MELENİN BU DENLİ GÜÇLÜ OLMASI.. ACİLEN NÖRF GELMELİ.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
Yanlış anlama eleştirmek için yazmıyorum da bu video ne anlamadım adam bir başarını göster demiş ful çıplak karakter videosu :)
Video altındaki yorumlara bakarsan ne denli başarı olduğunu anlarsın diğer videolara bakabilirsin o zaman tabi yaşımız gereği bu kalitede videolar hazırladık o dönem ardeam charım ve sağlam ekibim vardı maneste krallıkta yaptım araştırıp bulabilirsin

• Like
Reactions: BarneyROSSSS

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
Bu ExtraWhite denen velet TheMYKO da bile kendini başarılı sanıyor meydan boşken çalıp oynayan tipler forumda Bi egolarla havalarda geziyorlar benim taşşağımın kılı olamıcak adamlarla burda polemiğe giriyoruz suç bizde

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
Ayrıca bu konuya son yorumum bana yönetim yalakası demiş arkadaş ama kendi asıl yalaka biz boş yapmayız tarafsız bakıp doğruları konuşuruz bende rogueyim asas oynarım okçulardan bende haz almam ama o adamlarına bir şeklide Servera tutunması gerek siz eslant yatıp kalkıyorsan char diziyorsan o adamda senin kadar emek veriyor adamın düzgün clanı olmadığı için eslant boss alamıyor kendi başına yaptığı farmla çıkıp cz de pksını atıyor herkesin bu oyundan bir şekilde zevk alması gerek kimseye bedava item verilmiyor o adamda emek gösteriyor dahada polemiği uzatıp forumda kirlilik yapmak istemiyorum varsa benimle sorunu olan gelsin özele özelden konuşsun bana burda boş ego kasmayın herkesin ciğerini biliyoruz

beyto91

Level 50
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 24, 2019
38
10
9,829,050
94
bugün okçudan 1850 yedim (tormentli) master 10 açık

ne okçular var görsen bi tarafın düşer, itemli sandığın charını 2 kere satın alır. okçu= itemsiz düşüncesi çok saçma