Obje - Bandicam Free - EMC Bütün Boss Stonelar FOTOGRAFLARI

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

TheXXXX

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
172
158
87,423,600
3,694

TheXXXX

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
172
158
87,423,600
3,694
pm den cevap verdim ^^ koaly gelsin

dayl1907

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 12, 2017
32
10
78,205,050
1,231
Merhaba Arkadaşlar

TheMYKO-TheMyko Platformunda yeni başlamış arkadaşlar olabileceği gibi Oyun içinde çevresi olmayan ve Bazı eklentilerden eksik kalan arkadaşlar için böyle bir konu açıyorum
Umarım hoşunuza gider..

Öncelikle
Czde' Duvarların arkasında olan adamları görebilme şansı , Agaçların budanmış hali :D vs vs oyun içi Görüş açınızı artırıp daha kaliteli pk atmanıza yada Pusu yemenize engel olabilecek bi paylaşımdır...

Bu Rarın içindekileri Client'inizin içindeki Obje Dosyasına yapıştırın ve tümü evet dedik sonra işiniz tamamdır ...

Bandicam Programinı reklamsız hale getirmek için

https://dosyayukle.club/SSn/Keymaker.rar

Buradan indirebilirsiniz ve yapmanız gereken Bandicamı [Yönetici olarak açtıktan sonra ] İndirmiş olduğunuz dosyadaki Şapkaya tıklayarak
Random bir mail yazmanız
ve
Bandicam found but admin rights needed ! yazısına tıklamanız yetecektir

Uyarı : Sadece 1 Haftallık Geliştiriyor. 1 hafta sonra hiç bir silme ekleme işlemi yapmadan tekrar şapkaya tıklayarak random bir mail yazarak yine güncelleyebilirisiz..

Belkide TheMYKO-TheMyko uzun süre oynamış arkadaşlar içinde en önemli detay

BOSS STONE

Biliyorsunuz ki yeni güncellemelerle birlikte artık EMC DE ' 15 FARKLI KORDINATTA BOS TAŞI ATMAKTADIR ve bu boss Taşlarından Master İtemi Elde etmektesiniz. Bowlda Sizi tek başınıza yaşatmiyorlar diye üzülmeyin.

Üzülerek Malesef Sadece EL MORAD Halkı için yapabildim bu paylaşımı hayatımda 1 kere karus oynadım o yüzden kordinatları bulamayacağımı düşündüğüm için sadece EMC Boss Stoneleri Attım

Boss Stone Forum konusu : https://forum.my-ko.org/threads/boss-stone-detaylari.13608/ buradan daha detayli inceleyebilirisiniz ama burada foto yok :) Sadece kordinat var ..

Bu Gönderiyi ne kadar yukarıda tutarsak o kadar arkadaşa erişebiliriz , yoksa bu Boss Stonalar Tekelleniyor ben ve bir kaç arkadaş kitliyoruz rekabet her zaman güzeldir

Bende bilebilirdim paylaşmamayı ama paylaşınca güzelleşir hayat

İyi Oyunlar

AmcaOglu

Öncelikle ellerine sağlık kank özellikle obje için boss taşlarını bilmeyenler önceki db lerinde oynayanlar kesinlikle bilir fakat bilmeyen de bi o kadar fazla bilmeyenlerde forumu ziyaret etmedikleri için bilmiyolar zaten aç dolu orayı solo adama yedirmezler seni tanıyorum ben önceki db de obo larda kasmıştın beni iyi bi arkadaşsın seçimde başarılar.

• Love
Reactions: TheXXXX

TheXXXX

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
172
158
87,423,600
3,694

Stinson

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 18, 2018
23
8
78,235,575
379
paylaşım için teşekkürler. dosya paylşımı yerine foto yüklemesi şeklinde de olabilirdi. dosya paylaşımına izin var mı bilemiyorum. yine de iyi niyetli güzel paylaşım eline sağlık.

• Like
Reactions: TheXXXX