Ne oldu şimdi?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
F

FlyingDagger

Guest
Bence oyuna şuan en çok zarar veren şey bu konunun açılması. Ben dahil şuan server da oynamayan ama foruma girip bakan herkes potansiyel oyuncudur. Moradon'u, cz yi görüpte "oha usere bak" diyecek potansiyele niye daha oyuna girmeden negatif algı veriyorsunuz. Yangına körükle gidiyorsunuz!
Şu meşhur Lichleride kallugadan silip Emc ve Lüfer de, kale içinde ki o sağ ve sol boş alanlara koyabilirsiniz mesela

C

crispi

Guest
Bende lich konusuna birşeyler yazmak istiyorum. Öneri gibi; onun yerine savaşta ornegin diyorum 500 kill (party) alana orange chest versin daha mantıklı. Sürekli kapışma döner savaşta zevki çıkar...

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
sevgili arkadaşlarım size tek bir şey sormak istiyorum,

şimdi yukarda sürekli öneriler yapmışsınız, liste falan yapmışsınız ya..

ha şimdi bu listelerin aynıları apollondan sonra şu an oynadığımız server için yapıldı mı? yapıldı.
üzerine bir de anket yapıldı mı? yapıldı.
server supreme gibi olsun zor olsun 2 hafta master olmasın fp li olalım denildi mi? denildi.

bunların hepsi yapıldı mı? evet.

ha şimdi yukarıda saydıklarınız gibi bi server açılsın. yemin ediyorum sonuç bir gram bile değişmez. siz yine şu şöyle oldu bunun böyle olması oyunu bitirdi demeye başlıycaksınız. shard raptor çitin drobu artsın ulan bu nasıl myko 2. haftadan herkeste shard çitin var diyceksiniz.

yani ben burda supreme serverından beri takılıyorum. bu forum 5-6 defa arayüz değiştirdi, kimler geldi kimler geçti. ama bi server açıldıktan - kapandıktan sonra şu şöyle olmalıydı bu böyle olmalıydı listeleri asla bitmedi..

nasıl olursa olsun yine bırakacak bu adamlar. yine bırakacaak..

25-30 yaşına gelmiş daha önce çalışmış adamların şuradan alacakları 200 300 liraya tama etmelerine çıldırıyorum. elinde sigara oyunun başındayken 2 paket sigarayı bitiriyor ama oyunun 2. haftası gelince oooo hazır itemler para ediyoken satayım da 200 300 ü indireyim derdinde adam..

kojiro, gel sen beni dinle. elinde imkan da var, ismin de var, anti hilende. bi 1453 ya da 19xx patlat. 5-6 ay geçsin sorun değil ama adam gibi bişey çıksın ortaya.. maksat para kazanmak ise zaten o serverlarda mykonun 10 katını kazanırsın.. kanadıydı pathostu valkry di mavi trinaydı altın oltaydı maden kazmasıydı o bu şu derken buraya göre satacak 10 katı pus itemi var. ayrıca solo playerlar da her türlü iş yapabiliyor farm sayesinde. bu mevzu uzun tabi konuşulması tartışılması gerek.

@FlyingDagger bu konuyu açmadan dedikerin aklıma geldi aslında. şimdi millet hayırdır server kötüye mi gidiyo diye düşünecek dedim ama sonra maradonda forumda sürekli bağıran çağıranları görünce dedim bu forumda takılan adam zaten farkındadır bunların..

bu arada lichlere ben de +1 diyorum. savaş saatinde hiçbirimiz ne lufer monuyu ne de npcleri kesmeye gitmiyoruz. böyle savaş olmaz.

Last edited:
L

Locatha

Guest
bu arada lichlere ben de +1 diyorum. savaş saatinde hiçbirimiz ne lufer monuyu ne de npcleri kesmeye gitmiyoruz. böyle savaş olmaz.
NPC'lerde originalde verdikleri NP'yi vermiyor ki zaten :D haaha Kojiro'ya o kadar söylememe rağmen hiçbir düzeltme gerçekleştirilmemiş ve aradan yıllar geçmesine rağmen :p

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
NPC'lerde originalde verdikleri NP'yi vermiyor ki zaten :D haaha Kojiro'ya o kadar söylememe rağmen hiçbir düzeltme gerçekleştirilmemiş ve aradan yıllar geçmesine rağmen :p
orjinali o

L

Locatha

Guest
Kojiro, bence sen database'in altyapısını tamamen değiştir. Sıfırdan muazzam bir db yarat. Sanırım bu işe yakın zaman gireceksin. Var olan database üzerinden gitme çünkü içerisinde birçok bug mevcut. Savaşlarda baskın sırasında (linart, bellua vb.) karşı ırkın guardları aşırı fazla (damage) vuruyor bunun sebebi de eski TheMYKOlardan kalma bir bug. Hâlâ bunlara el atılmamış ve Guardların yapısı original değil çok zor ölüyorlar. Bir başka sorun da Cz arka kapıda guard benzeri warriorlar vs. aşırı şekilde hp bar ve def'e sahip bunları da gözden kaçırma eğer editleme yapacaksan.

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
db yi yeniden yazmaya gerek yokki. onları editlemek 10 dk :D

W

WtF

Guest
Eğer ki mümkünse sanırım fire drake zamanı gelmiş olabilir bu yönde çalışmalarının olabileceğini düşünüyorum kojiro'nun

Erra

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2014
253
166
99,786,225
991
temiz bir firedrake veya daha kapsamlı 1299 cap 75 fln ona göre db edit belki olabilir. 19xx benim gözümde çöp 1-2 hafta ömürleri oluyor mykodan da kısa. Gel gelelim ki şuan var olan bize yetiyor ama insanlara yetmiyor yapacak pek bir şey yok..

Mesela :)

• Like
Reactions: theSaglam

shavonne

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
13
0
78,021,900
50
aman diyim sakın 1 2 kişiye inanıp şu yeni version olaylarına girmeyin sakın, oskoyu görüyorsunuz, yeni versiona geçicez öyle yapıcaz böyle yapıcaz dediler 3 senedir kendi yaptıkları işi düzeltmeye çalışıyorlar.

NiggasİnParis

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 18, 2015
26
15
78,082,950
130
fire drake hiç bi zaman çekiçi gelmemiştir fakaat diğer pvplerin coğu fire drake ve pk serverı ama hep 5bin 6bin online sayısı oluo ben anlamadım bu işi

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
19xx ler 2 hafta gidiyo diyen arkadaşım knight kingdom un videolarını izle :)

Erra

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2014
253
166
99,786,225
991
19xx ler 2 hafta gidiyo diyen arkadaşım knight kingdom un videolarını izle :)
Video ile olsa bizde TheMYKO da 300 kişiye vurduğumuzu biliyoruz. Sonuç odaklı yorum yaparsan cevap verebilirim.. Senin veya benim karar verebileceğimiz bir durum değil bu. Ben var olan 19xx serverlardan bahsettim 2 3k aktif oyuncu ile başlayan Ach patladı. knight kingdom muş pehh

''19xx benim gözümde çöp'' benim benim

Last edited:
  • Like
Reactions: GNOL

HarbyThenMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
144
116
80,708,100
775
## Skill Sıfırlama ücretsiz olmasın ## @Kojiro Herkes zorluğunu çeksin bakalım nasıl oluyor. Mykonun zorluğunu bu şekilde de tadılsın.

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
Video ile olsa bizde TheMYKO da 300 kişiye vurduğumuzu biliyoruz. Sonuç odaklı yorum yaparsan cevap verebilirim.. Senin veya benim karar verebileceğimiz bir durum değil bu. Ben var olan 19xx serverlardan bahsettim 2 3k aktif oyuncu ile başlayan Ach patladı. knight kingdom muş pehh
tırt serverdır. serverı patlatan tek şey hiledir. biz kingdoma mart ayında başladık geçen yıl temmuz ayında hala 3.5k user vardı. ondan sonra online hiledeki şerefsizler maden botu, intihar eden np gitmeyen koxpu ve oto debuff ı falan buldular. yani işin özü türkler servera tam olarak el attı. o halde bile hile hurdayla server 3 ay daha gitti.

oynamadığınız server için yorum yapmazsanız sevinirim. mykoların da hepsi 3 günde patlıyor ama TheMYKO ve oskonun durumu ortada. tüm 19xx ler diyerek genelleyemezsin. öyle bi genelleme yapılırsa 6 ay gören myko yok. TheMYKOdan da çok fazla oynayan vardı kingdomda iyi bilirler serverdaki useri.

bu video server hepimizin tabiriyle "patladıktan" sonra çekildi.

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
Ben de bir kaç bir şeye deginmek istiyorum.
1.Lich görevi ve kutu: Abi liche koydun görevi lichde ırk var bizim bildigimiz savaş oldu boşta lich bulma savaşı.
Kutu iyi güzel hoş ama servera birden fazla item soktugunu düşünüyorum.
2.65 bifrost bazı arkadaşlar deginmiş hepsini tam okumadım.Ctini olmadan insanlarda shell var.+70 olsaydı keşke.
3.Dmlerde ki kısırlık:Dm de ki olay bence tam bir fiyasko abi 2 görev patlıyorsun neredeyse raptor shard yok ctin yok şimdi bu adamlar ne yapsın o kadar saattir dönmüş adamın yüzüne tokat gibi cleaver ix deep scar atıyor.
3.Master fiyatlarında habire bir degişme patlıyor bu nasıl bir döngü ben anlayabilmiş degilim.5 tane hwt aldım ben 2 şer gb den sattım neredeyse pazarlarda hwt ile doluydu.Master acıldı hwt piyasa da yok master gelmeden önce her kestigimde drop alıyordum.Master geldi kac gün mastersız dolaştım bilmiyorum :)
Bunlar bence bazı yanlış durumlar bu durumlardan server da kitle cok fazla düştügünü düşünmüyorum.Ama bayramın bir + sı var niye tatile giden memleketine giden bayram harçlıgı yapmak isteyen bir çok arkadaş bu satış konularını açınca o bu şu derken biraz büyüdü.
Dün 22:00 dan 6 ya kadar mı ne pk cok güzelmiş benim aldıgım duyuma göre.Zaten sabah 6.50 gibi de kardeşimin sesine mi ne uyandım bowlda çarpışıyorlardı lugi hanguk görevi yapıyorlardı :)
Server da user var bir düşüş yok benim gözümde.
Benim bırakma nedenime geleyim.Malum bayram geldi.Çalışıyorum yapı denetim de4 gün iş 3 gün tatil zaman yok.3günlük tatilimi de dgs ye ayıracagıma TheMYKO ya ayırdık :D .DGS geldi çattı 26 temmuz da oyundan dogru düzgün çalışamadım.Antalya ya kız arkadaşımın yanına gidecem dgs den sonra.
Gönül inan bırakmak istemiyor ama zamanım olmadıgı için forumun kurallarına göre item satışı yapabilirsem itemleri.Yoksa bayramın sonuna kadar toplayabildigim kadar +6 shard +6 raptor toplayıp upgrade yapıp bir fantezi yaşayım diyorum.
Herkese iyi oyunlar.

Erra

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2014
253
166
99,786,225
991
tırt serverdır. serverı patlatan tek şey hiledir. biz kingdoma mart ayında başladık geçen yıl temmuz ayında hala 3.5k user vardı. ondan sonra online hiledeki şerefsizler maden botu, intihar eden np gitmeyen koxpu ve oto debuff ı falan buldular. yani işin özü türkler servera tam olarak el attı. o halde bile hile hurdayla server 3 ay daha gitti.

oynamadığınız server için yorum yapmazsanız sevinirim. mykoların da hepsi 3 günde patlıyor ama TheMYKO ve oskonun durumu ortada. tüm 19xx ler diyerek genelleyemezsin. öyle bi genelleme yapılırsa 6 ay gören myko yok. TheMYKOdan da çok fazla oynayan vardı kingdomda iyi bilirler serverdaki useri.

bu video server hepimizin tabiriyle "patladıktan" sonra çekildi.
Patladı gitti sonuç olarak. Sevmiyorum 19xx gözlemlediğim kadarıyla da pek bir halta benzemiyor ben oyunun doğallığını seviyorum Tabii ki bu benim görüşüm buna aldırış etmene gerek yok.. ha açarsa 19xx en fazla oynamam problem mi? değil.

Yazdıklarımın artık BENİM GÖRÜŞÜM olduğunun farkına varırsan mutlu olurum. Bir serverin müridi olmaya değmeyecek kadar saçma bu oyun. :)

• Like
Reactions: AdmiraL

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
Patladı gitti sonuç olarak. Sevmiyorum 19xx gözlemlediğim kadarıyla da pek bir halta benzemiyor ben oyunun doğallığını seviyorum Tabii ki bu benim görüşüm buna aldırış etmene gerek yok.. ha açarsa 19xx en fazla oynamam problem mi? değil.

Yazdıklarımın artık BENİM GÖRÜŞÜM olduğunun farkına varırsan mutlu olurum. Hiç bir serverin müridi olmaya değmeyecek kadar saçma bu oyun. :)
zevk meselsi kanka. patlamayan server yoktur biliyosun. :) ben de hiç sevmiyodum ama oynayınca çok sardı beni.

Erra

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 23, 2014
253
166
99,786,225
991
zevk meselsi kanka. patlamayan server yoktur biliyosun. :) ben de hiç sevmiyodum ama oynayınca çok sardı beni.
Orası öyle kardo ben TheMYKOdan başka server oynamayan biri olarak 19xx açmasını istemem açıkçası o yüzden yanii :)

Status
Not open for further replies.