Meteor Damage Hakkinda (genel Problem)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Budweiser

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 31, 2016
55
0
78,205,050
116
valla nick vermiycem şimdi arkadaş var full +2 takı setli mage glass belti var karus wariorun biri 1300 vuruyor . o attıgın damage o şekil vurursun evet fakat 6 cleaverli adam tekler geçer o şekilde
Hocam o chara 1300 vuran adamı cok merak ettim, ancak bütün warıorları o adamın yerıne koymakta saçma değilmi? bütün warrıorlarda o item yok yani sonuçta. örnek: Ben :)

B

BarneyyRoSS

Guest
Bazı meleeleri düşünemiyoruz onlar bize çok vuruyor şöyle böyle deniliyorda adamlar raptor 8 yapmış takıları +2 lemis 1 lemis sen bunu 8 wood stafnlami dusurceksin onları düşürmek istyorsan sende takıları 1 le 2 le wood 8 yerine lycaon 7 8 quest 7 8 yap at damageni

B

BarneyyRoSS

Guest
bende magelere bitiyorum herkesi kesmek istiyorlar kesemeyince kendilerinde değil damagelerde sorun var diyorlar

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
bende magelere bitiyorum herkesi kesmek istiyorlar kesemeyince kendilerinde değil damagelerde sorun var diyorlar
8 wood ilk gün takılır sonra zaten lycaon takıyoruz keko musun ? şuan 7 laycon 6 quest staftan aşağıya staf takan yok kamil kardşeim benm

B

BarneyyRoSS

Guest
8 wood ilk gün takılır sonra zaten lycaon takıyoruz keko musun ? şuan 7 laycon 6 quest staftan aşağıya staf takan yok kamil kardşeim benm
boş bos yorum yapma o bedeninden hükümsüz dalgalanan kulağını ******* ben senin dediklerini onaylamyorum sana sicramyorum kendi yorumumu yapıyorum sende kendi yorumunu yapyorsun begenmiyorsan susar sende kendince cevaplrsin onaylamak zorunda değilsin dusmuyo dediginiz meleede +1 +2 takılar 8 silahlar var sizde yapın diyorum sen zaten 6 7 silah takiyoz diyosun

Last edited by a moderator:

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
boş bos yorum yapma o bedeninden hükümsüz dalgalanan kulağını sikerim ben senin dediklerini onaylamyorum sana sicramyorum kendi yorumumu yapıyorum sende kendi yorumunu yapyorsun begenmiyorsan susar sende kendince cevaplrsin onaylamak zorunda değilsin dusmuyo dediginiz meleede +1 +2 takılar 8 silahlar var sizde yapın diyorum sen zaten 6 7 silah takiyoz diyosun
olum sen niye mage diyince 8 wood 7 hp takılar getiriyon aklına ? dual rom ep dual agate earring takıyoruz onlar uniq değilmi ? hepsi mp damage veriyor ? Cahil sus konuştukca sapıtıyon

• Like
Reactions: imAeroDynamic
B

BarneyyRoSS

Guest
olum sen niye mage diyince 8 wood 7 hp takılar getiriyon aklına ? dual rom ep dual agate earring takıyoruz onlar uniq değilmi ? hepsi mp damage veriyor ? Cahil sus konuştukca sapıtıyon[/QUOTte /QUOTE]
Allahım ya bende senin gibi cahile diyorum ki dusuremedigin adamlarda fp le gezmiyor takilarini +1 +2 takıyor resistance potu kullanıyor çok damage atan 8 raptorla vuruyor 6 glaveyle değil server sadece mage okcu swye döndü zaten rankta mageden başkası olamyor crlerin tadına sadece mage bakyor kalabalkta ne olduğu belli değil bir avuç melee var istyorlarki onlarda oynamasin neyse iyi forumlar

Last edited by a moderator:

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
ya dayı sen şakamısın konunun adı ne meteor damage sorunu dimi. Az damage atıyor diyoruz .. wariorlar Seri meteor vuruyor bize tormentli 2500 damage nedir . asas vurmuyor bana tormentli o kadar

B

BarneyyRoSS

Guest
Peki warior az damage yiyor düşmüyor diyorsun demi wariorlara attigimiz damage artsın diyosun ozaman bende asasa hp takviyesi istyorum asaslarda 4 meteora düşüyor sanki gün boyunca 1 kere bile melee ptyi dusuremyomus gibi konuşuyor bütün mageler e attığınız her novada bu meleeler düşerse bunlarda demicekmi mage çok vuruyor sürekli düşüyoruz diye ranki mageler kapatyor bunlar npyi nerden kasiyor heralde melee ile vsye girip tek metor düşüp her ptyi yatrmayi hesaplyorlar

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
Peki warior az damage yiyor düşmüyor diyorsun demi wariorlara attigimiz damage artsın diyosun ozaman bende asasa hp takviyesi istyorum asaslarda 4 meteora düşüyor sanki gün boyunca 1 kere bile melee ptyi dusuremyomus gibi konuşuyor bütün mageler e attığınız her novada bu meleeler düşerse bunlarda demicekmi mage çok vuruyor sürekli düşüyoruz diye ranki mageler kapatyor bunlar npyi nerden kasiyor heralde melee ile vsye girip tek metor düşüp her ptyi yatrmayi hesaplyorlar
dayı sen harbi sıkıntılısın ya. 1k damage artsın demiyoruz. Supernova ile arasındaki meteorun damage farkı cok az bi tık arttırılsa iyi olur diyoruz. damage ile hp ne alaka şimdi. Git hp veren uniq takı tak dex yerine hp ver :D senin tek derdin magelerin rank kapatması onu anladım ben :D bu kadar kıskanıyorsan mageleri aç bir mage gel oyna bizle

>BORNTOKILL<

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
804
715
235,164,600
5,859
Mage paper +8/15 MP
dual rom +1
dual me +2
ep +2
staff of name +8

Meteor ile 1000 - 1300 arasinda damage görebilmeniz mümkün
emek yetmez bu dediklerinize bilginiz olsun :D o itemleri yaparsak degil 1300 1600 bile görülebilinir...

dBs-mR

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 30, 2017
205
131
83,913,225
1,853
Allah Allah 1 pt mage düşürdü öylemi .. :D igoogleler ile birlikte gökçerlerin üstüne 2 pt mage patladık 1 tane adam düştü . Şimdi senin gözde mi hata var bizim gözde mi ?
gözlük bişey yok ya, biraz oyun bilgisi biraz kabiliyet sanırım. ha bi de kol, kol önemli