyorum TheMYKO he tamam amk sizsiniz ashdasdhasd aptal seviyesiz kültürsüz asosyal pislik insanlar he tamam he sizsiniz, bana sövenlerin cogu oynadıgım her db köpeğim olmuştur.Buna sende dahilsin pmsine cevap bile vermediğim gereksiz kalitesiz insansın .