Muck

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

26forte

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 27, 2015
16
4
78,052,425
75
Farkı kısa sürede görebilirsin yarın bigün inşallah bi kız arkadaşın olursa hadi oldu diyelim zor ama bir de öpersen yanaklarındaki kılların battığını söyleyecek düşünebiliyor musun gerçek bir erkek olabilirsin

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
Ulan ** ****** sikiyorum o bagiriyor icerde ciglik atiyorrr ciglikk
kendini sözcüklerle savunmayı beceremeyen aciz ucuz küçük fahişe seni burda 5. derece modası geçmiş cümlelerle gelme biraz kendini geliştir

26forte

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 27, 2015
16
4
78,052,425
75
Ulan biz de seviniyorduk cswyi aldık diye rakibe bak anasını satayım almasak daha iyiymiş

• Like
Reactions: Anadolu01
B

Brothers_İZMİRTR

Guest
kendini sözcüklerle savunmayı beceremeyen aciz ucuz küçük fahişe seni burda 5. derece modası geçmiş cümlelerle gelme biraz kendini geliştir
Yarin 9 da gorusmek uzere kendini bi bok sanan ezikler

Naira

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
667
373
195,176,850
5,532
kardeş sen kafanı niye yoruyorsun ki ben onların hepsini biliyorum birlikte de oynadım kimler geldi geçti bilemezsin

ejder1111

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 14, 2015
131
28
79,303,950
334
Konuya bak nereden nereye gelmiş ben tek siz hepiniz :)

BalkesTR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 4, 2016
70
18
78,235,575
314
sarı kutu crsindeki yardımlarınızdan dolayı teşekkürü borç biliriz :D :D :D

• Like
Reactions: Brothers_İZMİRTR
A

Anadolu01

Guest
avanaklara bak bak bak sen biz mageleri bozmş mele basmışız 4k canlarla gelmşz adamn 6k hp si war fl itemli , 4lr oynuyor , dara girmez, 1 magesini 5metre uzakta bekletir öldüklerinde tp yapsn diye üstelik ağır npt oldukları hiçbi sahneyi koymamış gelmiş burda bilgelik taslıyor ammına kodugumun embesili sen kimsn sana video çıkarıcaz biz ? daha dünkü bebesin seni ben her alanda rahatlıkla sikebilcek kapasitedeym bunun farkındasın değilmi ? böyle gelipte kendi kendinizi avutmayın salak salak videolarla 1nova yedgnzde ananızın kucagına kaçar gibi kaçıyosnz lan tenekeler siz vs atmasınımı biliyorsunuzda bide gitmiş tek taraflı movie yapmş ulan gerizekalı aslında hata bizdeki sizin gibi seviyesiz bi clanın seviyesine düşerek vs geldik . mageleri bozdugumuz halde bak hatırlatırım . sizin çapınız yetmez bize anlatabiliyormuyum ?

B

Brothers_İZMİRTR

Guest
avanaklara bak bak bak sen biz mageleri bozmş mele basmışız 4k canlarla gelmşz adamn 6k hp si war fl itemli , 4lr oynuyor , dara girmez, 1 magesini 5metre uzakta bekletir öldüklerinde tp yapsn diye üstelik ağır npt oldukları hiçbi sahneyi koymamış gelmiş burda bilgelik taslıyor ammına kodugumun embesili sen kimsn sana video çıkarıcaz biz ? daha dünkü bebesin seni ben her alanda rahatlıkla sikebilcek kapasitedeym bunun farkındasın değilmi ? böyle gelipte kendi kendinizi avutmayın salak salak videolarla 1nova yedgnzde ananızın kucagına kaçar gibi kaçıyosnz lan tenekeler siz vs atmasınımı biliyorsunuzda bide gitmiş tek taraflı movie yapmş ulan gerizekalı aslında hata bizdeki sizin gibi seviyesiz bi clanın seviyesine düşerek vs geldik . mageleri bozdugumuz halde bak hatırlatırım . sizin çapınız yetmez bize anlatabiliyormuyum ?
Ağla ağla 10 K KC YI ALMIYORUM RAPTOR SHARD ALIRSINIZ EZIKLER

BalkesTR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 4, 2016
70
18
78,235,575
314
nekadar boş yapmayı seviyosun sen öyle . sen kimsinki taktik düşünüceğiz salak herif 10vs atsak 10 vs yide biz kazanırız salak çomar seni kolsuz gerizekalı bide taktik düşünün dior gece gece güldürdün beni :D
:D :D :D :D :D :D :D :D

• Like
Reactions: Brothers_İZMİRTR